Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11365

as prefera sa nu-i raspund la ciura, mi-am dat seama de mult ce poate(in sensul bun, sa nu se interpreteze gresit), eu il stiam de prieten, si inca il consider, pentru ca mi-a fost de ajutor candva, dar daca el crede ca is prost atunci mai bine sa nu se coboare la nivelul meu, sa ma lase in prostia mea...prostii cu prostii, desteptii cu desteptii (era mortii cu mortii, vii cu vii)...uite eu am postat un mesaj care mie si altora li se pare amuzant, doar pentru ca tu nu il intelegi sau nu iti place nu iti da dreptul sa ma faci prost, ii fi avand tu vreo 10 facultati si eu 2 clase ca trenu si poate asta iti da acest drept, mereu ai incercat sa pari ceea ce nu esti, eu mereu am zis ce am avut de zis si unora le place altora nu, tin sa te anunt ca am destui prieteni care ma apreciaza asa cum sunt, coleric, vulgar, pervers, mai mereu cu zambetul pe buze, si stiu sa fac persoane sa se simta bine...in schimb tu tot dai lectii despre viata pe extern, si le dai tuturor peste nas, asta probabil de ce nu esti bagat in seama, cat despre triburile si acolo mai ai mult de dovedit, ca prin ilegalitati am vazut ca sti ajunge in top...
daca as avea nr de tel as suna la discovery sa propun o emisiune "lectii de viata cu ciura" sau ciurul :D ...deja te-am atacat prea mult si o sa vi cu replay ca mereu te aprinzi cand are cineva dreptate

on: nu ti-a placut de ce l-ai mai citit?si hai sa intrebam 1000 de persoane sa vedem care a dat dovada de prostie in acel mesaj?tu nu prinzi glumele poate pentru ca nu zambesti, eu am trecut prin multe grele si sti cateva, dar niciodata nu am uitat sa zambesc, si cine imi i-a zambetul imi i-a viata:) mereu voi fi acelasi misu, caruia nu-i place sa piarda si care va incerca sa zambeasca mereu


daca te-am deranjat cu ceva imi cer sincer scuze, mai bine te-ai apuca sa iti analizezi viata ta nu a altora(asta ca sfta)

multa bafta si o zi cat mai placuta

n-ai inteles nimic..urmareste-ma

"bravo clara..asa si ii..prosti exista si v-or exista in continuare..faptu ca tu,si nu numa tu,simti nevoia sa-i umilesti"

am afirmat ca exista prosti si v-or exista in continuare,da?ulterior,am afirmat ca TU,ii umilesti,da?deci nu ai cum sa faci parte din categoria asta,cat timp eu afirm ca tu umilesti astfel de oameni,nu?din asta ce reiese?ca nu te-am facut pe tine prost,nu?..si atunci atacu' asta al tau e gratuit,nu?

mai am multe de demonstrat,stiu,motiv pentru care nu o sa caut conversatiile cu tine cand ma apreciai pe mine si pe marian..oricum,daca ai fi inteles de la bun inceput ce am vrut sa-ti transmit,nu te mai oboseai sa scrii romanu' asta..
 

DeletedUser34078

Mesaje amuzante... da, de acord cu ele, da' sa fie generate de situatie... si mie imi plac... da' cand stai toata ziua sa cauti copii de care sa razi, e PENIBIL....

si eu rad de prosti, si de prostie... ca toata lumea de altfel, acum drept e ca depinde cum defineste fiecare prostia.

si moralista, nu vad unde m-am autoproclamat, da' cum el e indreptatit sa posteze aici asa ceva si sa rada de "prosti", asa sunt si eu indreptatita sa-i dau replica pe care consider eu ca o merita... d.p.m.d.v. aia sunt naivi, pe cand el.... no comment!

si daca as fi ordinara, as pune aici un mesaj dintre el si unul pe masura lui, in care el ar fi cel de ras, insa ma abtin!...

o zi placuta sa aveti... la vanat de copii de care sa radeti pe extern! bafta!

Clara, sincer iti pierzi timpul, tu ai punctat ceva, iar "lumea" a dat-o la sucit, chiar daca mesajul tau le-a picat greu.
Asta e... hai sa radem si noi la mesaje NEamuzante, ca e :cool:
 

DeletedUser

Hai ca va zic eu cum e cu sindromul asta de cautat fraierici pe harta si cu facutul misto de ei pentru distractia celor de pe extern

Ideea este ca nu prea mai exista mesaje amuzante... toate s-au rasuflat... mesaje amuzante sunt pe lumile vechi unde atunci chiar erau mai multi noobi.. Acum nu prea mai ai ce sa postezi si te apuci sa iei fraierii la misto pe unde ii prinzi in speranta ca o sa puna botul la vrajelile tale si incropesti un mesaj destul de comic pentru a fi postat pe extern .

Ceea ce vreau sa subliniez este ca nu mai exista spontaneitate si originialitate in aceste mesaje. Ele sunt manipulate de catre ala "mai destept" in sensul in care doreste el pentru a ajunge la ceea ce si-a propus : un mesaj suficient de bun pentru extern..
 

DeletedUser

Amuzant mesajul pana cand ii ceri o poza cu el imbracat in femeie. Poate ai vreun fetish...
 

DeletedUser

Amuzant mesajul pana cand ii ceri o poza cu el imbracat in femeie. Poate ai vreun fetish...

+1 ... si se discuta undeva la general despre respect si modul de adresare ... e aberant sa mai vorbim de respect in conditiile de fata indiferent de situatie
 

DeletedUser

S-a umplut forum-ul de destepti pe aici:))

Daca erati inteligenti asa cum va dati pe aici va citeam postarile pe alte forum-uri, nu pe forum-ul acestui joc:)).


Dajghetatilor:D
 

DeletedUser

S-a umplut forum-ul de destepti pe aici:))

Daca erati inteligenti asa cum va dati pe aici va citeam postarile pe alte forum-uri, nu pe forum-ul acestui joc:)).


Dajghetatilor:D

+1

Cu toate astea , de ce umblati fratilor pe aici daca nu vreti mesaje amuzante ? poti sa asculti bethoven in liniste si sa te duci inapoi in colivia ta de oameni culti....
 

DeletedUser

Dupa cum isi dau cu parerea, din punctul meu de vedere, cultura lor se termina la genunchiul broastei.:D:D:D

NIci macar nu stiu cate simfonii are Beethoven sau ce simfonii a scris cand era surd, deci, nu-l mai implica pe artistul ala cu nubii astia.

Asa ca, se pot uita la un film de aventura cu un catel numit beethoven.:p
 

DeletedUser17308

King-Johan astăzi la ora 10:23
Am mancat compot de prune pana am facut pe mine
Sunt King-Johan, noob de noob, am urcat din pom in pom
Ca sa caut prune mov, sa-mi prepar un molotov
Prune mov nu am aflat si-am cazut direct in cap
Am cazut, si m-a durut, poate de atuci is but
Am sa caut corcoduse ca sa ti le-aduc la use'
Daca vrei sa le accepti, si pe mine sa ma-nveti
Sa joc triburile frate, ca asa nu se mai poate

PrunaMov astăzi la ora 10:25
ce aveti ma? va doare capul de dimineata?

King-Johan astăzi la ora 10:33
mia zis [player]uon tupecni iaD[/player] sa iti dau parola aia . si mia zis ** de aparat foto *** am sa fac poza ....... dar nuj al ce

PrunaMov astăzi la ora 10:36
zii lui [player]uon tupecni iad[/player] ca sa imbatat posta

King-Johan astăzi la ora 10:39
sal auzi ca sa intru in trib trb sa imi fac o poza in haine de fata si sa o trimit asa mia zis

PrunaMov astăzi la ora 10:40
pai sa o faci.. sa te rujezi.. si sa io dai lui.. apoi cand am confirmarea vei primi invitatia
sa zicem ca mi'a furat ideea de pe lumea 15
 

DeletedUser

Ba, voi sunteti nebuni amandoi:)))

Poate se enerveaza asta micu si vedeti voi peste vre-o 3-4 lumi cum va chinuiti sa-l dati la margine:)) sau il luati la voi in trib ca-i jucator bun:)).
 

DeletedUser

NeBuNu astăzi la ora 07:51
Dragi camarazi,

Sunt surprins placut sa vad ca multi dintre noi se implica si participa activ la cresterea acestui trib, dar sunt unii care nici macar mesajele nu si le citesc dar sa mai intre si pe forum.

Daca ne uitam in istorie vom vedea ca marile cuceriri au fost facute de catre oameni care au stiut sa conduca dar si care au avut o armata disciplinata care puneau imediat si cu cap la indeplinire ordinele primite. Ideea e ca degeaba ne chinuim noi cei din conducere sa facem totul pentru trib daca voi nu ne ascultati. VREM SA FIM CEI MAI BUNI.
SI ASTA IMPREUNA CU VOI


Acum un mic test pentru a vedea cat de devodati sunteti tribului si cat de activi sunteti in activitatea pe forum si in citirea mesajelor:


Fiecare dintre voi sa trimita la mine cate 1 lancier si cate 1 spada ca sprijin. Acestia vor ramane la mine caci va puteti lipsi de ei. De ce va cer asta? o sa vedeti cand veti citi pe forum o postare legata de tactici de lupta.


ar primii 450 lanci si 450 spade.Apararea ideala la momentul de fata ...
 

DeletedUser

Va rog sa reveniti la subiect!

Pt discutii libere aveti topicul de spam!
 

DeletedUser17308

zexandrei astăzi la ora 20:11
Salut,am citit la profilul tribului ca nu invitati dar totus eu incerc;)
Doresc o invitatie:) Ma poti ajuta cu una?

PrunaMov astăzi la ora 21:47
cred ca ai noroc.. experienta pe joc ..
ce inseamna dodge,backtime si snipe..

zexandrei astăzi la ora 21:50
dodge - masina:)) ori
backtime - timpul trecut cred.
si
snipe - prost

zexandrei astăzi la ora 21:50
daca e bine bine daca nu :)) macar am incercat:p
explicatie de explicatie:)
 

DeletedUser

maTzz** în data de 06.06. la ora 16:04
Din cate am observat esti un player activ si experimentat .. care presupun ca stie ce inseamna triburile.

Noi tribul [ally]CIRCUS[/ally] incercam sa recrutam doar playeri activi experimentati cu o pozitionare buna pe k.54 unde dorim sa ne si extindem

CIRCUS ESTE TRIBUL DE PE RANK 1 PE LUMEA 23 .

UN TRIB CARE ITI OFERA OPORTUNITTEA SA TE EXTINZI CAT MAI RPD . DEOARECE JUCAM LA INCEPUT FARA DIPLOMATIE PENTRU CA RECRUTAM DOAR PLAYERI ACTIVI SI EXPERIMENTATI.

DORESC SA STIU DACA DORESTI SA NI TE ALATURI SI SA FORMAM UN TRIB PUTERNIC IMPREUNA .

NOI PUNEM PRET PE CALITATE NU CANTITATE.

ASTEPT UN RASPUNS.


maTzz** în data de 06.06. la ora 16:27
ce parere ai? Preferi sa joci alaturi de niste jucatori experimentati activi .. si cu simtul umorului .. sau preferi sa ai doar aliati in jur si sa nu te poti dezvolta.?

*dudeka* în data de 06.06. la ora 16:53
fugi ma la culcare

ce cauta bre kimo asta la voi? :))


Dragones astăzi la ora 14:51
Buna / Salut . Nu doresti sa ni te alaturi cu toate conturile tale ?!:))

*dudeka* astăzi la ora 15:02
ai gresit contul, *mineka* e contul mama.

 

DeletedUser

Nu credeam ca e atat de greu sa intri intr-un ditamai mamutul! :D

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 09:40
Acum am intrat, de 20 de minute! Da si mie o invitatie!

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 09:43
?

PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 09:43
ne pare rau dar nu se mai fac recrutari

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 09:46
Hai, ma! Conteaza unul in plus sau in minus?
Ma vezi de 38 de puncte, dar paladinul iese imediat si fac si cazarma!
Nu-ti va parea rau!
;)
Ce zici!
Fa un compromis!
Zi-le ca sunt varu-tau!


PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 09:46
cum am mai spus,nu mai recrutam

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 09:48
Pff! Strict esti! Ti-e frica sa nu te spionez?
Ai doar de castigat!


PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 09:49
spioni sunt destui
ce sa castig nu am

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 09:51
Tu te comporti ca-n bancul ala! Vrei sa ti-l spun?

PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 09:54
?

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 09:58

editat TT
:))

Acum suntem si noi ca-n bancul acesta!
Inviti 2500 de n00bi, dar eu nu am loc!


PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 09:59
:))
o sa vedem pe parcurs daca te invitam
ok?

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:00
Uite! Am 69 de puncte in 20 de minute si-s atat de nou ca nici nu ma recunoaste pe twstats!
Am vrut sa fac o harta cu voi si cu mine, dar pe mine nu ma gasesc!


PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 10:01
:))

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:02
Ca hai ma, invita-ma odata, ca-s curios sa vad ce e pe forum! Si ti-l anim eu de nu pleaca unul!

PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 10:02
cum am mai spus...vorbim peste cateva zile

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:03
Eu de asta zic sa ma inviti acum, ca oferta nu e mult valabila! Apoi degeaba ma inviti tu peste cateva zile, ca atunci nu mai vin! Ca ma dezvolt si cresc si pretentiile mele!
Eu vreau sa ma bag la voi pentru ca vor fi multi inactivi si vreau sa ma axez pe interne!


forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:04
Tu-mi spui care e cu rosu, eu il innobilez si tot asa! Ajung rang 2 pe lume! ;)

PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 10:04
:))
treaba ta
cum am mai spus,mai **

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:06
Esti ca si calul ala cu obloane! Nu vezi decat inainte si o tii cu a ta!
Hai odata, ca nu cer sprijin, stai linistit!


PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 10:07
am spus NU!

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:08
Batman-Batman!

Bea o cafea, poate-ti revii!
Te contactez peste 10 minute!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am ratat mamutul! :D

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:08
Batman-Batman!

Bea o cafea, poate-ti revii!
Te contactez peste 10 minute!


forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:18
Gata? Te-ai mai calmat? :)

PeTrIsOr.Is.BaCk astăzi la ora 10:20
am spus ca nu te invit
si nu iti mai raspund la mesaje

forevertheshadowofdeath astăzi la ora 10:22
Ti-as desfiinta eu mamutul, dar chiar daca va innobilez cate unul pe zi, mi-ar trebui vreo 8 ani! :D

Bafta!
Si vezi ca mamutii au disparut de multa vreme!
 

DeletedUser24244

nycolasg astăzi la ora 19:07
ia sa vedem ce spun admini ca trimiti 4 atacuri la secunda dupa acelas sat

:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus