C.I.R. vs familia Pârțag

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -DIE-, Armada, Armd~A
Side 2:
Tribes: C.I.R.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 46
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,252
Tabăra 2: 213,314
Diferență: 202,062

chart


pe aliatii vostrii Dracii nu-i bagam aici? :)
Sau va e rusine cu ei... :D
 

DeletedUser

pe aliatii vostrii Dracii nu-i bagam aici? :)
Sau va e rusine cu ei... :D

aliatii mei sigur nu sunt (in caz ca nu ai observat, nu sunt in C.I.R. ), pana acum nici macar nu stiam ca "Draciii" e trib:D

ce ar fi asa de rusinos?...... ati reusit sa luati 18 sate de la ei, mare chestie:rolleyes: oricum in curand o sa se termine razboiul asta, pun pariu ca e ca si cum ati juca "ratele si vanatorii" pe care il prinde C.I.R.-ul..... paaang, out!:))

Side 1:
Tribes: -DIE-, Armada, Armd~A
Side 2:
Tribes: Dracii, C.I.R.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 50
Diferență: 29

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107,199
Tabăra 2: 237,470
Diferență: 130,271

chart
 

DeletedUser6558

In arfara de ditirambi, mai e ceva pe forumu asta? Caut de ieri seara pe cineva , si toti dorm.
 

DeletedUser

stati putin.nu vad de ce ii bagati pe aia din dracii in aceeasi oala cu noi? noi nu avem alianta cu ei.
 

DeletedUser23756

pe aliatii vostrii Dracii nu-i bagam aici? :)
Sau va e rusine cu ei... :D

Side 1:
Tribes: C.I.R.
Side 2:
Tribes: Dracii

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,037
Tabăra 2: 202
Diferență: 835

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 1
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,020,427
Tabăra 2: 316,734
Diferență: 4,703,693

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107,503
Tabăra 2: 4,718
Diferență: 102,785

chart


Vezi ca iar trancani fara sa stii?
 

DeletedUser23756

Buna dimineata.
Sincere felicitari, nene Tullio! :)

astăzi la ora 16:49
catre:
melimih;cavalleras;GOOKA;Ardeleanu2010;Broatheru;gauthier;torres.barbaru;tdaria

Salut.
Propun sa dam in w-end - sambata mai precis - pe cei doi jucatori din CIR2 -
zytura
BestHunter

Daca vreti, ma ocup eu de organizarea atacului cu rugamintea sa-mi dati mesaj inapoi cu satul pe care vreti sa il luati de la cei doi.

1) nu va ganditi ca sunt blindati, ii luam ca din oala, n-or sa aiba timp sa ceara sprijin. Trupele existente in sate - alea zic eu ca nu sunt asa greu de rupt.

2) primul venit, primul servit, daca doi jucatori vor acelasi sat, primul care imi trimite mesaj va avea satul, cel de-al doilea va trebui sa aleaga alt sat.

3) cei care inca n-ati intrat in conferinta pe skype - daca nu comunicam, nu facem nimic.. dati add la id-ul cavalleras1 pe skype sa va bag in conferinta, altminteri noi ne vedem mai de treaba noastra si voi de a voastra.. va mutati in alta grupa.

Astept mesajele cu rezervarile. Eu o sa-mi aleg ultimul un sat - din ce ramane nerezervat.

Pentru asta banuiesc.
 

DeletedUser

pai da' pentru ce credeai? :)
E o realizare, marturisesc..

Astfel de jucatori isi merita cu varf si indesat denumirea de "familia Pârțag"..
Ma refer la tipul jucatorului cartita.. cel care a dat mai departe circulara mea.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Astfel de jucatori isi merita cu varf si indesat denumirea de "familia Pârțag"..
Ma refer la tipul jucatorului cartita.. cel care a dat mai departe circulara mea.. :)

asa iti lauzi membrii? in mod normal, in fiecare trib exista cel putin cate unu care da din casa... mai grav e atunci cand nimeni din conducerea tribului nu stie cine e "cartita"... si in cazul asta, de vina e capul familiei Pârțag.
 

DeletedUser

Intr-adevar, singurul care e de vina in toata treaba asta sunt eu.. :) Nu contest..
Doar ca nu-s eu capul familiei Pârțag, da' mai departe, iau intreaga vina asupra mea.
Asta e.. vedem ce va fi mai departe..
 

DeletedUser23756

Tribul ARMADA va venii pe lumea 22.
Va alcatuii un numar redus de jucatori experimentati de pe celelalte lumi de joc.
Ne vom situa pe SUD-VEST si nu acceptam jucatori si nu facem diplomatie.

Ce face?? :eek:

ARMADA joaca pe GREPOLIS.Si intemeietorul ARMADA pe triburile este jucatorul meu pe grepolis.
Rezulta ca alianta ARMADA pe care o voi forma eu nu este nici-o copie ci adevarata alianta.
Din nou va spun lasati remarcile rautacioase si ganditi-va mai bine inainte de a posta.

Jucati si pe grepolis? Pai si aici nu jucati domle'? :confused:

Nu.De pe lumea 4 pe lumea 21 sunt urmasii.Alianta data de la un intemeietor la celalalt.Si acum trimisa si mie.Va rog sa va pastrati parerile pentru voi.Armada este una singura.Imi puteam alege frumusel alt nume dar acesta mi-a fost transmis.O zi buna.Din nou.

Urmasi, urmasilor, urmareilor...offf
Bine dragilor, dar cu scandalul ce facem? :(

Nu doresc cearta.Nici nu am intrat si vad doritori.
Am postat un anunt si atata tot.
O zi buna.

offf.... :eek:

Sursa: Link
 

DeletedUser

Text original Mr.Tie
Tribul ARMADA va venii pe lumea 22.
Va alcatuii un numar redus de jucatori experimentati de pe celelalte lumi de joc.
Ne vom situa pe SUD-VEST si nu acceptam jucatori si nu facem diplomatie.

=)) sigur,... toti spun asta, dar dupa ce incepe lumea recruteaza masiv:))

Text original Mr.Tie
Nu.De pe lumea 4 pe lumea 21 sunt urmasii.Alianta data de la un intemeietor la celalalt.Si acum trimisa si mie.Va rog sa va pastrati parerile pentru voi.Armada este una singura.Imi puteam alege frumusel alt nume dar acesta mi-a fost transmis.O zi buna.Din nou.

da, armada e una singura, armada spaniola =))


o sa le mearga bine pana dau de un "C.I.R." =))
 

DeletedUser489

Care Armada? Care mostenitori?
Nu stiu ce colectionar de sate o mai face pe intemeietorul pe Lumea 4, dar in mod sigur intemeietorii originali nu vor alcatuiiii si nu vor veniii.
Probabil adevaratii intemeietori se strivesc de ras.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus