Familia EW una din cele mai puternice familii a L2

  • Autor subiect DeletedUser3591
  • Data de început

DeletedUser

Ok...in primul rand salutare la toata lumea, in al doilea rand: nu am avut cont facut, desi citesc forumul in fiecare zi, dar vad ca e nevoie sa imi spun si eu parerea:
cui ii pasa::)!Adevaru` e ca nu va cunosc si nici nu imi pasa de familia voastra si nici de o alta famile!
Nu inteleg ceva daca nu te intereseaza de ce te bagi in seama??subliniez faptul ca Radu a zis ca e una din cele mai puternice familii si nu cea mai puternica deci chiar nu vad de ce tot te ataci.
Pentru ceilalti: nu ar trebui sa catalogati un intreg trib dupa bunul vostru plac, invatati sa ganditi si dupa sa vorbiti.

Noapte buna!
 

DeletedUser

Intelegi ce este un forum?un loc unde se dezbat anumite subiecte pe diferite teme,in cazul nostru jocul de triburile!!deci eu miam spus doar parerea mea.....Adica ca nu imi pasa de voi,deoarece nu am auzit nimic memorabil sa faca famiile voastre:)ati vazut ca nu va baga nimeni in seama ce ati zis, hai sa ne bagam noi!Si vad ca cei care va atacati sunteti voi ,toata ceata cea vestita din wrath:)Daca venea domnul expensive cu argumente,de genul:ca am castigat razboiul cu x trib din top10,sau ca am distrus z trib sau y jucatori atunci da,toata stima si respectul meu...dar asa cu o fraza de genul"familia wrath una din cele mai puternice de pe l2:),Mi se pare doar o lauda!Si din cate imi aduc eu aminte[poate ma insel] wrath a fost mai la centru harti dar se pare ca.....au cam fost impinsi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intotdeauna trebuie sa fie unul mai cu motz , daca tie nu iti convine ceva imediat trebuie sa comentezi ca de.... e un loc public unde se comenteaza impotriva celorlalti :) (dupa mintea ta) , daca nu ai ceva mai important de spus mai bine taci si gata, nu te-ar mai ataca nimeni dar tu tot continui ;)
 

DeletedUser

Intelegi ce este un forum?un loc unde se dezbat anumite subiecte pe diferite teme,in cazul nostru jocul de triburile!!deci eu miam spus doar parerea mea.....Adica ca nu imi pasa de voi,deoarece nu am auzit nimic memorabil sa faca famiile voastre:)ati vazut ca nu va baga nimeni in seama ce ati zis, hai sa ne bagam noi!Si vad ca cei care va atacati sunteti voi ,toata ceata cea vestita din wrath:)Daca venea domnul expensive cu argumente,de genul:ca am castigat razboiul cu x trib din top10,sau ca am distrus z trib sau y jucatori atunci da,toata stima si respectul meu...dar asa cu o fraza de genul"familia wrath una din cele mai puternice de pe l2:),Mi se pare doar o lauda!Si din cate imi aduc eu aminte[poate ma insel] wrath a fost mai la centru harti dar se pare ca.....au cam fost impinsi!

Uite iti dau eu un exemplu : MAYA era in top10 cand i-am scos de pe harta. Pt al doilea exemplu verifica twstats te rog eu frumos, si ai sa vezi ca de pe locul 3 un anume trib a coborat destul de jos zic eu . Nu e 100% meritul nostru, stiu, dar avand in vedere diferenta de puncte eu zic ca nu e chiar ZERO cum incerci tu sa subliniezi. Intr-adevar nu ma consider o forta deoarece nu am punctajul necesar, dar spre diferenta cu alte triburi ma mandresc ca am crescut destul de "sanatos" , cu foarte putine recrutari.
In rest deja prea mult "bla bla bla" pe acest topic ...mai bine va invit la un "mic mare"!
 

DeletedUser3902

Mai tzipatzi voi mult pe aici k nu va vad bine...Mai bine lasati pe altii sa va laude...Nici un trib nu e invincibil pe lumea asta...
 

DeletedUser

Stiti ce mi se pare mie ciudat? :) De ce va laudati? Hai sa facem acuma cate un post pentru fiecare familie din top 20 cu titlul " xxxxx una dintre cele mai puternice familii din lumea 2 "...ar fi stupid nu?
Eu nu am nimic cu voi..va respect pentru ca am facut parte din Wrath...si voi respecta pana la final jucatorii ce apartin acestei familii...dar ar fi frumos sa fim cu totii diplomati..si sa ne vedem de drum fara sa apara pe forumuri ca suntem mari, tari si puternici....ca pana la urma toate triburile de pe lumea 2 sunt egale pana la proba contrarie...un trib mic poate distruge un trib de 5 ori mai mare..si invers...asa ca haideti sa ne pastram modestia si bunul simt :)
Multumesc si sper ca nu am jignit pe nimeni prin acest post, as fi zis acelasi lucru oricare ar fi fost tribul despre care se vorbeste.
 

DeletedUser301

cred ca v`ati inteles toti din ew sa intrati si sa va ridicati in slavi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Uite iti dau eu un exemplu : MAYA era in top10 cand i-am scos de pe harta. Pt al doilea exemplu verifica twstats te rog eu frumos, si ai sa vezi ca de pe locul 3 un anume trib a coborat destul de jos zic eu . Nu e 100% meritul nostru, stiu, dar avand in vedere diferenta de puncte eu zic ca nu e chiar ZERO cum incerci tu sa subliniezi. Intr-adevar nu ma consider o forta deoarece nu am punctajul necesar, dar spre diferenta cu alte triburi ma mandresc ca am crescut destul de "sanatos" , cu foarte putine recrutari.
In rest deja prea mult "bla bla bla" pe acest topic ...mai bine va invit la un "mic mare"!
Esti singurul care are dreptul sa vb in numele acestei familii, cei care sunt mai vechi stiu dc el este supravetuitorul si creatorul IMPERIULUI, restu sunt niste parveniti care ba au venit la putere ori au fugit din calea razboiului si se dau mari membrii WRATH!!!esti singurul din familie cu care m-am certat din familie dar oricand te-as ajuta in orice problema, ma gasesti pe mess daca e valabila cinstea aia!!!
 

DeletedUser301

prima miscare gresita pe care o veti face.....jur ca nu ezit sa atac!.......nu ma intereseaza ca avem pna..........ravnesc sa se rupa pna`ul ala......da n`am ce face.......daca asta hotarasc conducatorii......dar la prima miscare gresita, atac!:mad:
 

DeletedUser

go get some:) As vrea sa fiu si eu acolo,next to wrath.... of of of ...!!P:(
 

DeletedUser

Triburile Familiei

EW-K66
EW~K66
EW-AK
newEW
Ew-k56
EW-A-X
EW~K75

Calcam pe cadavre, spulberam tot ce e in jur!Suntem mici dar perversi,bulangii si odiosi!



stima,expensiveman

ce descriere frumoasa :)) [Suntem mici dar perversi,bulangii si odiosi!
].........am si eu o intrebare:Sunteti cu toti bulangii?perversi si odiosi cred si eu ca sunteti dar chiar si bulangii :))
 

DeletedUser7851

Sunteti n00bi condusi de jucatori de simcity.....va luati satele unul altuia si va cerati intre voi , forumul e plin de spioni(multiaccount) si e o kestiune de timp pana vor aparea pe forumul extern discutii si plangeri din interiorul vostru.
 

DeletedUser

:)) de unde ai mai aparut si tu sa ne dai noua lectii de morala???Vezi`iti de jocul tau!
 

DeletedUser

bulangii ca bulangii dar au mai zis si mici...implica si putina pedofilie oare :confused:
 

DeletedUser

leNNN (Cel Bulangiu)
expensiveman (Cel Odios)


oare care este cel pervers?
 
Sus