Mesaje funny

DeletedUser

pai daca nu mai am cu cine sa ma cert :D:D:D
si in plus si pe mess nu am mai intrat decat de vreo 2 zile incoa mai des,in rest doar pe apucate.
joci?sau intri doar pe forum si atat
 

DeletedUser

Berthier astăzi la ora 14:54
Stimabile

A trecut multa vreme de cand, pe Lumea 20, intr-un loc izolat dintr-un colt de harta s-a nascut povestea tribului Last, o familie mareata, unita si puternica. Dupa ce si-a facut un renume pe L20, iata ca azi, acest trib candva atat de respectat si temut isi face aparitia pe noua Lume 26.

Cu o conducere cu ani de experienta in spate, cu jucatori pentru care jocul nu mai are secrete, ne prezentam azi in fata ta, intrebandu-te, privindu-te in adancul sufletului, daca, nu ai vrea sa faci si tu parte din acest basm frumos, care desi este la inceput… nu s-a terminat vreodata.

Prietene sa o recunoastem, esti gol, prost hranit. Aceasta lume iti datoreaza multe. Nu iti poate da nimic. Rabdarea ta, curajul pe care l-ai aratat printre aceste stanci sunt admirabile. Ai castigat batalii fara tunuri, ai trecut rauri fara poduri, marsuri fara incaltaminte. Soldat al libertatii numai falangele dreptatii ar fi putut face asta. Dar astea nu aduc nici glorie si nici faima. Nu ai facut nimic pe langa ceea ce ramane de facut. Impreuna, scut in scut vom merge printre cele mai fertile campuri ale pamantului. Provincii bogate, sate uriase, toate vor fi in putere ta. Acolo vei gasi onoare, glorie si belsug. Soldate, iti va lipsi acum curajul si hotararea?

Sa imi spui daca doresti o invitatie ;)


Cu tot respectul Berthier din Last

Vowing Vengeance astăzi la ora 14:56
hă?

Berthier astăzi la ora 14:57
Adica e o invitatie intr-un trib de elita :D



Ăsta e fan Eminescu...
 

DeletedUser

ce text lacrimogen! Vai cat am mai palns...
Incredibil, ce poveste, ce exprimare! Ma inclin in fata ta stimabile, ca ma doare burta de ras! =))
 

DeletedUser36524

Multumesc tuturor :) :) :)
Chiar ma intrebam cand ma va pune si pe mine cineva aici

Si acum sa vedeti gradul de cultura la care s-a ajuns pe serverul romanesc:

Berthier în data de 20.08. la ora 13:12
Cum pot face sa te conving sa dai inceput nou?

JOHNELBOS astăzi la ora 10:01
pentru?

Berthier astăzi la ora 11:27
Am mare nevoie de sate de barbari... Te rog eu mult... Oricum o sa luptam intre noi... :D

JOHNELBOS astăzi la ora 15:13
ba da tu esti cam dus cu capu..............daca iti *** una.........ma kacat bolnav, da tu ma inceput nou, nu eu, bagamia-s ****-n mata

Berthier astăzi la ora 15:16
:)) Multumesc.
 

DeletedUser4133

e si asta un stil elegant de a scapa de jucatorii de langa tine =))
 

DeletedUser

Mircea chiar imi pare rau ca n-ai cu cine te certa :p Nu joc, am mai bine de 1 an de cand n-am mai jucat.
Andrei nu m-am apucat bre de joc ,stiu ca si tie ti-e dor de mine :p Nici tu n-ai cu cine te certa. Si mie imi e dor de voi toti :D
 

DeletedUser

*marea preoteasa* astăzi la ora 13:34
salut putem face aliatii sau pna?

tabyyy astăzi la ora 13:36
momentan nu se fac relatii diplomatice

*marea preoteasa* astăzi la ora 13:40
pai am primit o plangere k un membru al vostru il ataca pe membrul meu ar fi ** sa facem pace

tabyyy astăzi la ora 13:52
:))=)):))=)):))=)) te auzi ce vorbesti?:))
inca nici nu a cazut protectia de incepator:))
imi poti explica si mie cum se pot ataca acei 2 jucatori?:))



Ca asta nu-i niciuna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Sus