Concurs 1 Iunie

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ideea acestor concursuri nu este sa se dea mass cu "votati-ma", cu toate ca sunt destui care fac si asta.

Cum e asta? Hotul striga hotii?
E ciudat sa reclami la altii ceea ce ai facut tu de atatea ori :p.

Eh, succes oricum cu concursul, poate acum ati nimerit si voi un concurs la care sa aveti mai mult de 4-5 concurenti.
 

DeletedUser8343

E ciudat sa reclami la altii ceea ce ai facut tu de atatea ori :p..

Fals Gabi, eu niciodata nu am dat vreun mass sa spun "votati-ma pe mine". Cel mult am dat massuri sa anunt diverse concursuri care exista pe forum, libertatea de alegere fiind a fiecaruia. Si ca sa nu mai facem offtopic aiurea, daca mai ai nelamuriri le discutam in privat.

nu prea am inteles..trebuie facut ca o poveste , sau la fiecare punct dintre cele scrise mai sus raspundem ?

Poti raspunde si sub forma de poveste si punctual - dar trebuie sa atingi respectivele "intrebari " din descrierea concursului in povestea ta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Intrebare legata de concurs.
Ceva compuneri interesante pana acum? Ceva concurenti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28816

Toti ..dar toti adevaratii ,,conducatori,, istoria ne,a aratat ...ca au dat exemplu ...au fost primi intodeauna ...:)
 

DeletedUser

Smeker.. chiar mi-ar prinde bine 600pp..
Ar trebui sa intru mai des pe forum.. Daca intram pe 1 aveam mai mult timp..
Cred k am sa particip..
Imi pare rau ca nu am fost pe faza cand s-au facut trailerele tribal wars.. Chiar ar fi meritat.. :((
 

DeletedUser

Am nevoie de anumită lămuriri, pe fond, în ceea ce privește concursul.
Compunerea/creația...trebuie să atingă toate acele aspecte menționate acolo? Sau este suficient încadrarea compoziției la un subpunct din cele, parcă nouă, enumerate acolo?
 

DeletedUser

Compunerea/ creatia trebuie sa atinga toate "aspectele" precizate si anume:

Povestea sau basmul care te-a incantat mereu atat de mult..
Jocul / jocurile pe care ti le amintesti
Desertul, unde si cine facea cele mai bune dulciuri
Jucaria preferata
Desenele si personajul animat cu care uneori te idetificai / vreun personaj din cartile cu benzi desenate..
O poza cu tine copil (optional –dar cred ca va fi frumos sa vedem cum eram cand eram copii)
Cea mai mare nazbatie din copilarie
O poveste hazlie
Ce-ai mai face acum daca ai fi iar copil? Care ar fi primele lucruri pe care le-ai incerca?
 

DeletedUser

cred ca raspunsul la prima 'intrebare' este destul de intalnit.evident,cand eram copil,imi placea povestea 'capra cu 3iezi'.
-jocul preferat din copilarie-sotron :d
-aveam foarte multe masinute.imi placea la nebunie sa ma joc cu masinutele.iar pe la 6-7 ani,electronica a inceput sa ma pasioneze.colectionam fel de fel de piese,fire,sarme si sarmulite:)).era ceva de vis cand gaseam un bec,lipeam 2 fire de el(cu scotch)iar firele le conectam la o baterie.daca se aprindea,eram einstein :)).
-hmm ..desene animate?! tom si jerry,fara dubii.ma uitam cu placere la aceste desene.eram foarte trist atunci cand tom il lovea pe jerry.
-cea mai mare nazbatie ..:)) la varsta de 4 ani.o betie pe cinste.eram la bunici.ei au plecat(ocupati cu agricultura).am ramas eu cu sora mea(mai mare cu 3 ani).ea dormea.eu am intrat in casa si am vazut o sticla de vin pe masa(2L).am luat sticla,nu eram foarte sigur ce este in ea,iar de curiozitate am zis sa incerc.si mi-a placut tare mult acel gust dulce-acrisor,incat am uitat sa ma mai opresc:)).am dat cu TV jos,tineam cainele de gat :d,bunica alerga dupa mine:)),de groaza.tin sa mentionez ca apoi m-am simtit foarte rau.in concluzie- 'curiosii mor repede'
 

DeletedUser

imi pare rau dar momentan nu am o poza din copilarie.o sa caut si promit ca voi posta.
 

DeletedUser8343

Raspunsurile se trimit la marusk89 pentru concurs, nu aici - altfel nu va fi luat in seama.



Intrebare legata de concurs.
Ceva compuneri interesante pana acum? Ceva concurenti?

Da, sunt cativa concurenti pana acum..cu toate ca ma asteptam la ceva mai multi care sa isi aminteasca de copilarie.

Am nevoie de anumită lămuriri, pe fond, în ceea ce privește concursul.
Compunerea/creația...trebuie să atingă toate acele aspecte menționate acolo? Sau este suficient încadrarea compoziției la un subpunct din cele, parcă nouă, enumerate acolo?

Da, trebuiesc indeplinite toate subpunctele mentionate mai sus si de marusk89.

Succes!
 

DeletedUser35408

ioo daca vlei, pot ta imi amintetc cum o ta fiu cand o ta fiu male! Pam pam! :D
 

DeletedUser

Pot sa-i trimit lu mariuta ,amintirile fanteziilor mele de cand eram copil?
 

DeletedUser8343

In cursul zilei de astazi se vor afisa participantii la concurs :)
 

DeletedUser8343

Imi cer scuze dar am mai intarziat putin ..am dat tema pentru acasa si moderatorilor daca tot ati vrut sa vedeti si cateva din "povestile" lor :)
Sper sa nu va suparati tare tare...pana maine la ora 15:00 mai asteptam participanti la concurs.
 

DeletedUser28078

Banuiesc ca ei participa cu "recitaluri" in afara concursului, doar asa .... de amorul artei, nu?
Oricum ar fi.... nu s-au incadrat in termenul de desfasurare a concursului.
De votat cum se va vota? Pina pe 20 iunie si daca nu cistiga cine trebuie se prelungeste termenul pina pe 21 iunie ora 15:00????
Cred ca sinceritatea ne-ar face bine tuturor, nu degeaba se spune ca adevarul este cea mai buna minciuna.
Eu cred ca atunci cind ati initiat concursul nu ati luat in calcul mirobolanta sarbatoare nationala si nici mini vacanta de care ne-am bucurat cu totii.
In cazul in care v-ati distrat si voi moderatorii sa spun doar atit: sa va fie de bine!:) si concursul mai poate astepta.... Doar de aia sunt date termene limita.... ca sa fie prelungite :)))))))))
 

DeletedUser

Cred ca acest concurs se va duce dracului din lipsa de concurenti...

Si PP-ul e scump.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus