Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39150

Gasim noi daca ne gandim 2 minute legate .. gasim si avatare pe masura o gramada si asa o sa ne fie mai usor sa innegrim forumul .. :cool:

1650260.jpg


2988_50%20Cent2.jpg


funny_50cent.jpg


ietc:D
 

DeletedUser39820

Eu stii ce as face? Am crezut ca si voi o sa ii dati citat lu ATLANTU in care sa ziceti doar 2 cuvinte,ceva de genul : IMPRESIONANT ,MAGNIFIC,etc. LA POSTUL LUI ALA KILOMETRIC CU POEZIILE . Ala de la citate :D Sa se sature echipa de rotit mouse-ul vreo 5-7 pagini asa :D
 

DeletedUser39150

HAHAHA! Stete calculatorul jumate de minut sa se gandeasca pana sa se incarce raspunsul :)))
 

DeletedUser39820

HAHAHA! Stete calculatorul jumate de minut sa se gandeasca pana sa se incarce raspunsul :)))

Si la tine negrule? Si la mine a procesat greu, pt 2-3-4 cuvinte. Acum o sa se sature echipa de ATLANTU si posturile lui kilometrice care sunt degeaba. O sa se roage sa nu mai posteze ala looooooool
 

DeletedUser39820

Iar decoleaza taromul fara mine? Unde sunteti negrilor? Azi nu am ce sa fac ca zilele trecute am avut treburi. Eu cu cine spamez azi?
 

DeletedUser39820

Am auzit un zvon despre lumea 25 care se va deschide in curand. Este adevarat ca pe langa satele bonus in populatie se vor introduce si sate bonus in copulatie? Este adevarat ca sunt cu 25 % bonus copulatie, fata de cele cu 10%populatie? Toata lumea stie despre jucvatorii care practica coprocultura . Este stiinta care se ocupa cu cresterea satelor de barbari sau pt cei care nu inteleg termenul este vorba despre cultura coproductiva a satelor de barbari. O intrebare pt jucatori: cum va ganditi sa dezvoltati coprocultura din jurul vostru? Cum cresteti satele de barbari, asa infloriti coprocultura din jurul vostru. Normal ca nu va convine ca voi sa fiti corpoculturisti de top si sa vina vecinii sa va innobileze satele barbare din aria coproculturii voastre.
 

DeletedUser

Unde sunteti mah negrilor? Ca nu va descoper. Am prins si eu o cursa de tarom . Cineva sa intepat cu coprocultura si satele bonus in copulatie :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus