Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Triburile e ca si politica , multi inapti se afiseaza sa faca declaratii...
 

DeletedUser35298

:)) reprezentant in clanul virginilor asta mio placut,tre sa recunosc eu is doar o rezerva :)) in clan
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
dreptul la replica e un drept dobandit de constituie nu til neg, dar nu imi poti impune mie sa tac, din principiul ca cel mai istet castiga conversatia voi posta

eu ma amuz, tu nu? :)
 

DeletedUser11365

deci ma catau,pe langa faptu ca ai prins aripi cam repede,cum ajungi tu sa vorbesti de kimo?pai unde erai tu cand era kimo pe locu 1 pe l16?cam intreci masura
 

DeletedUser35298

decat sa va tot atacati la persoana mai bine ne razboim si cu asta basta
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
:)) reprezentant in clanul virginilor asta mio placut,tre sa recunosc eu is doar o rezerva :)) in clan

nu te cunosc deci e posibil sa nu fii in boxa acuzatilor, desi esti membru al tribului shock? :)

cristi fata de kimo mi-am cerut scuze intr-o mica discutie, unde gresesc stiu sa si recunosc :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

ma mr "catau" io tin minte ca ai intrat si tu pe skype in conferinta cand a fost conflictul dintre noi si Tz-IoBag si tu nici macar nu ai scos o vorba, acum ti-a venit glasul?Atunci imi puneam intrebarea care e femeia si care e barbatul?Am inteles exact cum e, tu esti femeia si eva barbatu...ea mai batea din gura pe-acolo dar tu stateai ca un catelus.Ti-as mai spune cateva dar oricum am scris asta cu risc-ul ban-ului.

Esti mai putin barbat de cat e eva femeie LOL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci ma catau,pe langa faptu ca ai prins aripi cam repede,cum ajungi tu sa vorbesti de kimo?pai unde erai tu cand era kimo pe locu 1 pe l16?cam intreci masura

catau, adu-ti aminte cum ai chitzait pe atatea lumi ca ce faci tu, cum scapi daca esti atacat, vrei sa fii blindat de tot tribul...asta este atitudine de jucator si mai presus de orice, de intemeietor? mi-ar fi rusine. incerc sa nu ma dezbrac de caracter sa iti fac o "dedicatie" din respect pentru cei care citesc :) te-ai facut de atatea ori de rusine...pe mana, acuma ai ajuns sa mai fii facut de rusine de un trib intreb. ca sa citez "dintr-un mare clasic in viata"...rusinica!
 

DeletedUser

Atentie la limbaj! Ingerasa ne priveste ! nu ne dorim banuri etc:D cat despre acest razboi Go Go Shock?! Tabacitile muschi dorsali ai iobagilor!
 

DeletedUser35749

kimosabe cat despre tine te rog sa nu te bagi in seama, obsedatii care nu dorm naoptea fiind catelul altora pentru farming nu se iau in considerare a fi jucatori

"catel este o expresie, si nu jicnire!


Te roade invidia ca tu nu poti sta noaptea si altii da? Daca Kimo isi permite sa stea si sa isi ajute colegii/prietenii e treaba lui :)
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ma mr cacaU io tin minte ca ai intrat si tu pe skype in conferinta cand a fost conflictul dintre noi si Tz-IoBag si tu nici macar nu ai scos o vorba, acum ti-a venit glasul?Atunci imi puneam intrebarea care e femeia si care e barbatul?Am inteles exact cum e, tu esti femeia si eva barbatu...ea mai batea din gura pe-acolo dar tu stateai ca un catelus.Ti-as mai spune cateva dar oricum am scris asta cu risc-ul ban-ului.

Esti mai putin barbat de cat e eva femeie LOL

cititi topicul cu atentie! acest raspuns l-am mai dat odata, nu am replicat pentru ca erau prea multe injuraturi ca sa imi bat capul sa vorbesc cu voi,

cat despre cat de femeie este eva... pacat ca nu ai sa o apuci sa o vezi vreodata, un singur membru al triburilor a avut privilegiul si a spus o singura remarca

"daca as fi fost mai apropiat de varsta ei..."
 

DeletedUser

Pacat ca n-am eu din io...io...io...(nu stiu cum le zice la tribul ala) sa vezi ce show iesea, i sock-am eu pe toti, dar daca il aveam pe ca..ca....tau langa mine aveti cuvantul meu ca il puteau blinda toti, si tot il trimiteam la margine



m-am apucat de Dota...n-am timp de looseri
 

DeletedUser

cititi topicul cu atentie! acest raspuns l-am mai dat odata, nu am replicat pentru ca erau prea multe injuraturi ca sa imi bat capul sa vorbesc cu voi,

cat despre cat de femeie este eva... pacat ca nu ai sa o apuci sa o vezi vreodata, un singur membru al triburilor a avut privilegiul si a spus o singura remarca

"daca as fi fost mai apropiat de varsta ei..."

:(

Varsare de lacrimi ? Varsare de sange ?
La revolutie s-a strigat : vrem sange , vrem scandal !!
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
catau, adu-ti aminte cum ai chitzait pe atatea lumi ca ce faci tu, cum scapi daca esti atacat, vrei sa fii blindat de tot tribul...asta este atitudine de jucator si mai presus de orice, de intemeietor? mi-ar fi rusine. incerc sa nu ma dezbrac de caracter sa iti fac o "dedicatie" din respect pentru cei care citesc :) te-ai facut de atatea ori de rusine...pe mana, acuma ai ajuns sa mai fii facut de rusine de un trib intreb. ca sa citez "dintr-un mare clasic in viata"...rusinica!

eu nu stiu cine esti si cum vorbesti ca as fi cerut sprijin,

sa iti spuna unguru cat sprijin ceream cand jucam cu el in trib

dar poate imi reamintesti tu cand am dat eu o circulara in care sa cer sprijin
 

DeletedUser

mai, kimo ii un baiat de nota 20, numai ca tie iti e greu sa privesti dincolo de viziunea ta limitata. ar trebuie sa discuti cu el, sa vezi ca are mai multe in cap decat decat poti tu procesa vreodata. nu mai fi "pupindorsal", vobeste pe barba ta, nu mai baga femeia la inaintare...si adu-ti aminte ce s-a intamplat cu adi, adica akka...eva incepe sa ii cam confirme gesturile si afirmatiile ;) acuma tind sa cred ca era vorba si de persoana ta:) oricum te incadrezi la termenul de "hormonel" mai bine decat noi :)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
mai, kimo ii un baiat de nota 20, numai ca tie iti e greu sa privesti dincolo de viziunea ta limitata. ar trebuie sa discuti cu el, sa vezi ca are mai multe in cap decat decat poti tu procesa vreodata. nu mai fi "pupindorsal", vobeste pe barba ta, nu mai baga femeia la inaintare...si adu-ti aminte ce s-a intamplat cu adi, adica akka...eva incepe sa ii cam confirme gesturile si afirmatiile ;) acuma tind sa cred ca era vorba si de persoana ta:) oricum te incadrezi la termenul de "hormonel" mai bine decat noi :)

daca nu cititi tot ce scriu, de ce aveti impresie ca fiecare in parte aveti dreptul sa primiti raspuns?
am postat ceva in legatura cu kimosabe cand a zis ciura
si astept raspunsul tau de unde ma stii si cand anume iti aduci tu aminte ca as fi cerut sprijin
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus