Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aia e pentru hackeri novici ..
Adevaratii hackeri adevarati se intalnesc in Divino, la Valcea dar nu sa hackereasca, ci ca sa cheltuiasca .. :cool::eek:
 

DeletedUser

In bucuresti hakerii sunt protejati de catre interlopi. Pt sume lunare variind intre 5000-10000 de euro. Si aia pe care ii stiu eu ca sunt sub protectie,inca sunt in libertate. Mai cad din ei dar cade CINE TREBUIE .
 

DeletedUser

Eu imi aduc aminte cand a fost o razie strong in valcea .. Din cate mertz-uri vezi de-ti pica in fata in valcea stiu ca in ziua aia, au ramas in oras numai Daciile ..
 

DeletedUser

In bucuresti hakerii sunt protejati de catre interlopi. Pt sume lunare variind intre 5000-10000 de euro. Si aia pe care ii stiu eu ca sunt sub protectie,inca sunt in libertate. Mai cad din ei dar cade CINE TREBUIE .

pai hackerii sunt o sursa importanta de venit pentru interlopi :D

cine le mai smechereste carduri si alte alea? :))
 

DeletedUser

Negrule spune-le tu la visatorii aia de pe L4 sa puna dracu mana si mai faca sex ca s-au tampit de tot cu vise netraite si dorinte neimplinite.
 

DeletedUser

Mie mi-au luat satul de 116 puncte aia .. chiar au nevoie de o ţârică futting show .. ;)
 

DeletedUser

Funny-Coffee-Cups-016.jpg


Buna dimineata!
smoke09.gif
 

DeletedUser

Nimic interesant pe L4. Zeul ONAN fie cu EI. Le recomand tratamente de specialitate. Aia se vindeca dupa o partida buna de zbenguiala. Cu asa dragoste sigur nu le mai creste par in podul palmei . Stiati ca toti strambi practica cybersex? Lumea 4 este o dovada vie. Daca ma duc eu si le spun la relicvele alea despre fantezia unghiilor rosii sigur nu se mai vinde oja rosie pe piata .Sa le spuna cineva ca cel mai recomandabil ar fi sa viziteze un salon pt problemele lor speciale.
img8982r.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus