Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic ca deja te indrepti cu pasi mari si repezi catre PENIBIL....

sa iti pui mintea cu unul de varsta ta e una, sa faci misto de copii e penibil... parerea mea!
 

DeletedUser11365

bravo clara..asa si ii..prosti exista si v-or exista in continuare..faptu ca tu,si nu numa tu,simti nevoia sa-i umilesti,de dragul de a smulge un pic de afectiune virtuala pe extern,e trist..dar,unele lucruri nu se vor schimba niciodata
 

DeletedUser34078

bravo clara..asa si ii..prosti exista si v-or exista in continuare..faptu ca tu,si nu numa tu,simti nevoia sa-i umilesti,de dragul de a smulge un pic de afectiune virtuala pe extern,e trist..dar,unele lucruri nu se vor schimba niciodata

Vai Cristi, mesajul tau e usor confuz, am pretentie ce naiba! :p
 

DeletedUser11365

de ce ii confuz?:(..ma retrag atunci..am tinut numa sa o aprob pe clara..
 

DeletedUser40272

bravo clara..asa si ii..prosti exista si v-or exista in continuare..faptu ca tu,si nu numa tu,simti nevoia sa-i umilesti,de dragul de a smulge un pic de afectiune virtuala pe extern,e trist..dar,unele lucruri nu se vor schimba niciodata

chiar exista si v-or exista mereu, mai rau e ca unii se cred destepti... asa e lumea, nu o putem schimba noi

pana la urma urmei pe ala din poza il vezi copil Clara? eu sincer nu.
 

DeletedUser11365

ei,destept esti tu...am si eu o greseala,din neatentie,si vine justitiarul de pe ceva clona sa-mi dea peste nas si sa fie ironic cu mine..of of..
 

DeletedUser40272

daca il faci pe unu' prost (Misu in cazul de fata) macar fii tu destept, daca nu vezi-ti de ale tale.

O zi buna sa ai !
 

DeletedUser

Ce nu-i sufar eu pe inaptii astia care vin pe forum sa dea lectii de romana :|
 

DeletedUser40272

Daca ti se pare ca am dat lectii imi cer scuze, e rau cand hotul striga "uite hotul", atat am vrut sa zic
 

DeletedUser34078

Oameni buni conflicte intre generatii au fost si vor fi mereu, e firesc, nefiresc, daca nu trist e ca nu mai avem haz :(

'ala de mai sus e teribilism, daca omu' asa considera ca e singura solutie ca serotonina sa ajunga la creier, asta e !:D

@ Cristi, ma refeream la formularea mesajului, i-ai dat una calda si una rece :p
 

DeletedUser

Îmi plac mult cei care se autoproclamă moraliști și care, de la înălțimea spiritului și a cugetului lor pur, critică în stânga și în dreapta.
Ba că ești penibil că ai postat un mesaj, ba că nu cunoști gramatica limbii române sau faci greșeli de exprimare - dacă memoria nu mă înșală, cred că există undeva prin regulamentul forumului un paragraf prin care se interzice persiflarea unui interlocutor sau participant la discuție, pe acest motiv-.

Să fim serioși! De prostie, indiferent de forma sa de manifestare, s-a râs și se va râde mereu. Nu e nimic rău în asta.
Acum, rămâne de discutat doar dacă se merită să îți piezi timpul cu mesaje prin care să iei peste picior pe unul și pe altul.Eu unul nu am făcut niciodată așa ceva, dar am râs atunci când am citit mesaje cu adevărat amuzante. Iar unele dintre ele, chiar merită postate și împărtășite cu ceilalți.
Dacă unora li se pare penibil sau de prost gust..nu știu..nu mai citiți ce se postează aici sau, opțiunea no. 2, faceți o petiție către moderatorul/moderatorii acestei lumi și explicați acolo că tema deschisă- chiar de ei- este penibilă și rugați să nu se mai deschidă astfel de teme iar cele existente deja, pe toate lumile, să se închidă.
 

DeletedUser39708

Îmi plac mult cei care se autoproclamă moraliști și care, de la înălțimea spiritului și a cugetului lor pur, critică în stânga și în dreapta.
Ba că ești penibil că ai postat un mesaj, ba că nu cunoști gramatica limbii române sau faci greșeli de exprimare - dacă memoria nu mă înșală, cred că există undeva prin regulamentul forumului un paragraf prin care se interzice persiflarea unui interlocutor sau participant la discuție, pe acest motiv-.

Să fim serioși! De prostie, indiferent de forma sa de manifestare, s-a râs și se va râde mereu. Nu e nimic rău în asta.
Acum, rămâne de discutat doar dacă se merită să îți piezi timpul cu mesaje prin care să iei peste picior pe unul și pe altul.Eu unul nu am făcut niciodată așa ceva, dar am râs atunci când am citit mesaje cu adevărat amuzante. Iar unele dintre ele, chiar merită postate și împărtășite cu ceilalți.
Dacă unora li se pare penibil sau de prost gust..nu știu..nu mai citiți ce se postează aici sau, opțiunea no. 2, faceți o petiție către moderatorul/moderatorii acestei lumi și explicați acolo că tema deschisă- chiar de ei- este penibilă și rugați să nu se mai deschidă astfel de teme iar cele existente deja, pe toate lumile, să se închidă.

Corect !
 

DeletedUser

Mesaje amuzante... da, de acord cu ele, da' sa fie generate de situatie... si mie imi plac... da' cand stai toata ziua sa cauti copii de care sa razi, e PENIBIL....

si eu rad de prosti, si de prostie... ca toata lumea de altfel, acum drept e ca depinde cum defineste fiecare prostia.

si moralista, nu vad unde m-am autoproclamat, da' cum el e indreptatit sa posteze aici asa ceva si sa rada de "prosti", asa sunt si eu indreptatita sa-i dau replica pe care consider eu ca o merita... d.p.m.d.v. aia sunt naivi, pe cand el.... no comment!

si daca as fi ordinara, as pune aici un mesaj dintre el si unul pe masura lui, in care el ar fi cel de ras, insa ma abtin!...

o zi placuta sa aveti... la vanat de copii de care sa radeti pe extern! bafta!
 

DeletedUser

as prefera sa nu-i raspund la ciura, mi-am dat seama de mult ce poate(in sensul bun, sa nu se interpreteze gresit), eu il stiam de prieten, si inca il consider, pentru ca mi-a fost de ajutor candva, dar daca el crede ca is prost atunci mai bine sa nu se coboare la nivelul meu, sa ma lase in prostia mea...prostii cu prostii, desteptii cu desteptii (era mortii cu mortii, vii cu vii)...uite eu am postat un mesaj care mie si altora li se pare amuzant, doar pentru ca tu nu il intelegi sau nu iti place nu iti da dreptul sa ma faci prost, ii fi avand tu vreo 10 facultati si eu 2 clase ca trenu si poate asta iti da acest drept, mereu ai incercat sa pari ceea ce nu esti, eu mereu am zis ce am avut de zis si unora le place altora nu, tin sa te anunt ca am destui prieteni care ma apreciaza asa cum sunt, coleric, vulgar, pervers, mai mereu cu zambetul pe buze, si stiu sa fac persoane sa se simta bine...in schimb tu tot dai lectii despre viata pe extern, si le dai tuturor peste nas, asta probabil de ce nu esti bagat in seama, cat despre triburile si acolo mai ai mult de dovedit, ca prin ilegalitati am vazut ca sti ajunge in top...
daca as avea nr de tel as suna la discovery sa propun o emisiune "lectii de viata cu ciura" sau ciurul :D ...deja te-am atacat prea mult si o sa vi cu replay ca mereu te aprinzi cand are cineva dreptate

on: nu ti-a placut de ce l-ai mai citit?si hai sa intrebam 1000 de persoane sa vedem care a dat dovada de prostie in acel mesaj?tu nu prinzi glumele poate pentru ca nu zambesti, eu am trecut prin multe grele si sti cateva, dar niciodata nu am uitat sa zambesc, si cine imi i-a zambetul imi i-a viata:) mereu voi fi acelasi misu, caruia nu-i place sa piarda si care va incerca sa zambeasca mereu


daca te-am deranjat cu ceva imi cer sincer scuze, mai bine te-ai apuca sa iti analizezi viata ta nu a altora(asta ca sfta)

multa bafta si o zi cat mai placuta
 

DeletedUser

Nu am făcut trimitere la tine, prin cele scrise mai sus, Clara. De fapt, nu am făcut trimitere la nimeni. Era doar o opinie, la modul general.

l.e.

Frumos ultimul tău post, Mișule.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus