Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

poda...mi-a dovedit maretul radu ce om este...de jigneste persoane pe care nu le cunoaste si la nivelul carora nu se va ridica niciodata...

poti sa-mi zici tu ce vrei despre el, dar el si-a aratat adevarata valoare...si anume aceea de jeg...

Vai, acum ma cunosti si ca om..

Sincer, eu le plang de mila parintilor tai .. Au crescut un retardat :)
 

DeletedUser

Noi sa ne rugam vreodata de voi? :))
Nu imi amintesc cand ne rugam noi de voi, imi amintesc cand va rugati voi de noi,
.... Cenzurat de Moderator....
.. Crezi ca daca a trecut timp, a uitat lumea ca esti un
.... Cenzurat de Moderator....
?

Mucea, un singur lucru iti zic, nu mai joc de mult, dar stiu ce a fost cand inca jucam. Erai mult mai mieros atunci cu noi pentru ca aveai mare nevoie pentru ``visul tau`` de razboi mondial si stiu bine ce mesaje dadeai, inclusiv lui remaerdevol ( bineinteles ca juca cu un alt nume ) si prin intermediul sau ai inceput relatiile cu noi. Atunci nu mai spuneai ca e un no name si un n00b despre el, scriai tare frumos !
Ai 2 fete si 2 masuri, si in afara de cateva replici ``inteligente`` nu esti tocmai istet.
Te las sa te zbati in continuare pentru ca nu meriti atentie ( probabil ai frustrari acasa si vrei sa te remarci aici ), dar am vrut sa iti aduc la cunostinta ca ai stat de vorba si ai ars-o tare politicos si mieros cu oameni pe care incerci sa arunci ulterior cu mizerie.

Hai arivederci !

P.s. Stand departe de joc incepi sa semeni tot mai mult cu Marioara Zavoranu , te afecteaza sedentarismul probabil :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Mucea, un singur lucru iti zic, nu mai joc de mult, dar stiu ce a fost cand inca jucam. Erai mult mai mieros atunci cu noi pentru ca aveai mare nevoie pentru ``visul tau`` de razboi mondial si stiu bine ce mesaje dadeai, inclusiv lui remaerdevol ( bineinteles ca juca cu un alt nume ) si prin intermediul sau ai inceput relatiile cu noi. Atunci nu mai spuneai ca e un nou name si un n00b despre el, scriai tare frumos !
Ai 2 fete si 2 masuri, si in afara de cateva replici ``inteligente`` nu esti tocmai istet.
Te las sa te zbati in continuare pentru ca nu meriti atentie ( probabil ai frustrari acasa si vrei sa te remarci aici ), dar am vrut sa iti aduc la cunostinta ca ai stat de vorba si ai ars-o tare politicos si mieros cu oameni pe care incerci sa arunci ulterior cu mizerie.

Hai arivederci !

P.s. Stand departe de joc incepi sa semeni tot mai mult cu Marioara Zavoranu , te afecteaza sedentarismul probabil :)

Mieros nu am fost, diplomat da uneori ..
Aveati mai demult oameni care impuneau diplomatie si respect in limbaj, cum era Obbike.. Cum credeam ca esti si tu pana cand azi, te-ai hotarat sa tii partea unui incapabil doar pentru ca ti-a fost coleg.. Doar respectul pentru anumite persoane au tinut alianta asta in picioare, nevoie nu am avut niciodata de voi!
Tu daca ma jignesti pe mine, o faci in necunostiinta de cauza si total aiurea .. Se vede cu ochiul liber ca n00bster a venit la tine sa se planga ca a fost umilit..
De data asta iti iert cuvintele pentru ca probabil nu ai apucat sa vezi ce a postat amicul tau .. Daca nu iti retragi cuvintele, o sa numar mai mult de un dobitoc din VM-EC..


Later edit:
Am lasat poza cat sa se vada .. In speranta ca ati vazut-o deja, am sters-o..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20103

Mucea, un singur lucru iti zic, nu mai joc de mult, dar stiu ce a fost cand inca jucam. Erai mult mai mieros atunci cu noi pentru ca aveai mare nevoie pentru ``visul tau`` de razboi mondial si stiu bine ce mesaje dadeai, inclusiv lui remaerdevol ( bineinteles ca juca cu un alt nume ) si prin intermediul sau ai inceput relatiile cu noi. Atunci nu mai spuneai ca e un no name si un n00b despre el, scriai tare frumos !
Ai 2 fete si 2 masuri, si in afara de cateva replici ``inteligente`` nu esti tocmai istet.
Te las sa te zbati in continuare pentru ca nu meriti atentie ( probabil ai frustrari acasa si vrei sa te remarci aici ), dar am vrut sa iti aduc la cunostinta ca ai stat de vorba si ai ars-o tare politicos si mieros cu oameni pe care incerci sa arunci ulterior cu mizerie.

Hai arivederci !

P.s. Stand departe de joc incepi sa semeni tot mai mult cu Marioara Zavoranu , te afecteaza sedentarismul probabil :)

pe vremea aia erati varza..ca si acum:) doar radu si respectul lui pentru aliati v-au mentinut pe harta...Cenzurat de Moderator ...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

A aparut si mucea 2 :)

Perfect !

Numai ca voi in acea vreme ne cautati ca sa atacati sudul (* repet, voi ne cautati, nu noi v-am contactat in acest sens ), deci ce erati atunci ? Gogonele?...Care respect din moment ce nu eram inca aliati ?....Ai venit ca musca - n **** calului.

Hai papa si tie, celuilalt nu merita sa ma mai obosesc sa ii raspund, cum nu o sa o mai fac nici tie.
 

DeletedUser10188

.... Astept si alti doritori de sanctiuni in caz ca nu stiu ce inseamna bunul simt...

O zi buna in continuare ,
Motisor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

altul cu celebra replica viata personala
doamne ce imi place de astia
de aceea pierd si sate ca au viata personala :D:D:D
 

DeletedUser10188

daca tu zici ca eu pierd sate, bravo tie....

sper deosebire de unii frustrati, eu chiar imi traiesc si viata...
 

DeletedUser20103

A aparut si mucea 2 :)

Perfect !

Numai ca voi in acea vreme ne cautati ca sa atacati sudul (* repet, voi ne cautati, nu noi v-am contactat in acest sens ), deci ce erati atunci ? Gogonele?...Care respect din moment ce nu eram inca aliati ?....Ai venit ca musca - n **** calului.

Hai papa si tie, celuilalt nu merita sa ma mai obosesc sa ii raspund, cum nu o sa o mai fac nici tie.

de ce folosesti "mucea" asa des, asta e cuvantul cu care esti alintat de parintii tai?..care involuntar au dat nastere unui individ suficient de tupeist incat sa afirme ca un trib mamut crescut numai din fuziuni, in speta VM-EC, ar fi putut avea un cuvant de spus pe harta..voi ati fost fost de la inceput pana la sfarsit doar carne de tun pentru cei din ZARG apoi pentru cei din GE..100 jucatori condusi de o mana de inapti:)apoi vine un inapt sa explice el ce ar fi fost daca nu ar fi fost relatii diplomatice intre triburile din care facem parte..iti spun eu ce ar fi fost, tribul VM-EC ar fi pierdut pe toate fronturile sate timp de 2-3 luni, apoi cel mai probabil jucatorii care ar fi meritat fi salvati ar fi fost recrutati de celelalte triburi.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus