forumuri

  • Autor subiect DeletedUser6558
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

Si ce are virsta, te crezi mai destept pentru ca ai x ani in plus sau in minus?

Stii ce este deranjant?
Nici atunci cand te iau la misto finut , nu te-ai prins.
Nu este vorba de varsta ,dar ai peste 30 de ani , ai peste 900 de postari pe forum , mai esti si senior member si ai jucat 12 lumi cred in plus fata de mine si tot NU AI INTELES NIMIC.

Esti rusinea familiei!!!
 

DeletedUser6558

Stii ce este deranjant?
Nici atunci cand te iau la misto finut , nu te-ai prins.
Nu este vorba de varsta ,dar ai peste 30 de ani , ai peste 900 de postari pe forum , mai esti si senior member si ai jucat 12 lumi cred in plus fata de mine si tot NU AI INTELES NIMIC.

Esti rusinea familiei!!!

Finut, nefinut, am pus o intrebare si nu am nevoie sa stiu decit fix raspunsul la ceea ce am intrebat. Nu ma priveste mistoul, nu te priveste de ce vreau eu sa stiu ce vreau sa stiu. Nu te intereseaza motivele mele, nu stii nimic despre ele, nu stii nimic despre mine, nu stiu nimic despre tine. Nu intru pe forum ca sa fac parada de nimic, am pus o intrebare, vad ca pe aici este IRELEVANT ce se intimpla atita timp cit cineva nu e luat la misto, finut sau grosier. Nu consider ca simtul umorului este necesar, cred ca nu te ajuta cu nimic atunci cind te lovesti de o dificultate reala. In rest, numai bine.
 

DeletedUser

eu sigur imi amintesc cand am scris ca ti-am dat ultimul reply..chiar simti nevoia sa te bagi aiurea in seama din 2 in 2 secunde?

reply-ul de mai sus a fost pentru sneezy,ca spunea ca joc la caldurica intr-un trib de vedete si rad de astia noobi ca tine...i-am aratat contrariul,si sa ii aduc aminte cu ce nick-uri am jucat,ca sigur am dat peste el pe o lume :)

iti mai repet de cate ori este nevoie:

TACI! te-am intrebat..

Tataie , taci din gura ...
Nu cred ca ai dat tu peste mine pe lumea 1 sau 8 unde am jucat , sau serverele straine , tu veziti de 21 si unde mai joci , si abtinete de la niste cuvinte fara sens , vorbeste putin si adevarat nu mult si prost ...
 

DeletedUser34827

Am si eu intrebare unde pot gasi un sait de unde sa iau smyle pentru forum la Trib?
ma poate ajuta cineva va rog frumos?
 

DeletedUser

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/1.gif- copy paste.
Edit: pui si
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus