Razboiul Sudului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35377

nu-ţi convine ? te simţi cu musca pe căciulă ?
eu ce să-ţi fac dacă aţi decurs la astfel de acţiuni :p ?

ce actiuni ma nesimtitule ,eva si catau avut incredere in tine si ti au dat contul,si tu habar nu ai sa joci triburi.

da nu iti face griji de el ca nu il mai tii mult
 

DeletedUser30442

ce actiuni ma nesimtitule ,eva si catau avut incredere in tine si ti au dat contul,si tu habar nu ai sa joci triburi.

da nu iti face griji de el ca nu il mai tii mult

ai idee când mi-au dat contul :)) ? ai idee de când joc aici ?
 

DeletedUser30442

păi , dacă nu știi , nu vorbi , băi atotștiutorule ! contul avea sub 8k când l-am luat ...
mă faci tu pe mine nesimțit ... și vezi că s-ar putea să știu mai multe triburi decât știi tu ...
în primul rând cătă mi-a dat contul când lumea era la început și lucrurile nu erau atât de evoluate ...
aș fi continuat în persia dacă nu ar fi fost blocați ...
și TU vorbești de încredere ???
ai luat toată Persia în Apache-ul vostru și ai distrus un nume care mai putea continua ...

să zic și treaba cu NewAge ?
 

DeletedUser

păi , dacă nu știi , nu vorbi , băi atotștiutorule ! contul avea sub 8k când l-am luat ...
mă faci tu pe mine nesimțit ... și vezi că s-ar putea să știu mai multe triburi decât știi tu ...
în primul rând cătă mi-a dat contul când lumea era la început și lucrurile nu erau atât de evoluate ...
aș fi continuat în persia dacă nu ar fi fost blocați ...
și TU vorbești de încredere ???
ai luat toată Persia în Apache-ul vostru și ai distrus un nume care mai putea continua ...

să zic și treaba cu NewAge ?

Iti garantez eu ca stie mult mai mult decat tine si pe triburile si in viata de zi cu zi....

App ce zici ne luam si noi la lectii de triburile pe joc???:eek:
 

DeletedUser35377

păi , dacă nu știi , nu vorbi , băi atotștiutorule ! contul avea sub 8k când l-am luat ...
mă faci tu pe mine nesimțit ... și vezi că s-ar putea să știu mai multe triburi decât știi tu ...
în primul rând cătă mi-a dat contul când lumea era la început și lucrurile nu erau atât de evoluate ...
aș fi continuat în persia dacă nu ar fi fost blocați ...
și TU vorbești de încredere ???
ai luat toată Persia în Apache-ul vostru și ai distrus un nume care mai putea continua ...

să zic și treaba cu NewAge ?

caracter infect,ai cuvantul meu ca oriunde mai joci triburile ,pe .ro nu o sa ai viata lunga
 

DeletedUser35377

da eu vorbesc

si nu eu am format ALPHA,ci restul jucatorilor activi ,au propus si au fost de acord cu asta.

tu nu vezi ca habar nu ai ce vorbesti

Tribul a fost întemeiat de alexutzutu.

Invitatii: Ciuha

Diplomatie : virlami

dupa cum vezi eu nu am niciun rol in formarea sau conducerea tribului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Baieti , aveti forumul privat pentru discutii de genul asta ... :)

Ce rost are sa va spalati rufele in public..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus