C.I.R. vs familia Pârțag

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu am zis nimic de pna intre cir si thor, am zis doar despre vipermik ca a fost aiurea ce face el fiind din moh trib cu care avem pna, nu am zis nimic de thor...:)....daca va grabiti sa cititi, si nu o faceti cu atentie...:p

eu stiam ca vipermik era in thor...si d-aia m-am gandit ca ar fi PNA intre CIR si THOR. in fine,este un subiect care nu ma pasioneaza(si anume diplomatiile CIRului) :)
 

DeletedUser14376

Situatia actuala - neimplicand in niciun fel tribul 88 sau alt trib in afara celor din "familia Pârțag" nu e chiar asa de neagra..
C.I.R. e un trib puternic, cu o conducere capabila, e de asteptat sa domine acest razboi pe care ei totusi l-au cautat.

De partea cealalta, din triburile familiei renumite si mai sus mentionate, nu mai e decat Armada, un trib care nu se poate masura deocamdata cu C.I.R.
Nu mai vorbim despre academia Armada.. eu personal nici nu stiu ce cauta unii jucatori pe harta. Acum vorbesc din postura unui observator, facand abstractie de prezenta mea in tribul Armada unde nu am functie de conducere, de diplomatie.. etc, sunt doar un simplu jucator.

Cum vad eu lucrurile.. de prea multe ori se repeta acelasi scenariu. Jucatorii buni din triburile mari sunt de multe ori aroganti, si ei uita ca acest joc e un joc de anduranta mai presus de orice. Nu mereu castiga cel mai bun jucator, ci cel mai rezistent, din tribul cu cea mai buna si mai stabila conducere..
Vor veni momentele in care jucatorii buni vor renunta la joc, si jucatorii slabi - atacati candva de CIR vor dori o revansa si si-o vor lua. Si evident, eterna poveste, cu 2-3 oameni care tin conturile in sitter pe granita, si nu se mai descurca, apar certuri, despartiri, stergeri de cont, sute de sate de barbari..

Ma rog, poate bat eu prea departe, dar ideea ati prins-o.. e vorba despre respect.
Asa cum am mai spus - insusi titlul acestei teme e o bataie de joc la adresa adversarilor C.I.R.
Daca nu-ti respecti adversarul, nu te respecti pe tine insuti, in primul rand - indiferent de cate sate ii iei si cat de rau il bati pe harta - si in al doilea rand de multe ori ajungi pana la urma in acelasi trib cu cei pe care acum ii denigrezi.
Asta e parerea mea, poate ma insel, poate nu :)



sincer nu am avut contact cu nici un membru din aceasta familie, deci nu vad cand si unde am avut lipsa de respect fata de voi ca sa fiu bagat in aceasi oala cu restu, si ca in cazul meu si restul ce nu au avut contatc cu voi.....nu e vina mea ca asa se numeste numele temei
 

DeletedUser

N-am spus de tine ca ai avut lipsa de respect :)
Am spus ca titlul temei denota lipsa de respect la adresa adversarilor C.I.R. printre care ne numaram si noi :)
De tine spusesem ca ti-am inteles gresit mesajul referitor la diplomatie.
 

DeletedUser

lol! CIR a fost un trib de rahat pe toate lumile :))) vad ca nici aici nu face exceptie:))

cel mai tare e blogul acela al lui tullio care il face sa para mai penibil decat este... el si tribul lui...

loooool :D


sa inteleg ca tu ai ajuns farmat de CIR si pe alte lumi ? eu sincer am fost intemeietor si pe 7 si mis si pe 14 si nici nu am auzit de tine asa ca taci si nu te baga in seama aiurea ca te faci doar de ras prin afirmatiile tale ... daca L 21 nui de tine da stergere de cont si lasa oamenii sa joace
 

DeletedUser11365

prima data intereseaza-te cu cine vorbesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Jos cu Cir jos cu CIR
Hai partag .. daca mai exista ..

Side 1:
Tribes: C.I.R., CIR2
Side 2:
Tribes: Armada, Armd~A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 10
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,423
Tabăra 2: 71,769
Diferență: 59,346

chart
 

DeletedUser

"Partag":))

aici e o statistica dintre armada-cir(+academiile lor):p

Alti membri nu mai sunt din pacate.
Triburile din asa-numita familie Pârțag au disparut, doar Armada mai e pe harta. :)

Daca e, asteptam oameni interesati, intrarea in familia Pârțag e libera si statutul de membru Pârțag e cea mai mare distinctie posibila :D
Ar trebui sa faca innogames si un trofeu in sensul asta.. :D
 

DeletedUser

daca acest CIR este renumitul CIR de pe lumea 7 si lumea 11 dativa din calea lor joc si eu pe 21 dar nu sunt in acel trib! daca sunteti acei CIR va pupa Benjamin






BFT in continuare olteanucopran si open mind
 

DeletedUser17004

Cica da, nici eu n-am auzit de ei, poate or fi fost prin partea MIR-ului, ca ei erau singurii cu Roma de pe harta...
 

DeletedUser

nu sunt rautacios,dar chiar nu am auzit sa fi fost CIRu pe 7. eu pe 14 am auzit de CIR
 

DeletedUser20252

CIR au fost in sud vest,aia au fost scosi pe rand ba de IPA ba de DIABLO,usor si treptat.Oricum,slab trib acolo,probabil pentru ca era sub conducerea lui leutulmic.
 

DeletedUser30628

sincer eu unu am jucat pe 11.....dar de C.I.R cat am jucat acolo nu am auzit,doar INQ,decide,Noi,Horror, etc...dar de CIR nu am auzit pe acolo
 

DeletedUser

de CIR am mai auzit,pe 7 desi nu am jucat mult acolo.

dar cine stie poate o sa faca istorie aici,daca altundeva nu au facut...
 

DeletedUser

eu sunt in C.I.R. pe lumea asta,dar cand am jucat eu pe 7,nu am auzit de C.I.R. si eram la curent cu toata diplomatia si cu toate triburile (cel putin alea din top 20)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus