Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10188

eu imi fac satele cum vreau, nu sunt obligat sa le fac cum ziceti voi.

cand omu va da peste nas...il faceti noob si gata....dar bineinteles, il faceti noob ca alt argument plauzibil nu aveti


e treaba mea cum imi apar satele si cu ce le apar...


.... Cenzurat de Moderator....


hai salut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

cand omu va da peste nas...il faceti noob si gata....dar bineinteles, il faceti noob ca alt argument plauzibil nu aveti


.... Cenzurat de Moderator....
, vorbesti aiurea si ma enervezi..
Ce argument mai solid ca esti n00b vrei cand tu iti recrutezi topoare, mii de spioni si hc pe un singur sat?

Eu chiar am vorbit argumentat ..


.... Cenzurat de Moderator....


Asta e forumul unei lumi pe care am jucat, asa ca am sa postez pana ma satur.. Impaca-te cu ideea..
La fel cum o sa postez si pe forumurile lumilor pe care inca joc..
Cand vorbeam de importanta, ma refeream ca tu esti bun de dat fake-uri pe tine fiindca te blindezi .. Chiar daca esti conducatorul unui trib
.... Cenzurat de Moderator....
, ai de unde cere def :D
Daca imi fac contul acum pe lumea 10 chiar nu sunt la fel de important ca tine, pentru ca ma gandesc: cate fake-uri sa imi dea pe un singur sat?
Iar de invechit, poate ai dreptate in comparatie cu altii, dar pe langa tine tot am 100 de ani in fata, fara lipsa de modestie..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Ti-au murit laudatorii si te lauzi ?

Spre deosebire de tine, eu nu cer niciodata aparare in trib, ma descurc cu ce am.


.... Cenzurat de Moderator....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Unde m-am laudat,
.... Cenzurat de Moderator....


Spre deosebire de mine tu nu ceri aparare in trib? De unde stii tu ca am cerut eu vreodata aparare in trib? :)
.... Cenzurat de Moderator....


Eu nu stiu din ce povesti si basme vorbesti tu acum, dar pot sa iti spun ca esti
.... Cenzurat de Moderator....
.. Bine va fac baietii ca va nenorocesc acum pe lumea 10 :))
.... Cenzurat de Moderator....
.. :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

De unde sti ca eu cer aparare in trib ?
.... Cenzurat de Moderator....



Cu 2 posturi mai sus te-ai laudat...
.... Cenzurat de Moderator....



Cat despre baieti, bravo lor,
.... Cenzurat de Moderator....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Fireste ca nu pot, doar m-am lasat de lumea 10 .. Am macar multumirea sufleteasca ca atunci cand am jucat tu si acolitii tai nu indrazneati sa comentati .. :))
Ce sa spun, acum ajunsasi tu mare si tare ..
Uite-te la tine,
.... Cenzurat de Moderator....
si daca esti fair-play
.... Cenzurat de Moderator....
, o sa iti dai seama ca nu esti in masura sa faci pe nimeni
.... Cenzurat de Moderator....
.. :)

Iar despre cei care in momentul de fata matura harta cu voi, nu ma laud cu faptele lor, dar vreau sa le fac galerie pentru ca matura pe jos cu unii care merita .. :))
Ce stii sa faci tu,
.... Cenzurat de Moderator....
in privinta asta? :)

.... Cenzurat de Moderator....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Noi nu comentam pe vremea aia ?!

Ati uitat cand va rugati de obbike sa nu rupa PNA-ul cu voi...sunteti patetici :)))
 

DeletedUser38023

Noi sa ne rugam vreodata de voi? :))
Nu imi amintesc cand ne rugam noi de voi, imi amintesc cand va rugati voi de noi,
.... Cenzurat de Moderator....
.. Crezi ca daca a trecut timp, a uitat lumea ca esti un
.... Cenzurat de Moderator....
?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20103

Noi nu comentam pe vremea aia ?!

Ati uitat cand va rugati de obbike sa nu rupa PNA-ul cu voi...sunteti patetici :)))

tie nu ti-e rusine sa apari pe extern dupa ce tribul pe care tu-l conduci e calcat in picioare pe harta?:) mai esti si tare-n gura..:eek:..te iei gura-n pla cu un jucator care te depaseste la toate capitolele..nesimtirea ta nu are margini.:)
 

DeletedUser10188

dupa "esecul" cu THG au fost niste certuri radule, la un moment dat am zis noi ca vrem sa rupem PNA-ul ca oricum este de forma si nu face nimic si v-ati rugat de noi sa-l tinem...ma doare fix in cot daca recunosti sau nu, eu stiu cum este si cum s-a intamplat.


th9one...hai sa ne laudam ca suntem buni, dupa ce ne-am pregatit 1 an sa atacam un trib....sunteti patetici :))
 

DeletedUser38023

dupa "esecul" cu THG au fost niste certuri radule, la un moment dat am zis noi ca vrem sa rupem PNA-ul ca oricum este de forma si nu face nimic si v-ati rugat de noi sa-l tinem...ma doare fix in cot daca recunosti sau nu, eu stiu cum este si cum s-a intamplat.

A fost exact invers .... Cenzurat de Moderator.... si nu imi mai zi tu pe nume mie ..
Ce interes aveam noi sa pastram un PNA cu un trib mamut de n00bi?
Singurul lucru care ne-a retinut sa nu va innobilam atunci a fost stima pentru obbike .. :)

Imi placea VM-EC cand era Obbike.. Cu tine in schimb, o sa se duca .... Cenzurat de Moderator.... :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Decat prostii ingamfati, mai bine prapadit dintr-un trib amarat :D
 

DeletedUser10188

Am sa-ti dovedesc ca nu sunt nesimtit ca tine, si nu te voi jigni de parinti...eu am cei 7 ani de acasa si ma voi opri, atat timp cat vei jigni persoane pe care nu le cunosti si la care nu te ridici nici macar la degetul mic de la picior.

Daca tu nu ai cei 7 ani de acasa, nu inseamna ca trebuie sa renunt si eu la ai mei si sa te jignesc de parinti.

Stiam ca esti nesimtit, nu ma asteptam sa fi si fara scrupule.


O zi buna iti doresc, eu ma retrag de pe acest forum.
 

DeletedUser

bai noobster dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi
Nu o mai juca Radu pe lumea 10 dar tribul creat de el care tot timpul a mers pe aceleasi idei implementate de el va capaceste in razboi de nu va vedeti.
Ai tupeu sa te iei in gura cu el, care a demonstrat ceva pana acum nu doar pe L10 ci in mare parte pe toate lumile unde a jucat, pe cand tu ai demonstrat doar ca esti un noob ca jucator, fapt demonstrat de mine mai sus, si la fel ca si conducator, nefiind in stare ca tribul tau ala maret cu care v-ati laudat sa ne tina piept pana acum.
 

DeletedUser10188

poda...mi-a dovedit maretul radu ce om este...de jigneste persoane pe care nu le cunoaste si la nivelul carora nu se va ridica niciodata...

poti sa-mi zici tu ce vrei despre el, dar el si-a aratat adevarata valoare...si anume aceea de jeg...
 

DeletedUser38023

Am sa-ti dovedesc ca nu sunt nesimtit ca tine, si nu te voi jigni de parinti...eu am cei 7 ani de acasa si ma voi opri, atat timp cat vei jigni persoane pe care nu le cunosti si la care nu te ridici nici macar la degetul mic de la picior.

Daca tu nu ai cei 7 ani de acasa, nu inseamna ca trebuie sa renunt si eu la ai mei si sa te jignesc de parinti.

Stiam ca esti nesimtit, nu ma asteptam sa fi si fara scrupule.


O zi buna iti doresc, eu ma retrag de pe acest forum.

Pai eu nu am cei 7 ani de acasa .. Problema e ca tu ii ai pe toti 20 numai acasa ..


Nu ma intereseaza nesimtitule de cine jignesti atata timp cat jignesti .. Tu ma iei pe mine ca te jignesc de parinti ma inaptule?
Ma doare undeva de parintii tai .. Atata timp cat imi zici ceva ma iau de tot neamul tau de la maimuta pana la morti si la raniti ..

Daca nu comentai ca prostul, nu-ti ziceam nici de tine nici de ai tai ..
Atata timp cat tu ma faci "prost ingamfat" cred ca sunt perfect indreptatit sa il fac si eu asa pe tactu !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus