Razboi: MoD vs 300.

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Messengers of Death 286,42 Mio.

Cu ce sunteti mai voi nr.1 ? cu membri 300 recrutati ? cand va macina 300 jucatorii ii dati afara sa nu scadeti in statistici, sunt praf =)) ! Concediati membri 300 care-au intrat la voi si sa devem atunci locul ocupat pe harta si ce statistici mai postezi aici, statisticile lui peste nu-s importante ci jucatorii care raman sa lupte...noi suntem inca aici si va asteptam, dar se pare ca cei 5 membri atacati de noi s-au lasat brusc =)), de frica normal ;)) sprijin ioc din partea voastra...jucatori de-o vara ce sunteti !
Razboiul nu-i pierdut amice, timpul o sa le rezolve pe toate !

De fapt, daca stiai pseudo-istoria tribului 300 (dat fiind ca n-a facut istorie pe 24) ai fi aflat ca membrii 300 sunt fostii membrii mod din sud, recrutati cu japca de cel mai mic conducator de pe aceasta lumea, pacaliti si amagiti cu tot felul de aiureli... Asa ca cei care au merita au revenit, atata tot. Iti povesteste satuletul in curand, si asa va plictisiti :)
 

DeletedUser

Adex, probabil ai dreptate, nu te contrazic, eu ma refer stric la perioada de cand am intrat eu in 300, membri respectivi erau in trib, nu ma intereseaza ce-a fost la inceputul lumii cand jucatorii aveau un singur sat...eu am intrat aici cand malala si gasca ei au intrat in 300, pana atunci nu stiu nimic, dar nici nu cred ca intre mod si 300 sa fi fost razboi...[ malala la fel ca si pe L8 " nu stie de partea cui este " ;)) ]
De plictisit nu ne plictisim, cel putin eu joc intens p-alta lume, pe L24 tre sa recunosc ca nu-i chiar atat de multa activitate, datorita faptului ca-i si lenta lumea...ce vrei sa faci daca-ti distrugi satele de atac ? sa ataci cu defensiv ? daca ai 20-30 ferme atac nici nu poti face prea multe...am facut destule si cu ele, am scos din joc 2 adversari, mici ei acolo, dar totusi erau, altul a renuntat singur si satele-i trebuiau sparte....asta este, probabil vin vremuri si aici in care sa nu ne plictisim !
 

DeletedUser40316

Lord Adex în data de 05.08. la ora 14:11
Daca nu-ti sunt prieteni satu tau, dr love, pnenencang sau ben afleck nu e problema. Cu cat terminam mai repede cu ei cu atat mai bine.


foarte tare adex asta :D
 

DeletedUser

Lord Adex în data de 05.08. la ora 14:11
Daca nu-ti sunt prieteni satu tau, dr love, pnenencang sau ben afleck nu e problema. Cu cat terminam mai repede cu ei cu atat mai bine.


foarte tare adex asta :D

Ti se pare ca nu s-a terminat?
Uite statistica!


Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: 300

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,061
Tabăra 2: 2,892
Diferență: 2,169

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 318
Tabăra 2: 190
Diferență: 128

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 32,886,050
Tabăra 2: 18,224,253
Diferență: 14,661,797

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,901,934
Tabăra 2: 1,768,685
Diferență: 1,133,249

chart
 

DeletedUser

Din partea tribului MoD puteti sterge aceasta tema, pentru ca, nu mai e de interes
Multumim!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Lord Adex în data de 05.08. la ora 14:11
Daca nu-ti sunt prieteni satu tau, dr love, pnenencang sau ben afleck nu e problema. Cu cat terminam mai repede cu ei cu atat mai bine.


foarte tare adex asta :D

Raul, stii bine ca nici un razboi nu se termina cucerind satele pana la final. Jucatorul de pe contul satu tau a fost conducator in mod, eu l-am indepartat nefiind de acord cu metodele sale la momentul respectiv. Desi a tinut mortis sa ne arate ca el avea dreptate, si-a invatat lectia si s-a recunoscut invins, exprimandu-si dorinta de a continua alaturi de noi.
Desi initial a cochetat cu rs si spor si m-am impotrivit sa mearga acolo, ma consider indreptatit sa-i dau a doua sansa in mod. Lucrurile evolueaza pe harta, voi stiti foarte bine, iar cei care vor reusi sa motiveze si sa pastreze jucatori pe conturi vor avea castig de cauza. Fie si din cei carora le mai acordam o sansa :)
 

DeletedUser40316

Da mai stiu cum se castiga , doar ca tu ai zis una si faci alta si stiu si cum trebuie tratat un trib cu oameni ca voi ;) de aceea nici nu imi fac sperante in vre-un si nici nu mi-am facut vre-o speranta ca alianta cu mod o sa ajute cu ceva , ba din contra doar va folositi de ea ca nah ... asa puteti ramane pe harta
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Asta este o afirmatie destul de grava dar nici nu ma asteptam la altceva din partea ta.

PS : si noi stim cum se trateaza oameni ca tine :

ignore+me.jpg
 

DeletedUser40209

niciodata alianta cu MoD nu ajuta cu ceva marshalls, ii ajuta numai pe ei..si cand nu mai este nevoie, te trezesti peste noapte cu atacuri ...
 

DeletedUser40316

niciodata alianta cu MoD nu ajuta cu ceva marshalls, ii ajuta numai pe ei..si cand nu mai este nevoie, te trezesti peste noapte cu atacuri ...

gerula59 în data de 25.08. la ora 06:54

Incep sa se adune tot mai multe discutii in contradictoriu ceea ce ma face sa cred ca vreti razboi cu noi.
Succes!


Asta dupa ce tribul 300 a disparut :)) inainte nu o zis nimic de razboi sau chestii de genu , oricum in maxim 1-2 sapt cred ca se blindeaza pe granite incat sa atace peste noapte :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nici vorba, noi nu am rupt si nu vom rupe niciodata o alianta. Mai mult, daca o veti face voi nu va fi razboi, cel putin nu din partea noastra.
 

DeletedUser

Nici vorba, noi nu am rupt si nu vom rupe niciodata o alianta. Mai mult, daca o veti face voi nu va fi razboi, cel putin nu din partea noastra.

nu ati rupt aliante dar ati incalcat alianta :) e cam tot aia, ori ca rupeti voi alianta ori ca fortati alaitii sa o rupa nu?
 

DeletedUser

gerula59 în data de 25.08. la ora 06:54

Incep sa se adune tot mai multe discutii in contradictoriu ceea ce ma face sa cred ca vreti razboi cu noi.
Succes!


Asta dupa ce tribul 300 a disparut :)) inainte nu o zis nimic de razboi sau chestii de genu , oricum in maxim 1-2 sapt cred ca se blindeaza pe granite incat sa atace peste noapte :D

dc nu pui toata discutia ursule? sa vedem si noi cine provoaca si cine are rabdare mai multa decat trebuie?

oricum ca sati stric planurile razboinice am decis sa elimin marul discordiei... astfel, ca premiu de consolare, tu ramai cu buza umflata si tribul MoD isi pastreaza diplomatia :)


nu ati rupt aliante dar ati incalcat alianta :) e cam tot aia, ori ca rupeti voi alianta ori ca fortati alaitii sa o rupa nu?

ai ajuns senior member cu posturi inutile... bvo bvo poneyule
 

DeletedUser40316

dc nu pui toata discutia ursule? sa vedem si noi cine provoaca si cine are rabdare mai multa decat trebuie?

oricum ca sati stric planurile razboinice am decis sa elimin marul discordiei... astfel, ca premiu de consolare, tu ramai cu buza umflata si tribul MoD isi pastreaza diplomatia :)

curand o sa spui ca te-ai lasat de joc din cauza timpului , iar nu vad pentru ce sa raman cu buza umflata... ca ati recrutat toti dusmanii nostri ? :)) stai calm am ce lua , macar eu nu am recrutat nimic , ci am preferat sa ii scot din schema ;) defapt cred ca o sa invit in granita cu voi , membri TLS , asta pentru ca am nevoie de jucatori acolo si nah ... sa nu fie nicio suparata , doar va anunt din timp
 
Sus