Familia EW una din cele mai puternice familii a L2

  • Autor subiect DeletedUser3591
  • Data de început

DeletedUser

da mah au liceu militar , dar au si gay parade !!! incepatorul stie.;)
 

DeletedUser

doamne ma...va certati ca niste copii de 10 ani...conversatia voastra e ceva de genu...
"x-Ai pufuleti?
y-Ai bacu ma ???
z-tu ai rromi in oras
x-Eo am terminat colegiul militar(din partea mea felicitari...nu oricine reuseste)
y-Eugeniile is scumpe
z-Sunteti prosti
x-Tu esti prost
y-Is pe locu xx in top
z-EW e praf
x-Ba nu...EW e cea mai mare familie
y-Da eugenii ai ?
z-Da pufuleti ?"

jucati, batetiva cu lancierii cu paladinii sau cu ce vreti voi, dar asa doar va faceti de rusine...
 

DeletedUser

:)) esti belea frate :)) oricum bafta:)3 doamne si tot 3 ;)

gay parade:))..Stie el sigur:)) el a ziso nu eu:)


Ps:Nu mai suferitii atata:)


Pace si Bere:)
 

DeletedUser

hackk te-a bagat cineva in seama ??? sau si tie iti place anturaju aiurea :(
 

DeletedUser3591

doamne ma...va certati ca niste copii de 10 ani...conversatia voastra e ceva de genu...
"x-Ai pufuleti?
y-Ai bacu ma ???
z-tu ai rromi in oras
x-Eo am terminat colegiul militar(din partea mea felicitari...nu oricine reuseste)
y-Eugeniile is scumpe
z-Sunteti prosti
x-Tu esti prost
y-Is pe locu xx in top
z-EW e praf
x-Ba nu...EW e cea mai mare familie
y-Da eugenii ai ?
z-Da pufuleti ?"

jucati, batetiva cu lancierii cu paladinii sau cu ce vreti voi, dar asa doar va faceti de rusine...


tare..buna observatie:))
 

DeletedUser3591

trebuie sa ma bage cineva in seama ca sa-mi pot zice parerea ? sau trebuie sa-ti cer cumva tie acordul si nu stiam ?:)

aici ai dat cu bata in balta:))

trebuie sa ma bage cineva in seama ca sa-mi pot zice parerea ? sau trebuie sa-ti cer cumva tie acordul si nu stiam ?:)


Ca-mi pot zice si eu parerea:)) ai auzit de lexic prin putina gramatica pe care o cunosti Nea Goe?
:)))
 

DeletedUser

corect hack numai k eu nu am zis never ca ei sunt prosti:) nu `i`am atacat la persona nici un moment!Ma`am legat Strict de joc!
Expensive esti si tu vreu`un doctor docent si nu stim noi:))
 

DeletedUser

corect hack numai k eu nu am zis never ca ei sunt prosti:) nu `i`am atacat la persona nici un moment!Ma`am legat Strict de joc!
Expensive esti si tu vreu`un doctor docent si nu stim noi:))

Nu ia atacat nimeni la persoana...s-au atacat singuri :) Am zis asa ca si gluma...dar na...unii se simt
 

DeletedUser2154

Mai puyut zi-o pe aia cu cei 2 spioni de la mine..anduta26 si nu mai stiu care:)) care te-au prostit pe messenger si ti-au dat un Troian.exe pretinzand ca e spionaj din EW:)) si tu ai spus ca nu se deschide:))
Ala era LENNN:)) care iti luase controlul pc-ului:))))))))))) cu acel virus:)) si se juca cu mouseul prin pozele tale XXX:))

pai stai tu linistit ca nu avea cum sa preia controlul...am antivirusul bun...si stai linistit ca inca mai am cont pe la tine prin trib ma distrez cu circularele tale:D
 

DeletedUser

Ce dragut este ziua de Paste si voi discutati in contradictoriu. dar e foarte haios in numai 30 de minute ati umplut 4 pagini.

P.S.: si ce au pufuletii?...sunt f buni au la metrou se cumpara dimineata in drum spre birou ;)
 

DeletedUser2154

va jucati cu proratu:))) vai vai...asa putea sa iti ia si parola la triburi:)Dar sa stii k asta e penala...2 ani iei:)

asta cu proratu e fumata de mult pt mine am invatat-o de la unul petzy de pe lumea 1 dar i-am lasat sa creada ca m-au prostit!!!
 

DeletedUser

Dacii..Eu ii contrazic despre joc si ei ma ataca la persona:)) ca doar la joc sunt nuli:))
 

DeletedUser3591

asta cu proratu e fumata de mult pt mine am invatat-o de la unul petzy de pe lumea 1 dar i-am lasat sa creada ca m-au prostit!!!

NU e prorat copil tembel ce esti:)) ci turkojan..automat ce ai acceptat fisierul exe esti infectat:))
 

DeletedUser

eee nu-i nimic...stai sa revina adminii ca is si ei oameni sarbatoresc nasterea domnului si dupa sa vezi ce warn-uri luam cu totii :) dar macar e fun si nu degeneram foarte mult ;)
 

DeletedUser2154

oras turistic?:)) Campul Lung Moldovenesc?:)) nici piata agro alimentara nu aveti...hai ma ce dracu..
Tu daca vrei sa iesi la un TEC si o Eugenie ii ceri bani lui mami:)) te intreci pe bune:)) daca ziceai vatra Dornei hai mai treaca mearga..aia au o pista improvizata de ,,ski,,..sau derdelus mai bine..:)) tu ce ai?paine si cu sare si ne astepti la poarta:))

bine ca aveti voi la Bacau oras ma....te dai asa mare si asa tare incat nu faci nici macar 2 bani....doar gura aia mare e de tine in rest esti praf...sa inteleg ca nu ai avut cu cine sa iti faci sarbatorile decat tot cu triburile...sau cu ALINA....adica cele 5 degete de la mana...
 

DeletedUser

Mie imi place ca expensive ne` tot da lectii de gramatica.....:|Go go go....
 
Sus