tipologie atac GD si cine doreste ferma

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

nu-s eu ala, m-ai incurcat!
Eu v-am terorizat alt membru :D si intrebati pe el cat am pierdut si de ce nu a fost cucerit :)

da scz :)) am uitat...tu l`ai "terorizat" pe catalinuxp...nu tre sa intreb cat a pierdut ca am vazut rapoarte... ;) oricum vroiam sa subliniez ca te`ai luat aiurea..nu se lauda nimeni,daca ai fi citit tot topicul ai fi vazut

sa ai o zi frumoasa
 

DeletedUser

da scz :)) am uitat...tu l`ai "terorizat" pe catalinuxp...nu tre sa intreb cat a pierdut ca am vazut rapoarte... ;) oricum vroiam sa subliniez ca te`ai luat aiurea..nu se lauda nimeni,daca ai fi citit tot topicul ai fi vazut

sa ai o zi frumoasa

off topic:)
 

DeletedUser

pei fa alt topic..pentru ca esti off-topic aici..
:D

"tipologie attack GD" nu tld
ahahahahah
 

DeletedUser

man nu ma cert cu nimeni..:)
oricum postul tau devine penibil dupa ce tocmai ai gafat
:D
 

DeletedUser

cu off-topicul ala
:D
topicul se numeste "Tipologie atac GD"
in postul tau ai facut referire la o alta tipologie de atac
:p
 

DeletedUser

Eu sunt ateu, dar Iisus a zis o vorba. Cel fara de pacat sa arunce primul cu piatra (citat aproximativ).
Daca unul, doi, ... n GD au atacat asa, e tipologie atac GD. La fel au atacat si CL si TLD, deci ar trebui sa inteleg ca e o tipologie triburile?
Trupe in atacuri au pierdut toti. Uni mai eficient alti mai putin eficient (si cand zic asta ma refer la jucatori si nu la triburi, pt ca atacuri eficiente sau ineficiente au avut toate triburile).
Ca si in viata exista oameni care se leaga repede de paiul din ochiul altuia si oameni care nu o fac.
Eu tin sa multumesc celor care ne tot arata paiele din ochii nostri, ca ne ajuta sa ne intarim. In schimb nu am sa va zic care sunt problemele voastre, pentru ca faptul ca nu le rezolvati ne ajuta deasemenea.
Asa ca spor la joc, si nu uitati, e doar un joc.
 

DeletedUser

Eu sunt ateu, dar Iisus a zis o vorba. Cel fara de pacat sa arunce primul cu piatra (citat aproximativ).
Daca unul, doi, ... n GD au atacat asa, e tipologie atac GD. La fel au atacat si CL si TLD, deci ar trebui sa inteleg ca e o tipologie triburile?
Trupe in atacuri au pierdut toti. Uni mai eficient alti mai putin eficient (si cand zic asta ma refer la jucatori si nu la triburi, pt ca atacuri eficiente sau ineficiente au avut toate triburile).
Ca si in viata exista oameni care se leaga repede de paiul din ochiul altuia si oameni care nu o fac.
Eu tin sa multumesc celor care ne tot arata paiele din ochii nostri, ca ne ajuta sa ne intarim. In schimb nu am sa va zic care sunt problemele voastre, pentru ca faptul ca nu le rezolvati ne ajuta deasemenea.
Asa ca spor la joc, si nu uitati, e doar un joc.

inainte sa mai zici ceva intreaba-te de ce pleaca jucatori din GD sa vina in CL???si de ce se ataca membrii GD unii pe altii????.....mai ales cand sustine sus si tare h3r0 ca ala nu citeste mesajele.....uite ca le-a citit...dar ma rog...cine se aseamana se aduna....mergeti la tipologie de atac CL...vedeti acolo hal de macel si comportament de lider....continuati sa ii trimiteti cronulete si canute ca dupa va face el pe voi ferme...
 

DeletedUser

ba da mah ..daca ptr voi juma de trib inseamna ingham si mouse eu sunt ala....dar ma amuza asa de tare.cand discut cu ei doamne ce copii trantiti..oricum deja am inceput sa mut din voi pe la marginea hartii...pana acuma sunt 2

pe cine ai mutat la marginea hartii de la noi?
 

DeletedUser

as

pai tu ar trebui sa stii ce membrii GD au pierdut sate in favoarea CL
 

DeletedUser

s

ceea ce vreau eu sa te intreb pe tine...mai aveti loc ptr refugiati? ca vad ca orice inamic CL care nu face fata intra rpd in GD...cat loc mai aveti? nu vreti sa va lasati de obiceiurile astea?
 

DeletedUser

ceea ce vreau eu sa te intreb pe tine...mai aveti loc ptr refugiati? ca vad ca orice inamic CL care nu face fata intra rpd in GD...cat loc mai aveti? nu vreti sa va lasati de obiceiurile astea?

da nu ma intreba pe mine...ca nu reprezint conducerea tribului =)) nici n`as vrea =)) eu imi vad de treaba mea...te`am intrebat doar din pura curiozitate...

Flamer...suntem invincibili =)) la Solitare si Poker :)))
 

DeletedUser

LordKani sincer nu mi dau seama ce cauti printre toate fenomenele alea:confused:
 

DeletedUser

LordKani sincer nu mi dau seama ce cauti printre toate fenomenele alea:confused:

:confused: nu stiai?

sunt un adevarat Mesia coborat printre pacatosi din GD si incerc sa ii aduc la calea dreapta

acuma serios..eu jucam SilkRoad si aveam un tovarasel care juca triburile pe varianta Beta...si tot imi povestea el de varianta romaneasca...si pe 10 a dat drumu..pe 17 mi`am facut si eu cont..si am intrat in GD..plm..mi`am niste prietenii..draq..am intrat aici..stau aici ca nu`s tradator...chiar daca pierdem sau castigam asta e..eu bataliile mele mi le port intr`un mod onorabil...ce face h3r0 sau aquilla nu e problema mea..e politica lor...
 
Sus