C.I.R. vs familia Pârțag

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33975

oare chiar in toate?

doar in cele care recruteaza nonstop...sau care au recrutat de dragul clasamentului...

daca esti din Alt+F4 poate bagi o pila pt o lume ce va urma,pe care veti intra ca aici,mi-ar face placere sa joc alaturi de un trib ca al vostru... ;)
 

DeletedUser23756

:) Pe serverul asta alt+f4, trebuie sa recunosc, face exceptie de la regula.Felicitari pentru realizarile voastre de pana acum!
 

DeletedUser17308

pe orice lume unde au jucat au fost cei care au tacut si au realizat cel mai mult
felicitarile mele :p
 

DeletedUser

Pacat ca nu incearca mai multe triburi sa ne urmeze exemplu...e greu dar nu imposibil...am incercat pe mai multe lumi sa aratam ca nu neaparat numarul satelor e important sau locul in clasament ci armonia din trib si respectul impus celorlalti pe harta.
 

DeletedUser32985

Foarte bine zis...nici eu nu sunt adeptul triburilor de peste 30-40 de jucatori
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
cei care au jucat in alt f4 aici au fost si pe alte lumi si cam acelasi sistem au practicat, nu e chiar o noutate:)

imi amintesc de r-r de pe 17 care mergeau pe aceeasi directie si banuiesc ca au jucatori comuni
 

DeletedUser17308

cei care au jucat in alt f4 aici au fost si pe alte lumi si cam acelasi sistem au practicat, nu e chiar o noutate:)

imi amintesc de r-r de pe 17 care mergeau pe aceeasi directie si banuiesc ca au jucatori comuni
din cate imi amintesc in Respect(=RR=) nu faceau parte jucatorii care sunt acum in alt+f4.. era illusion cel care controla tribul in asa fel sa para un fel de noobs si parerea mea chiar ia reusit.. a fost prima mea lume unde am experimentat unele chestii pe care deobicei nu le fac...:) daca exista disciplina si multa atentie eu zic ca iese treaba foarte buna:)
 

DeletedUser32912

kimo,faci o confuzie. Respect(=R=) era pe lumea 18...catau vorbea de tribul R-R de pe l17 :) (remember parca se numea,daca nu tin eu minte gresit)
 

DeletedUser

:eek:afurisita confuzie...iertare vali, vorbeam cu tine si credeam ca vorbesc cu vis3z.:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus