Familia EW una din cele mai puternice familii a L2

  • Autor subiect DeletedUser3591
  • Data de început

DeletedUser2154

NU e prorat copil tembel ce esti:)) ci turkojan..automat ce ai acceptat fisierul exe esti infectat:))

da da da......de ziua ta...stai linistit ca am schimbat win stiu cum functioaneaza...virusul se duce in win32 si nu prea il gaseste daca nu stii cum actioneaza win asa ca du-te tare vino incet..........
 

DeletedUser3591

bine ca aveti voi la Bacau oras ma....te dai asa mare si asa tare incat nu faci nici macar 2 bani....doar gura aia mare e de tine in rest esti praf...sa inteleg ca nu ai avut cu cine sa iti faci sarbatorile decat tot cu triburile...sau cu ALINA....adica cele 5 degete de la mana...

puyut natarau esti...esti frustrat cumva?:)) Incearca OXY sau un sapun cu PH neutru ca ai scuame si excess de sebum:))

Hai la revedere!
 

DeletedUser

Si cand esti cu o femeie[daca stii ce e aia!] o corectezi la gramtica???:)) esti penal frate:))
 

DeletedUser2154

puyut natarau esti...esti frustrat cumva?:)) Incearca OXY sau un sapun cu PH neutru ca ai scuame si excess de sebum:))

Hai la revedere!

nu sunt ma chiar ma simt bine si bine dispus am fost la un gratarel am baut cateva sticle cu vin....tu vad ca tot in pc iti ineci amarul...ce te-au parasit cele 3 cu care te laudai???
 

DeletedUser2154

puyut natarau esti...esti frustrat cumva?:)) Incearca OXY sau un sapun cu PH neutru ca ai scuame si excess de sebum:))

Hai la revedere!
sefu imi dai si mie voie sa ma duc in ew-k66???ai sefu te rooog eu mult de tot vreau sa ma duc si eu acolo te roog din suflet vrei sa iti cad in genunchi???imi dai voie????
 

DeletedUser

puyut tu pana la urma unde mai joci ca pe l2 vad ca esti in scadere de sate ....si uiti cand te rugai de expensive sa nu rupa pna-ul cu voi am vazut si eu mesajele...daca nu erai slab de inger jucai pana la capat nu dadeai contu...
 

DeletedUser

vreau si eu in EW ca sa fiu in cea mai tare familie de pe l2 si seful meu sa fie atotstiutorul ,king of all:expensive!
 

DeletedUser2154

puyut tu pana la urma unde mai joci ca pe l2 vad ca esti in scadere de sate ....si uiti cand te rugai de expensive sa nu rupa pna-ul cu voi am vazut si eu mesajele...daca nu erai slab de inger jucai pana la capat nu dadeai contu...

la lumea 2 am renuntat din motive obiective...unul este ca timpul nu imi permite sa mai fiu asa activ pe acest joc s-a schimbat ceva in real life care e mult mai important decat jocul, anumiti prieteni cu care lucram s-au lasat de joc...si deja lumea 1 imi ocupa deja prea mult timp ca sa ma pot descurca cu 2 conturi mari!!!
 

DeletedUser2154

puyut tu pana la urma unde mai joci ca pe l2 vad ca esti in scadere de sate ....si uiti cand te rugai de expensive sa nu rupa pna-ul cu voi am vazut si eu mesajele...daca nu erai slab de inger jucai pana la capat nu dadeai contu...
in privinta pna-ul alta a fost situatia adu-ti aminte care a fost faza cu satele de barbari...erau satele voastre si puteati da mesaj pt ele sa nu fie atacate...dar nu ati facut asa ceva si ati asteptat sa fie atacate dupa sa atacati si voi sa iasa galceava.....
 

DeletedUser

incepatorule nu a zis nimeni ca e cea mai tare familie dupa l2 ...nush unde vezi tu asta....:eek: ochelariii...
 

DeletedUser

Iara atac la persona:)doamne......Dacii ... mie mi se pare ca Heineken e cea mai buna,tzie?
 

DeletedUser

de ce atac? Ochelarii sunt la moda. e cool sa ai ochelari cu rame negre...uneori te face sa pari mai interesant :p
 

DeletedUser

cine se ataca...Eu cu daci nu avem nici un fel de conflict..Doar la`am intrebat care ii se pare cea mai buna bere?:)Mie Heineken!Flying dutch!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Incepatorul: pentru ca am renuntat la joc si nu mai este nici unul din cei cu care am inceput cu un an in urma care sa stie cu ce ma ocup fac o destainuire: nici Carlsberg nici Heineken pentru ca lucrez la o companie producatoare de bere concurenta cu cele doua :D
 
Sus