Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
bine, dar dacă recrutezi pe toate satele, indiferent că sunt de apărare sau atac câte 1500 arcași...eu zic că e de bine nu? :eek:
 

DeletedUser

nu cred ca e nevoie de un raspuns la intrebarea asta. cred ca toata lumea il cunoaste... sau nu? ! :O :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu știu...eu zic să-l întrebi pe costaan sau mumblle că văd că nici ea nu e străină!
 

DeletedUser

intreaba-l pe zanzi cum l-au aparat putin peste 60k de cavaleri usori :). atat timp cat satele au ramas la el eu zic ca au fost destul de eficienti :)

asa e .... nu mai am rapoartele...dar....am pastrat satul aparandu-ma cu trupe de atac..ca doar alea ajungeau ...calutii ...

si nu-mi pasa daca ar fi pus cineva raportul....... ca am pastrat satul si asta era cel mai importanta. :p

Acum sa nu credeti ca recomand folosirea trupelor de atac la aparare si a celor de aparare la atac... :eek::D

Doar ca ssituatii disperate ...cer solutii ...pe masura :rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Alex imi place ca nu pierzi nici o ocazie de a iti bate joc de colegii tai.
Cred ca te-am mai intrebat odata , de ce stai in tribul ala daca pana la urma din ce vad nu iti convine nimic ?

Vezi aici e diferenta dintre noi si voi, la noi de ar fi iesit cineva in fata cu astfel de declaratii despre colegi nu mai era de mult. In schimb vad ca la voi se tolereaza orice atat timp cat stai in trib.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dar deloc, comentam doar pe text!:D
Să fim serioși, la cât de activi sunt ai noștrii cred că dacă m-ar ataca n-ar mai fi existat ei de mult!Oricum L10 am trecut-o la capitolul istorie, m-am mutat pe L23!
 

DeletedUser

si renuntarea la joc e o metoda prin care adversarul poate iesi invingator :)
 

DeletedUser

63954f60fb.png


Poate ne explica cei din NG cum e posibil sa permiti unui jucator sa tina atat deff intr-un sat plus 2 paladini, avand in vedere ca unii din ei stau cu satele goale pe granita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

alex tu si cu jack tineti juma din deff-ul tribului daca asa va blindati satele
 

DeletedUser

eeee lasa...ca s-au vazut si la tine peste 200 k sprijin. si nu doar intr-un sat ;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Păi am și declarat public că în k56....am peste 200k dar trupele nu aparțin, nu au aparținut, nu vor aparține niciodată tribului =NG=...sunt prea egoiști
 

DeletedUser3192

Păi am și declarat public că în k56....am peste 200k dar trupele nu aparțin, nu au aparținut, nu vor aparține niciodată tribului =NG=...sunt prea egoiști

sa iti zic un secret :p de aceea luati voi bataie , pentru ca nu ati inteles conceptul de trib: unii au 200k trupe, altii nu au nimic!
Asta e o mare greseala: cica nu apartin tribului NG, dar cui apartin? VM-EC-ului? ti se pare cumva ca VM-EC o duce asa de bine in razboiul cu noi? atata timp cat sunteti aliati ar trebuii sa va ajutati intre voi nu sa alimentati neintelegerile prin provocari
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu, vrei să știi de ce au unii 200k adică eu?Pentru că m-am agitat suficient și am prieteni suficienți ca să ne trimitem sprijin reciproc și am colaborat pe anumite zone, unde am avut cu cine...De ce au alții nimic? că nu se obosește nimeni să stea pe conturi și să trimită def că peste 70% din def e acasă dar na....
Da, am făcut și asta acum ceva vreme...mi s-a luat să ignor anumite personaje cu creierul ceva mai mic decât o nucă și acțiunile acestora!
 

DeletedUser

Alex. mai bine ai termina cu criticiile astea, si cu aerele de mare jucator, si sa ii lasi pe jucatorii care au demonstrat ceva pana acum, ca tu nu ai demonstrat decat ca esti un jucator maxim mediocru, maxim am spus.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Singurul cu aere de pe aici ești tu!Ia zi-mi tu mie din ăia care au demonstrat că bănuiesc că sunt atâția încât vei avea nevoie de degetele si de la mâini și de la picioare!
Iar asta e opinia ta proprie și personală, dar mai bine te-ai uita în propria ogradă pentru că dacă eu sunt mediocru...mulți dintre IMMORTALI sunt mult mult sub mediocru
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus