tipologie atac GD si cine doreste ferma

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

nonick sunt sigur ca hero o sa motiveze ca aia erau "inactivi" si nu citeau mesajele conducatorilor deci nu te mai obosi...:D

GD e invincibil!!!........hahahaahahahahahhahahaa
 

DeletedUser

===Crucea de Fier=== (577|560) 5.404 gla1 [GD] treidei3 [CL] 19.06.2007 07:25:59

SEBES_POWER_RELOADED#1 (567|520) 3.461 DesertFox [GD*A] mirceaberzovan [CL] 25.05.2007 03:07:28

mai sunt....mai vin...incet incet...toate la timpul lor...
 

DeletedUser

n are cum!nu mai falsificati datele!:) voi nu intelegeti ca geto dacii sunt invincibili:eek:

a mai zis cineva ca am falisificat mesajele, si etc....lasa mah am pierdut noi 50 de sate...cine vrea sa verifice cate sate ne-a luat GD sa intre pe TW-tools...se vede bine acolo..cine lupta pentru GD....in orice caz nu GD
 

DeletedUser

...

===Crucea de Fier=== (577|560) 5.404 gla1 [GD] treidei3 [CL] 19.06.2007 07:25:59

SEBES_POWER_RELOADED#1 (567|520) 3.461 DesertFox [GD*A] mirceaberzovan [CL] 25.05.2007 03:07:28


Deci de crucea de fier nu am auzit :| daca l-ati infrant felicitari

DeserFox facea parte din fostul Z-Troy. A fost cucerit inainte ca sa devina GD*A si va spun sincer ca era pozitionat intre 5 CL cu punctajul mare si nu era jucator f. activ.
Dar sincer, daca era facuta unificarea mai devreme cred ca era salvat. GD face minuni :D :D
 

DeletedUser

Deci de crucea de fier nu am auzit :| daca l-ati infrant felicitari

DeserFox facea parte din fostul Z-Troy. A fost cucerit inainte ca sa devina GD*A si va spun sincer ca era pozitionat intre 5 CL cu punctajul mare si nu era jucator f. activ.
Dar sincer, daca era facuta unificarea mai devreme cred ca era salvat. GD face minuni :D :D

ce fel de minuni? poveteste-ne si noua:D.......qawsed?, Gla1???Mizuno ?Salma?drakosu?FoH-Minerii????si lista poate continua.....
am uitat minuinile facute contra aliatilor .....de alea nu am uitat:D mai ales ca am fost aliati
 

DeletedUser

Conquer winner (Allies)

(last 7 days)
Rank Name Conquered villages
1. [T-A] 138
2. GD 118
3. Scitii 84
4. INDIA 83
5. CL 82

Conquer looser (Allies)

(last 7 days)
Rank Name Lost villages
1. [T-A] 18
2. Scitii 8
3. INDIA 7
4. ITC 7
5. CL 7
6. REGII 6
7. BPS 6
8. Dac 6
9. GD 5
 

DeletedUser

pei mi se pare si normal sa fie asa din moment ce voi aveti 800 de membri si noi doar 170 si ceva
nu e normal sa cuceriti mai multe sate voi?
 

DeletedUser

Era un raspuns la mesajul lui mircea. Pe tw-tools spune clar ca CL a pierdut mai mult ca GD si tot acolo ca GD a castigat mai multe sate ca CL.
Oricum asta nu conteaza pentru mine, sunt doar batalii, sa vedem cine va castiga razboiul. Dar cum se pare ca pentru altii conteaza am zis sa le postez.
 

DeletedUser

a mai zis cineva ca am falisificat mesajele, si etc....lasa mah am pierdut noi 50 de sate...cine vrea sa verifice cate sate ne-a luat GD sa intre pe TW-tools...se vede bine acolo..cine lupta pentru GD....in orice caz nu GD

mircea eu glumeam si eram ironic
 

DeletedUser

Conquer winner (Allies)

(last 7 days)
Rank Name Conquered villages
1. [T-A] 138
2. GD 118
3. Scitii 84
4. INDIA 83
5. CL 82

Conquer looser (Allies)

(last 7 days)
Rank Name Lost villages
1. [T-A] 18
2. Scitii 8
3. INDIA 7
4. ITC 7
5. CL 7
6. REGII 6
7. BPS 6
8. Dac 6
9. GD 5

numai blestematii aia din TLD nu prea apar la sate pierdute:D
 

DeletedUser

Era un raspuns la mesajul lui mircea. Pe tw-tools spune clar ca CL a pierdut mai mult ca GD si tot acolo ca GD a castigat mai multe sate ca CL.
Oricum asta nu conteaza pentru mine, sunt doar batalii, sa vedem cine va castiga razboiul. Dar cum se pare ca pentru altii conteaza am zis sa le postez.

dar de la noi cate ati luat voi si cate alte triburi zonale??? gen N_B_Z????
 

DeletedUser

Atac de GD-ist. Tare, tinand cont ca a trimis 'ofensiva' de la 41 ore distanta :eek:
Kids, don't be like him!

Agresor: Faust2008
Sat: Transilvania (435|439) K44

Numãr: 1000 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1000 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

mircea, eu nu fac o statistica a satelor cucerite sau pierdute de GD sau CL. Dar pot sa-ti raspund la intrebare referitor la zona in care se afla satele mele. Eu, ajutat de un coleg din GD am luat un sat de la CL. Si tot eu, impreuna cu inca 5 sau 6 membri GD am ajutat la inobilarea tot de catre un GD-ist a unui alt sat CL. Amandoua satele nu mai apar in statisticile tw-tools ca fiind pierdute de CL pentru ca amandoi jucatori au fost dati afara din CL dupa ce au pierdut satele.
 

DeletedUser

baaaaa, e razboi =)) 2 sate din 720 nu inseamna nimic :D E grav daca s-ar trezi CL intr-o dimineata fara 100+ sate... dar nu prea cred atat timp cat GD pastreaza conducerea actuala...
 

DeletedUser

E grav daca s-ar trezi [pune numele tribului aici] fara 100+ sate... dar nu prea cred atat timp cat [pune numele tribului aici] pastreaza conducerea actuala...
 
Sus