Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vaiiiiiiiiii...bine ca mi-ai amintit :)))

auzi dar parola de pe joc e aceeasi? ca intru pe cont sa fac tickete sa iti debaneze originalul ;) :)))
 

DeletedUser

vaiiiiiiiiii...bine ca mi-ai amintit :)))

auzi dar parola de pe joc e aceeasi? ca intru pe cont sa fac tickete sa iti debaneze originalul ;) :)))

nu, bre, pe joc si pe contu ala smecher de pe extern 'e' alte parole :p asta e d-aia ca sa stiu ca-s ale mele si sa nu le uit ca le folosesc rar :D
 

DeletedUser14000

Neata, vreau 3 cafele :( De cata istorie am bagat aseara in mine, m-am framantat si nu am putut sa dorm pana la 9 dimi.
 

DeletedUser

Neata, vreau 3 cafele :( De cata istorie am bagat aseara in mine, m-am framantat si nu am putut sa dorm pana la 9 dimi.

luxury%20experience%20irish%20coffe%20ice%20cream%20with%20knappogue%20castle%20irish%20whiskey%20and%20celtic%20crossing%20liqueur.jpg


Mai stai tu pana la 9 dimi si o sa bage altii despre tine cum ai bagat tu despre istorie .. :))

:))))))))))))

:)))))))))))

Acum mai si razi de pe el .. :(
 

DeletedUser14000

Ce gusturi de gay ai sheherezado :D Sa nu-mi zici ca iti place rozul ca tampesc de tot.

Cand sa iti raspund...iar esti in Bora Bora. Bai baiete.........cum plecati voi la mare,la soare si ma lasati pe mine singurica aici:( (nu e asa ca eram buna pe post de bocitoare? ) :))
 

DeletedUser

Cand sa iti raspund...iar esti in Bora Bora. Bai baiete.........cum plecati voi la mare,la soare si ma lasati pe mine singurica aici:( (nu e asa ca eram buna pe post de bocitoare? ) :))

Gogu Odiosu
În vacanþã

Ce sa le fac sheherezado? Sa le dau cu tesla in cap? Oare ei nu se satura sa ma tiot baneze? Ca eu nu ma satur de facut conturi :D
Eu poate mai rezist 2 ore fara ban .. :D Da' chiar , ce dreacu pati gicu?
Crezi ca eu stiu negrule? Vad eu cand expira. Probabil tot pt spam :D
 

DeletedUser

nigga, vezi ca dau logout de aici...si X la forum...bag picioru' cine-o mai intra...
 

DeletedUser

nigga, vezi ca dau logout de aici...si X la forum...bag picioru' cine-o mai intra...

Asta este ultimul cont si la mine. Sa curga sangele din mine daca o-i mai intra pe-aici pana cand expira banarile . Discutam atunci. Nu este posibil as aceva domne. Sa ma baneze pt ca am spamat la moderatorii va raspund . Cu satul ala de 116 pct care a fost al tau negrule. Chiar nu este posibil . M-am jurat pe sangele din mine ca este ultimul cont care il mai fac. Si daca si pe-asta iau bann ,dupa ce expira banarile nu ne mai auzim vreodata .
Tat noi da' mai tarziu .. :D
Crezi tu? Eu in niciun caz nu mai intru, nu pe forum, am sa-i spovedesc pe-aia de pe l4 pana se plictisesc ei. M-am jurat pe sangele meu si o sa iasa urat de tot.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus