forumuri

  • Autor subiect DeletedUser6558
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6558

Triburile care au disparut, mai exista pe undeva inregistrari cu forumurile lor, si cu mesajele din joc?
 

DeletedUser6843

Adaugă data
06.04.2008
Total Posts
943

Joci din 2008 si ai 943 de postari?



super tare intrebarea!
 

DeletedUser6558

De ce? E o intrebare cu raspuns evident? Fisierele alea sunt pe undeva.
 

DeletedUser6558

a.In imaginatia ta!
b.In imaginatia ta!
c.Tot acolo.


Nu raman salvate nicaieri bre'.

Merci. Un tip zicea ca odata ce ai publicat ceva pe internet, nu dispare niciodata. La asta ma gindeam. Asa cum poti vedea pagini care nu mai sunt, asa cum au fost mai demult. Ma interesa o data.
 

DeletedUser

Deh, ar fi bine sa mai fie si sa avem acces la ele, dar aproape sigur ca nu s-au pastrat.
 

DeletedUser6558

Evident ca nu ar fi dornic sa le caute. Stii ca sunt pe server?
 

DeletedUser6843

Merci. Un tip zicea ca odata ce ai publicat ceva pe internet, nu dispare niciodata. La asta ma gindeam. Asa cum poti vedea pagini care nu mai sunt, asa cum au fost mai demult. Ma interesa o data.

Logic si de pe internet daca stergi ceva , dispare.
Acum habar nu am , daca tu stergi ceva de pe forumul de pe triburile , poate fi vazut bla si nu pot sterge toti moderatorii bla chestii , trestii.

Daca tu ma ataci pe mine si imi distrugi armata , o mai pot scoate , asa la misto?


Poate nu am dreptate .
N-ai pentru ce !
 

DeletedUser5809

Intrebati la suport daca mai sunt sau nu, pana atunci sa lasam spam-ul.:D
 

DeletedUser

nu te mai mira bre..el n-a inteles nici acum care sunt trupele ofensive si care sunt cele defensive..abia a descoperit farmul cu lancierii..la 3-4k puncte :))
 

DeletedUser6558

Date of Birth
25.12.1978 (31) =))))))) (nu am nimic cu varsta)
Adaugă data
06.04.2008 nu pot cred
Total Posts
961 ??? si inca nu ai inteles ?

SI care e problema ta? Nu, inca am inteles, ma lamuresti tu? In caz ca nu stii, se pot gasi pe internet site-uri care nu mai exista, adica se poate vedea cum a fost netul acum nu stiu cita vreme. Evident ca triburile nu prezinta prea mult interes, si nu stiu in ce forma sunt toate datele alea, insa daca eu vreau sa stiu un mesaj de acum 2 ani, ce te deranjeaza asta pe tine???

Si ce are virsta, te crezi mai destept pentru ca ai x ani in plus sau in minus?
 

DeletedUser6558

nu te mai mira bre..el n-a inteles nici acum care sunt trupele ofensive si care sunt cele defensive..abia a descoperit farmul cu lancierii..la 3-4k puncte :))

Ca sa vrei sa stii, INTELIGENTULE, ma joc de 2 ani si am facut parte din destule triburi pe care voi le numiti "mari". Stii care a fost singurul care nu mi-a placut din start? Un trib plin de "vedete " ale triburilor, care imediat dupa incheierea protectiei se distrau punind pe forum mesaje de la cei pe care ii atacau, mesaje de un nivel cultural, lingvistic si uman nul. Stii bine la ce ma refer. Toata gloata asta de asa-zisi maestri ai jocului, de parca a sta 5 zile non stop si a farma ca sa ii intreci pe vecini duap incheierea protectiei nu ar fi cea mai penibila forma de joc , pe care orice jucator serios de jocuri de strategie o dispretuieste - mai putin, desigur, cei de stracraft-. Se numeste rush si este o forma de actiune decerebrata. Asa, si eram pe locul 500 sau asa ceva si aveam n soldati, si pur si simplu am renuntat sa mai joc, pentru ca genul asta de joc, al carui exponent ai putea fi - desi la cite ineptii produci ma indoiesc ca si o asemenea tehnica foarte simpla ti-ar fi la indemina- genul asta de joc adica este partea pe care o dispretuiesc cel mai mult la triburi. Asa, si pentru propria ta satisfactie erotico-spirituala, afla ca poti sa ataci cu trupe de aparare, asta daca satul pe care il ataci contine trupe de atac. Intra in simulator si uite-te si pe acolo, inainte sa dai din gura.

f_bqtqm_c7a3bcc.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca sa vrei sa stii, INTELIGENTULE, ma joc de 2 ani si am facut parte din destule triburi pe care voi le numiti "mari". Stii care a fost singurul care nu mi-a placut din start? Un trib plin de "vedete " ale triburilor, care imediat dupa incheierea protectiei se distrau punind pe forum mesaje de la cei pe care ii atacau, mesaje de un nivel cultural, lingvistic si uman nul. Stii bine la ce ma refer. Toata gloata asta de asa-zisi maestri ai jocului, de parca a sta 5 zile non stop si a farma ca sa ii intreci pe vecini duap incheierea protectiei nu ar fi cea mai penibila forma de joc , pe care orice jucator serios de jocuri de strategie o dispretuieste - mai putin, desigur, cei de stracraft-. Se numeste rush si este o forma de actiune decerebrata. Asa, si eram pe locul 500 sau asa ceva si aveam n soldati, si pur si simplu am renuntat sa mai joc, pentru ca genul asta de joc, al carui exponent ai putea fi - desi la cite ineptii produci ma indoiesc ca si o asemenea tehnica foarte simpla ti-ar fi la indemina- genul asta de joc adica este partea pe care o dispretuiesc cel mai mult la triburi.
bre..daca nu iti place jocul,apuca-te de altceva..nu veni sa-mi spui ca joci de x ani ca degeaba ai atata "vechime" daca nu prinzi ideea jocului..sau ma rog,experienta in cazul tau.
iar faza cu mesajele,trib de vedete,etc..facand parte la un moment dat dintr-un trib de top traiesti mai multe stari pe jocul asta..cum ar fi..cel de lauda,cand te intreci in "trofee",cladiri,trupe,ODA cu ceilalti jucatori de nivelul tau..cel funny,cand dai peste jucatori noobi(ceva in genul tau) si care te injura sau te implora sa nu-i mai ataci..si partea culminanta,cea cu emotiile,cand iei primul sat(al doilea,etc) sau cand pierzi un sat,trupe...dar in cazul tau,fiind membru(ferma) al unui trib de inactivi la margine,normal ca nu gasesti nici o placere in jocul asta,ar fi chiar culmea sa ti se intample asta :))
tu tot ce stii sa faci e sa iei o intrebare formata din 2 cuvinte si sa dai un raspuns format din 10 pagini,inutil..cu multe probabilitati sau interpretari..stii cum e vorba aia,vorbesti mult,prost si fara rost.
apropo,am facut si eu ca tine un calcul(sa nu razi de mine): in timp ce tu te gandesti(calculezi) si postezi 2 mesaje pe extern(fara logica bineinteles) eu in timpul asta dau un farm complet,mananc,ies la o bere pe terasa,ma intorc,vad ce prostii mai apar pe extern,dau un raspuns scurt si la obiect si pa :)

Asa, si pentru propria ta satisfactie erotico-spirituala, afla ca poti sa ataci cu trupe de aparare, asta daca satul pe care il ataci contine trupe de atac. Intra in simulator si uite-te si pe acolo, inainte sa dai din gura.

f_bqtqm_c7a3bcc.jpg


LE: numai un noob la patrat ar putea gandi o prostie ca cea pusa de tine mai sus.sa ataci cu apararea un sat de atac..ai incercat sa pui invers trupele?sa vezi pierderile?..prin asta mai confirmi inca odata ca nu ai treaba cu jocul :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus