C.I.R. vs familia Pârțag

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Invingatori la puncteeee... familia Pârțag! =))

Side 1:
Tribes: C.I.R., CIR2
Side 2:
Tribes: Armada, Armd~A

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 7
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,509
Tabăra 2: 46,275
Diferență: 29,766

chart


Lila si axinte, leana si costel.. au venit cu mic cu mare, pe CIRcari sa ii doboare.. :D
Forza Pârțag!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36675

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: C.I.R.

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,167
Tabăra 2: 1,157
Diferență: 10

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 5
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,560,091
Tabăra 2: 6,295,410
Diferență: 264,681

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 146,223
Tabăra 2: 46,366
Diferență: 99,857

chart


laudati-va si voi cu ceva plauzibil nu ca declarati razboi unora si dupaia fuzionati cu ei .

Is chiar curios ce o sa se intample cand cei din 88 vor ajunge la voi. Eu va doresc succes!:)
 

DeletedUser14376

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: C.I.R.

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,167
Tabăra 2: 1,157
Diferență: 10

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 5
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,560,091
Tabăra 2: 6,295,410
Diferență: 264,681

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 146,223
Tabăra 2: 46,366
Diferență: 99,857

chart


laudati-va si voi cu ceva plauzibil nu ca declarati razboi unora si dupaia fuzionati cu ei .

Is chiar curios ce o sa se intample cand cei din 88 vor ajunge la voi. Eu va doresc succes!:)


:)):)))......ce gest de tot "ca..ca...tu..." din partea unui jucator cu care avem PNA, cred ca nu ai fost deacord cand s-a format pna intre triburile noastre ha???
 

DeletedUser36141

De ce suntem noi,88,bagati aici :confused:


Domnule ViperMik nu avem nevoie de avocat ,sa stii.


ON: Felicitari Armada pt realizarile din ultimele zile ,dar tot C.I.R. conduce la general ;)
 

DeletedUser

De ce suntem noi,88,bagati aici :confused:


Domnule ViperMik nu avem nevoie de avocat ,sa stii.


ON: Felicitari Armada pt realizarile din ultimele zile ,dar tot C.I.R. conduce la general ;)

conduce, e drept :)
dar noi suntem mai mici, ne comparam cu academia lor mai mult.. :)
Ne straduim si noi, ce sa facem! :p
Go go go, Pârțagii!!! :D

88 si CIR au PNA? aaoleoo.. vai mama noastra.. :((
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

avem pna :)) dar ne luam sate...:D....ce pna cavarelas????....in ziua de azi nu mai este nevoie de pna doar la inceput pana te dezvolti :D
 

DeletedUser

Domnule cavalleras,daca noi(88) vrem sa postam vreo statistica in care intra tribul nostru,o vom posta singuri...nu avem nevoie de altii sa faca asta pentru noi :) ,tu nu faci parte din 88 si nici nu te-am platit noi sa ne faci propaganda :)

intre 88 si CIR nu este nimic,nici alianta,nici pna,nici razboi...suntem 2 triburi neutre :)
 

DeletedUser

bine zis.intrebarea mea e ce cauta 88 in familia Partag :-? Ma refer...aici e tema cu C.I.R. vs fam Partag.sau is eu miop? otita stiu ca am dar nici nu is chiar asa de distrus
 

DeletedUser

nu stiu ce a vrut respectivul sa demonstreze cu statistica aia...si sincer,chiar nu ma intereseaza :)
 

DeletedUser

Domnule unguru89 :)
Sunt convins ca daca voi - 88 vreti sa postati statistica nu aveti nevoie de altii ,si o veti posta singuri.
Iarasi sunt absolut convins ca ai dreptate si ca nu fac parte din 88. Despre propaganda.. daca se plateste bine.. nu stiu ce sa zic.. :D

Totusi n-am inteles prea bine unde e statistica pe care am postat-o eu referitoare la tribul 88? O sa ma mai uit, mai caut, poate imi scapa mie.. :p
Singurul lucru pe care mi l-am permis a fost o gluma referitoare la un PNA intre 88 si CIR - PNA poate nedorit de mine, dar dorintele mele in acest caz prea putin conteaza. De PNA am aflat de la Dongeolgau in primul lui post - eu asa interpretasem - se poate citi, altminteri habar n-aveam, si nici nu stiu ce sa cred, unii zic ca exista, altii zic ca nu.. probabil realitatea e pe undeva pe la mijloc.. :)

Astept sa-mi indici exact locul unde am pus eu statistica referitoare la 88 pe tema asta.

P.S. daca vreti in familia Pârțag si nu stiti cum sa intrati, va zic eu: dati afara toti jucatorii buni, recrutati numa' noobi, si dupa aia incercati sa le luati sate CIRcarilor.. :D
Va asteptam cu bratele deschise! :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma scuzi,nu am fost atent...am crezut ca tu ai pus statistica,nu observasem ca vipermik a pus-o...cer scuze inca o data pentru acuzatiile nefondate.greseala mea :)

si domnul dongeolgau cred ca a zis despre un PNA intre CIR si thor...nu intre CIR si 88 :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aa.. PNA intre CIR si THOR.. n-aveam de unde sa stiu. Din mesajul ala se intelegea altceva..
Nicio problema, nu-i bai, bine ca am lamurit-o.. :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: C.I.R.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,696
Tabăra 2: 1,411
Diferență: 285

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 5
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,591,114
Tabăra 2: 7,258,787
Diferență: 1,332,327

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 160,017
Tabăra 2: 46,366
Diferență: 113,651

chart
 

DeletedUser14376

nu am zis nimic de pna intre cir si thor, am zis doar despre vipermik ca a fost aiurea ce face el fiind din moh trib cu care avem pna, nu am zis nimic de thor...:)....daca va grabiti sa cititi, si nu o faceti cu atentie...:p
 

DeletedUser

lol! CIR a fost un trib de rahat pe toate lumile :))) vad ca nici aici nu face exceptie:))

cel mai tare e blogul acela al lui tullio care il face sa para mai penibil decat este... el si tribul lui...

loooool :D
 

DeletedUser

Situatia actuala - neimplicand in niciun fel tribul 88 sau alt trib in afara celor din "familia Pârțag" nu e chiar asa de neagra..
C.I.R. e un trib puternic, cu o conducere capabila, e de asteptat sa domine acest razboi pe care ei totusi l-au cautat.

De partea cealalta, din triburile familiei renumite si mai sus mentionate, nu mai e decat Armada, un trib care nu se poate masura deocamdata cu C.I.R.
Nu mai vorbim despre academia Armada.. eu personal nici nu stiu ce cauta unii jucatori pe harta. Acum vorbesc din postura unui observator, facand abstractie de prezenta mea in tribul Armada unde nu am functie de conducere, de diplomatie.. etc, sunt doar un simplu jucator.

Cum vad eu lucrurile.. de prea multe ori se repeta acelasi scenariu. Jucatorii buni din triburile mari sunt de multe ori aroganti, si ei uita ca acest joc e un joc de anduranta mai presus de orice. Nu mereu castiga cel mai bun jucator, ci cel mai rezistent, din tribul cu cea mai buna si mai stabila conducere..
Vor veni momentele in care jucatorii buni vor renunta la joc, si jucatorii slabi - atacati candva de CIR vor dori o revansa si si-o vor lua. Si evident, eterna poveste, cu 2-3 oameni care tin conturile in sitter pe granita, si nu se mai descurca, apar certuri, despartiri, stergeri de cont, sute de sate de barbari..

Ma rog, poate bat eu prea departe, dar ideea ati prins-o.. e vorba despre respect.
Asa cum am mai spus - insusi titlul acestei teme e o bataie de joc la adresa adversarilor C.I.R.
Daca nu-ti respecti adversarul, nu te respecti pe tine insuti, in primul rand - indiferent de cate sate ii iei si cat de rau il bati pe harta - si in al doilea rand de multe ori ajungi pana la urma in acelasi trib cu cei pe care acum ii denigrezi.
Asta e parerea mea, poate ma insel, poate nu :)
 

DeletedUser11365

lasa ca le sterg pe toate maine dimineata..acuma incepe sa-mi fie somn si am mai si pierdut la pariuri pe golul lui bayern din ultimu minut..gata cu spamu..ma retrag..noapte buna:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus