Razboiul Sudului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In ciuda aparentelor, razboiul asta al sudului continua sa fie din pacate o adevarata manea.
 

DeletedUser2821

Pai manelele sunt cantate de... manelisti !

Sunteti siguri ca vreti sa va incadrati in aceasta categorie :))?
 

DeletedUser

Pai manelele sunt cantate de... manelisti !

Sunteti siguri ca vreti sa va incadrati in aceasta categorie :))?

Mare adevar,manelele sunt cantate, bineinteles, nu de de vreo soprana cum v-am lasat sa credeti, ci de manelisti.....n-am precizat, introducand astfel o confuzie,manelele se canta cu mici exceptii "dupa ureche"........la asta ma refeream.:D
Un razboi dus dupa ureche.
 

DeletedUser2821

Mare adevar,manelele sunt cantate, bineinteles, nu de de vreo soprana cum v-am lasat sa credeti, ci de manelisti.....n-am precizat, introducand astfel o confuzie,manelele se canta cu mici exceptii "dupa ureche"........la asta ma refeream.:D
Un razboi dus dupa ureche.

Ah , am inteles :) .
 

DeletedUser30442

Persia s-a cam reîncarnat în Alpha ...
Putem să zicem că Persia a fost "furată" de conducerea Alpha ... Nu mai dau nume :-j ...
 

DeletedUser

Michelle,, Pivot e un fel de neam cu Eliade rar mai vezi filozofi pe triburile :D app pivot stii ca ne cunoastem nu??
 

DeletedUser2821

Michelle,, Pivot e un fel de neam cu Eliade rar mai vezi filozofi pe triburile :D app pivot stii ca ne cunoastem nu??

Pai apreciez cand vine unu cu o gluma buna sau un comentariu mai inteligent, chit ca e despre mine , ca si asa stau sa ascult atatea glume proaste zi de zi si aici si in viata reala ... :)
 

DeletedUser

Membri Persia ..locul 38
ahhahahahahahahahaahah
=)))))
FAMILIA PERSIA DISPAREEEE
rusine!!!!
=))))
 

DeletedUser

Nu mai plânge Eva
Plânsul e de formă
Persia nu e moartă
Persia se transformă
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus