Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

clarvazatorule...ghicesti si in cafea ?

Copile, bine ziceai ieri ca nu o sa mai postezi pe forum..
Serios iti zic, tine-te de cuvant ca forumul nu e de tine ..

Ba ne ameninti ca tu esti Rambo, ba te isterizezi ca o muiere in calduri si incepi sa tipi pe aici cu blesteme si alte ineptii..
Cu injuraturile, majoritatea dintre noi suntem baieti si nu avem nicio problema .. mai injuram si noi, dar tu esti chiar isteric ca sa nu zic psihopat..
Sau esti tigan..
Copile, intoarce-te la satra ta.. Ce nu poti, lasa .. ;)
 

DeletedUser35749

Baieti, incercati sa pastrati discutia in limita bunului simt, chiar e necesar sa va jigniti?
 

DeletedUser

Faceti pauza 10 minute sa pot citi din urma si sa pot sa fiu la acelasi nivel cu voi. Multumesc
 

DeletedUser

...hai sa ne laudam ca suntem buni, dupa ce ne-am pregatit 1 an sa atacam un trib....sunteti patetici :))

:) care an?imi zici si mie?de curios numa, ca nu sunt de un an in IMMORTALS si nu am auzit povestea asta pana foarte de curand, de cand stiati si voi ca conditiile sunt vitrege...si ati fortat nota.;)
 

DeletedUser

no comment


95fbf09fde.png
 

DeletedUser3192

OMMIde 797|561 768
OMMIde 795|593 1.682
OMMIde 802|561 3.115
OMMIde 796|563 262
OMMIde 794|567 262


Ce facusi amedeok ??? te demolara muraturile???
 

DeletedUser

aaaaaa

aaaa - io mi-am facut prt scr dupa raportul original - asa ceva se povesteste nepotilor.....
mai sa cad de pe scaun...

[player]danyboy26[/player]: [village]225|675[/village]
[player]remaerdevol[/player]: [village]522|233[/village]
be0faa7bde.png


spor =NG= am vaga impresie ca in ritmul in care ati inceput o sa dispareti innaintea VM-EC
 

DeletedUser18570

dexter,se vede ca-ti place sa joci triburile dar iti recomand si o gura de aer proaspat;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu-i nicio noutate, el așa atacă de fel .Stai să vezi pe costaan care consideră cavaleria arcașă o unitate extrem de eficientă atât ca apărare cât și ca atac :D
 

DeletedUser3192

Nu-i nicio noutate, el așa atacă de fel .Stai să vezi pe costaan care consideră cavaleria arcașă o unitate extrem de eficientă atât ca apărare cât și ca atac :D

HAIDE BRE! Cavaleria arcasa e foarte buna in aparare .... trebuie sa stii cum sa o folosesti!

Prietenii stiu de ce:p:p:p
 

DeletedUser

intreaba-l pe zanzi cum l-au aparat putin peste 60k de cavaleri usori :). atat timp cat satele au ramas la el eu zic ca au fost destul de eficienti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus