Razboi: MoD vs 300.

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început

DeletedUser20252

Ce cont a fost spart prin MoD de sunt dati toti afara? :))

Uite ca v-au ajuns blestemele ma :))
 

DeletedUser35749

Sper sa va linistiti, daca continuati asa stiti ce urmeaza :)
 

DeletedUser

lethal... uitate si la alte posturi.. dami 2 avertismente da lasa mesaju sa il vada domnu cu coeficenta de inteligenta subacvatica nul sterge....
 

DeletedUser

ursule tu te tii de ghidusii d-astea? care ce cum? cine a spart ce? spuneti-mi si mie sa rad si eu :D :))
 

DeletedUser37616

s-a intors roata? :)))

parca acu ceva timp cineva din mod a facut rost de cont cu drepturi in RS(parca,sau ceva trib din zona) si a concediat pe majoritatea :))
 

DeletedUser38145

:)) Stiu cu e deja am fost de vreo 2 ori concediat din acelas motiv:))
 

DeletedUser29985

:) A reinceput joaca :)

Titlu Tribul Messengers of Death a declarat război tribului SPARTA!
Expediat 02.08.11 20:20:10
Tribul Messengers of Death a declarat război tribului SPARTA!

Nume război: Va pupa Adex! (:cool: si Bisu :p )

Declaraţie:
Playerii ii puteti tine,satele lor nu! :D

Primul set, Sparta vs MoD : Diferenţă -16 in favoarea Sparta :( (timp,30 de zile)
Setul doi :) Sparta vs MoD : Diferenţă 24 in favoarea MoD :cool: (timp,16 ore :) )

Pentru a fi ON TOPIC :)

Setul doi(continua) :) Sparta vs MoD : Diferenţă 80 in favoarea MoD :rolleyes: (timp,6 Zile, 6 ore)

Pe langa acestea recrutarea a 2 super :cool: jucatorii de granita ;)
 

DeletedUser29985

Pentru a fi ON TOPIC :)

Setul doi(continua) :) Sparta vs MoD : Diferenţă 90 in favoarea MoD :rolleyes: (timp,8 Zile, 20 ore)
 

DeletedUser

Ce cont a fost spart prin MoD de sunt dati toti afara? :))

Uite ca v-au ajuns blestemele ma :))


Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Messengers of Death 286,42 Mio.


Bre nenea!
Mai avem putin sa terminam cina aia din IAD cu spartanii dupa care batem la Portile iadului si iti dai seama ca nu batem cu mana:D
Stii cum e, intai intram dupa care batem la usa!
Deci stai relax ca nu plecam nicaieri!
 

DeletedUser20252

Va astept cu mare drag.
De intrat sigur intrati,insa de iesit nu stiu ce sa zic,riscul vostru.
 

DeletedUser40316

intra si ei ... stai ca ii bata TLS , poate si 300 ca inca nu ii gata razboiul ..
 

DeletedUser

Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Messengers of Death 286,42 Mio.

Cu ce sunteti mai voi nr.1 ? cu membri 300 recrutati ? cand va macina 300 jucatorii ii dati afara sa nu scadeti in statistici, sunt praf =)) ! Concediati membri 300 care-au intrat la voi si sa devem atunci locul ocupat pe harta si ce statistici mai postezi aici, statisticile lui peste nu-s importante ci jucatorii care raman sa lupte...noi suntem inca aici si va asteptam, dar se pare ca cei 5 membri atacati de noi s-au lasat brusc =)), de frica normal ;)) sprijin ioc din partea voastra...jucatori de-o vara ce sunteti !
Razboiul nu-i pierdut amice, timpul o sa le rezolve pe toate !
 

DeletedUser30856

Asta cu timpul e foarte buna :D Si eu sunt de aceeasi parere .Spor!
 

DeletedUser39708

Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Messengers of Death 286,42 Mio.

Cu ce sunteti mai voi nr.1 ? cu membri 300 recrutati ? cand va macina 300 jucatorii ii dati afara sa nu scadeti in statistici, sunt praf =)) ! Concediati membri 300 care-au intrat la voi si sa devem atunci locul ocupat pe harta si ce statistici mai postezi aici, statisticile lui peste nu-s importante ci jucatorii care raman sa lupte...noi suntem inca aici si va asteptam, dar se pare ca cei 5 membri atacati de noi s-au lasat brusc =)), de frica normal ;)) sprijin ioc din partea voastra...jucatori de-o vara ce sunteti !
Razboiul nu-i pierdut amice, timpul o sa le rezolve pe toate !

ai creier?
 

DeletedUser

pai mai alin09 copilasul meu, judeci ca doar nu esti planta ! Tu fiind copilul meu imi permit sa-ti spun orice...bine ca nu te-am facut cu creierul, copiii se fac cu altceva...dar nah, mai se nimereste sa iasa si cate-o capodopera ne reusita, decat de-ai ca tine mai bine deloc !
 

DeletedUser39708

pai mai alin09 copilasul meu, judeci ca doar nu esti planta ! Tu fiind copilul meu imi permit sa-ti spun orice...bine ca nu te-am facut cu creierul, copiii se fac cu altceva...dar nah, mai se nimereste sa iasa si cate-o capodopera ne reusita, decat de-ai ca tine mai bine deloc !

Ce raspuns pertinent...
Nu meriti nici bagat in seama..hai pa!
 
Sus