Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

foarte frumos interviul cu hetfield,mi-a placut in special pt sinceritatea de care a dat dovada,putini jucatori cred ca mai sunt pe L1 care gandesc in felul lui,bravo inca odata :D
 

DeletedUser

salutari si tie drivere :)
Ati plecat multi din cauza asta si o sa mai renunte din aceleasi motive inca multi altii probabil din aceleasi motive :)
Erai in k76, sub mine, zona granita cu k66, daca tin bine minte :)

da...in k76 eram....:) si ceva sate prin k96
bafta in continuare pe L1.....:)
 

DeletedUser

Si NewAge cine sunt?
N-am auzit sa fi facut ceva pe lumea 1.
Adica au mers pe coate, scapand de priviri .. dar totusi nimic notabil in istoria acestei lumi.
 

DeletedUser

S-au dus vremurile acelea de razboi si lupta. Jocul de acum nu mai are treaba cu cel de acum 2-3 ani. In fine ..
 

DeletedUser

Myrall e o "doamna" care conducea UNITED si in foamea ei de puncte, nu a respectat alianta cu DST si a luat in UNITED refugiatii din GNR, mare om, mare caracter :)
 

DeletedUser

Myrall e o "doamna" care conducea UNITED si in foamea ei de puncte, nu a respectat alianta cu DST si a luat in UNITED refugiatii din GNR, mare om, mare caracter :)

bravo ei,o felicit pe aceasta cale....BRAVO Myrall.....astfel am ajuns eu in UNITED si nu regret nici macar pt 1 secunda de ce colegi am alaturi aici :D
 

DeletedUser14558

Aryan Lord este un jucator care timp de 3 ani a condus bine un trib bunicel !!!
rog un interviu cu el !!!
 

DeletedUser

bravo ei,o felicit pe aceasta cale....BRAVO Myrall.....astfel am ajuns eu in UNITED si nu regret nici macar pt 1 secunda de ce colegi am alaturi aici :D

Doyare, voua va luat painea nu mie, eu doar am luptat pentru drepturile voastre, cine ma respecta pentru asta bine, cine nu, iarasi bine, eu mereu am facut ce am simtit ca e bine pentru voi, iar bine pentru voi era sa cresteti fiecare cu cateva sute de sate
 

DeletedUser

Myrall e o "doamna" care conducea UNITED si in foamea ei de puncte, nu a respectat alianta cu DST si a luat in UNITED refugiatii din GNR, mare om, mare caracter :)

Daca aceeasi doamna de acum 2-3 ani...iti inteleg ghilimelele :)))
 

DeletedUser

Apropo, desi multi vor nega, unul dintre cei mai influenti jucatori la vremea lui, caruia hiar mi-ar place sa vad ca i se ia un interviu, ar fi barony. Oricete divergente am avut cu el, trebui sa recunosc ca a avut un aport deosebit in jocul L1 la acea vreme.
 

DeletedUser

Doyare, voua va luat painea nu mie nu inteleg despre ce paine insinuezi,nu cred sa fi fost vreun cont din DST peste care sa se fi bagat altii in afara de grupa noastra (daca la asta te referi)

eu doar am luptat pentru drepturile voastre numeste-mi cel putin 1 Conducator/Intemeietor care sa te contrazica,adica sa spuna : Ca nu a luptat pt oamenii lui,doar pentru interesele personale :D hai fii serios

cine ma respecta pentru asta bine, cine nu, iarasi bine, eu mereu am facut ce am simtit ca e bine pentru voi, iar bine pentru voi era sa cresteti fiecare cu cateva sute de sate

nu tin minte sa te fi lipsit vreodata de respect,te-am acuzat in schimb de anumite lucruri,si nu poti spune ca nu ai si tu partea ta de vina......nu stiu daca ai procedat chiar cel mai bine si in folosul "nostru" (la cine te referi,vremea DST?nu mai are rost,a apus de mult cum zicea cineva,iar dezbinandu-l nu vad cum ai facut ceva pentru "noi",mai degraba ai pus interesul personal al tau si al lui stafia deaspura celorlalti)
Iar eu am crescut cu mai mult de cateva sute de sate dupa cum vezi ,insa nu asta e important,important e ca am intalnit aici un colectiv unit,activ si de bun augur (ceva ce imi aduce aminte de un trecut frumos,cand se intampla pe la inceput in DST)
 

DeletedUser

Speram sa nu fie vdin nevoie sa aduc vorba de asta dar sunt fortat, stafia a amanetat nordul si vestul DST (granita cu CIRC) prietenilor lui, Nisto si sseby punand in pericol toata granita cu CIRC, deci care e vina mea?Ca nu am inghitit galusca?Painea pt. voi erau satele GNR, in fine poti ramane la parerea ta ca si eu sunt de vina, nu e problema

P.S : Eu am auzit ca aveti mai multi inactivi :)
 

DeletedUser

cu ce as fi castigat sa am satele lor,cand ii pot avea chiar pe ei,ca si colegi :) care e castigul,sau tu cu aia esti invatat,preferi sate si nu prieteni?
P.S : ne descurcam excelent cu inactivi
 

DeletedUser

Daca tu ii numesti colegi ce pot sa zic eu?Eu imi aleg altfel colegii, un tradator tot tradator ramane, indiferent ca esti in trib cu el sau nu, poate data viitoare la fel pleaca la caldurica :)))))))
 

DeletedUser

si la cat am schimbat eu triburile as putea fi numit tradator nu?
desi oficial nici un trib nu m-a declarat ca fiind tradator :D
 

DeletedUser

Nu are nici o legatura cu tine tot ce am zis mai sus, imi pare rau sa-ti comunic ca ai interpretat totul gresit :)
 

DeletedUser

n-am intepretat gresit,si stiu ca nu ai facut la mine referire,eu m-am dat exemplu pe mine la ce ai spus tu de cei din gnr-v
au tradat DST! ei si?or fi avut si ei motivele lor,strategia lor,care in timp a dat roade,DST nu mai exista,iar gnr-v a ajuns rang 2
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus