Concurs 1 Iunie

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Banuiesc ca ei participa cu "recitaluri" in afara concursului, doar asa .... de amorul artei, nu?
Oricum ar fi.... nu s-au incadrat in termenul de desfasurare a concursului.
De votat cum se va vota? Pina pe 20 iunie si daca nu cistiga cine trebuie se prelungeste termenul pina pe 21 iunie ora 15:00????
Cred ca sinceritatea ne-ar face bine tuturor, nu degeaba se spune ca adevarul este cea mai buna minciuna.
Eu cred ca atunci cind ati initiat concursul nu ati luat in calcul mirobolanta sarbatoare nationala si nici mini vacanta de care ne-am bucurat cu totii.
In cazul in care v-ati distrat si voi moderatorii sa spun doar atit: sa va fie de bine!:) si concursul mai poate astepta.... Doar de aia sunt date termene limita.... ca sa fie prelungite :)))))))))

Bineinteles ca moderatorii nu vor fi inscrisi in concurs. Compunerile primite sunt putine dar sunt intr-adevar delicioase. Ne-ar fi placut o mai mare implicare, pentru ca potential exista. Credeam ca premiile mici sunt o problema... Slava Domnului ca odata cu aceasta ocazie, s-a demonstrat contrariul :p

In legatura cu termenul limita, ingerasa si-a cerut deja scuze pentru ceva ce nu e din vina ei. Cred ca ati putea intelege ca suntem si noi oameni si aprecia ca macar incercam sa ajutam. In masura posibilitatilor....
 

DeletedUser8343

Imi asum responsabilitatea pentru faptul ca se intarzie cu povestile si imi asum si responsabilitatea pentru faptul ca am permis o mica intarziere...cu atat mai mult cu cat am prelungit termenul si am anuntat ca se mai primesc povestiri pentru acest concurs.

Chiar imi pare rau de asta si speram sa intelegeti.
Intr-adevar mozii nu vor participa pentru premii ci doar ca sa relateze ceva ce userii au propus, astfel incat sa vedeti si ca vor sa se implice alaturi de voi.

Se va modifica evident si perioada de votare din moment ce-am prelungit concursul.

Va doresc o zi senina si cu multe zambete!

 

DeletedUser

Foarte frumoase compozitiile, ferlicitari tuturor concurentilor. Iar ale mozilor... mda... a tunat si ne-a adunat! :D:D:D Parca ne-am fi inteles cu "A fost odata ala" de la inceput! :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

le-am citit doar pe cele din concurs, am si votat: 123stop :))
Bravo, copilasi :)
 

DeletedUser35286

lethale,fara suparare...da naspa rau ce ai scris tu acolo. de fapt nu ce ai scris,ci cum ai scris.

mai aveai putin si puneai : si liniuta de la capat. Nu te pricepi la compus povesti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Nici nu trebuiau sa fie neaparat povesti :p
Ca unii au pus cumva sub forma de povestire e altceva ..
 

DeletedUser

foarte frumoase povestirile :)
preferatele mele ale lui maru si aldana :D
 

DeletedUser35286

pai,cam toti cu exceptia lu lethal au pus sub forma de povestire :))
 

DeletedUser

Mersi Izabel... chiar e reconfortant sa scrii despre copilarie. Dupa ce am postat, mi-au mai venit in minte atata lucruri... dar poate cu alta ocazie :D
 

DeletedUser

Eu va citesc diseara, shakespeare-nilor ca acum abia am timp sa-mi beau cafeaua si sa-mi blindez noua pensiune de 3 margarete.
 

DeletedUser

Foarte frumoase... Dar cel mai mult mi-au placut cele ale moderatorilor...
Felicitari tuturor!
 

DeletedUser

parerea mea este ca mai bine ati face unde concurs despre JOC,sau PE JOC,sau care ARE LEGATURA CU JOCUL TRIBURILE.RO,si nu cu copilariile jucatorilor

parerea mea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus