Mesaje funny

DeletedUser

Pentru ei nu exista remediu, daca in loc sa se duca la scoala pierd vremea pe aici. Si in ultimul timp din ce in ce mai multi vorbitori de limba asa zisa romana, o stalcesc ingrozitor.
 

DeletedUser4133

Chevyx, gandeste pozitiv (daca poti) : macar au invatat ca exista si se poate folosi acel "Î din a"...putem spera ca exista o luminita la capatul tunelului :p
 

DeletedUser

dana , cam lung tunelul ala nu crezi ?
n3olitic ... generatia mess ?

neata lume
 

DeletedUser4133

'neata :)

lung, durere mare...si e cam larg sa incapa multi. Iar luminita (draga de ea) e atat de mica si atat de departe...:)))
 

DeletedUser

n3olitic ... generatia mess ?

Messenger-ul a stricat gramatica ! Acum ceva timp, un an sau doi, o prietena mi-a aratat o teza a unei eleve din anul 3 de liceu, teza scrisa in limbajul mess-ului, nu se intelegea nimic din ea. Vai de noi !
 

DeletedUser

Asta da perseverenta..

KoWalSky astăzi la ora 10:23
Salut . Doresc sa te intreb daca nu vrei sa ni te alaturi?
Suntem un trib foarte bine condus care va domina aceasta lume.

Suntem un trib care deocamdata nu are diplomatie timp de o luna nu o sa avem diplomatie pentru ca ne respectam playeri de valoare si avem nevoie de playeri experimentati care sa se poata dezvolta . sa poata ataca sa poata farma.

Din cate am observat esti un player activ Si experienta vad ca ai . Iar pozitionarea ta este ok deoarece noi dorim sa venim incet incet in mijlocul k.44 .

Doresc sa stiu daca doresti sa ni te alaturi . Cu respect KoWalSky!

lord-stormyhell astăzi la ora 10:26
daca ma mai intrebi de vreo 3 ori, poate intru...


KoWalSky în data de 17.08. la ora 20:58
salut vecine, nu intri in tribul meu?:D

lord-stormyhell în data de 17.08. la ora 22:19
m-ai mai intrebat odata.

KoWalSky în data de 17.08. la ora 15:06
sal vecine, nu intri in tribul meu?

lord-stormyhell în data de 17.08. la ora 15:07
dai inceput nou si dupa aia vorbim.
 

DeletedUser

Sefu23 astăzi la ora 12:00
fami si mie te rog o invitatie in trib daca poti..daca nu roaga pe cn te-a invitat

lord-stormyhell astăzi la ora 12:23
Draga Domnule Sefu23,

Tribul USB va invita sa va alaturati noua. Va multumim pentru increderea acordata, dar deoarece locurile in trib s-au epuizat, va vom baga in ascunzatoare.

Va multumim!

[Cu primirea acestui mesaj ai fost invitat in trib!]

Cred ca e in extaz ca-i invitat..
 

DeletedUser12439

c0c0snus astăzi la ora 14:07
salut prietene nai vrea sa faci parte in tribul nostru??? tu si kolegii tai??? poitzi intreba simi dai numele lor si primesk totzi invitatzii sa ne extindem sa formam totzi un trib mare si bun pentru fi mai puternici dar si unitzi :))) sigur ca nimeni nu inpune pe nimeni doar daca atzi dori

c0c0snus astăzi la ora 14:07
tu esti kondukatorul kred, nu??


mai zi ceva
 

DeletedUser39696

si ? :)) erai ''kondockotorul'' si ''sami spuy si mye , ca ** nu vad dc nu te ducy'' :))) prea tare :))
 

DeletedUser

Slomotion în data de 17.08. la ora 14:59
Am o propunere pentru tine..aceea de a mii te alatura in tribul [ally]B.A[/ally] iar in schimb iti ofer un drept in conducere(acela poate fii de conducator, diplomat, moderator forum, etc) asta depinde de tine cum vrei sa te implici in actiunile tribului....

Eu joc triburile de foarte mult timp si stiu totul despre acest joc si vreau sa fac un trib care sa ajunga cat mai sus in K44 iar daca esti de acord cu ce ti-am scris te astept in trib

unul cu experienta
 

DeletedUser

Eu joc triburile de foarte mult timp si stiu totul despre acest joc

RO23 3361 Slomotion 17,955 5 -hta-F
RO25 5539 Slomotion 1,360 1 Nimeni
RO26 402 Slomotion 114 1 B.A
RO24 5192 Slomotion 922 1 B-A
Previous worlds
Lume Jucător Cuceriri Ultima oară văzut
RO20 Slomotion 0 2010-12-22 20:26:53
RO21 Slomotion 4 2011-01-13 06:14:16
RO22 Slomotion 0 2010-12-17 10:09:47

:D..........
 

DeletedUser

KNT a fost înfiinţat de către un grup de prieteni

Conducători:
0pt10NaL
bossul13


şi cine mai vrea... ;)


Nu se mai fac recruţări.

Un profil amuzant, cu un cuvant nou.
 

DeletedUser

herculev3 astăzi la ora 16:18
Buna,sunt [player]herculev3[/player] si as avea o rugaminte. Pentru inceput as vrea sa iti explic cauza nobila pentru care te contactez.Deoarece adminii nu ne-au binecuvantat cu destule sate de barbari, s-a hotarat de catre mai multi jucatori sa se dea un inceput nou in masa,in semn de protest pentru numarul mic de sate de barbari!
astept raspunsul tau,care sper sa fie unul pozitiv,deoarece vrem sa aratam lumii ca si noi putem avea dreptul la opinie!

Pana acum mi-au confirmat participarea la acest protest 68 de jucatori de pe k54 si inca 150 de pe k55,k44 si k45!

Astept raspunsul tau,te rog alatura-te acestei cauze!
Cu respect, [player]herculev3[/player]

ilcretzzo astăzi la ora 16:29
gluma expirata!

Si-a gasit pe cine sa pacaleasca. Trebuia sa isi gasesca un copil de 12-13 ani daca tot voia ...
 

DeletedUser28580

esti tu sigur ca o sa ma faci sat de barbari? :)

hihi , daca tu spui ,asa o fi :)
 

DeletedUser6681

sau rasculat noobi din voi.. ce berea ii tot aratati pe naivi astia.. ce vreti sa aratati ?

zici ca sunteti la dd in direct
 
Ultima editare de un moderator:
Sus