Razboi: MoD vs T.L.S.

  • Autor subiect DeletedUser29985
  • Data de început

DeletedUser35749

Asta a fost si va fi singura data in care sterg jignirile fara sa pedepsesc cu minim 5 puncte. Va promit ca daca mai vorbiti urat primti vacanta dublu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40316

ce sa le faci mai lethal ... sunt oameni cu iq sub nivelul marii .. trebuie sa zica si ei ceva intelinget ;) in caz ca nu gasesc nimic baga si injura .. tipic lui semper
 

DeletedUser

cum a injurat semper virginia`s si eu nu am vazut? damn...


semperica fii fericit iar ca vin alea 200
 

DeletedUser40316

asta a fost gluma anului... foarte "intelinget"

555st.jpg


cred ca asta ii gluma anului ... ai ajuns sa te faca un noob.. ti-am zis ca mai ai de mancat mult acuma esti in extaz ca ai luat 2-3 sate dar asteapta sa vezi cand incepe noobul sa te atace sa vedem cum iti scoti satele nevatamate
 

DeletedUser40172

usache...daca inteligenta ta nu ar fi atat de precara....ti-a da seama ca NU ERA SEMPER PE CONT....pt ca iti zbura cateva sate...
norocul tau a fost!!!
stai relax....
app...nu uita ca e doar un joc ...mai pierzi, mai castigi....asta-i farmecul jocului....
iar euforia de care tu pomenesti...crede-ma semper....si-o castiga altfel...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu vad ce e interesant la printul ala,un lucru banal ai facut.Cel putin,mai ascunde si tu scripturile alea.
 

DeletedUser40172

555st.jpg


cred ca asta ii gluma anului ... ai ajuns sa te faca un noob.. ti-am zis ca mai ai de mancat mult acuma esti in extaz ca ai luat 2-3 sate dar asteapta sa vezi cand incepe noobul sa te atace sa vedem cum iti scoti satele nevatamate

ursule beti-as pensia tu folosesti wikipedia ? :)))
 

DeletedUser

pai daca omu nevoie de informatii referitoare la cultura generala
mai invata si el niste almanahe pe acolo:D
 

DeletedUser

asta e jocul ursache :) eu nu ma obosesc sa pun rapoarte de la voi ca sincer e jenant...

totusi daca spui ca esti tu o sati fac onoarea unui raport

Tu si prieteni tai sunteti mai jenanti,va milogiti de ai nostri sa va dea numerele de telefon sau le scrieti mesaje,care contin de la faptul ca m-am lasat de joc.........pana la faptul ca voi sunteti viitorul triburilor,nu mai zic ca in momentul in care luam sate noi ii bagati in academie sa nu figureze ca ati pierdut sate la noi,e jenant si murdar tot ce faceti,dar evident e ca asta este trasatura voastra de caracter sa vorbiti doar,vi-am tras-o o data,veti pierde si a doua oara in fata noastra
 

DeletedUser


As vrea sa-i dau un raspuns acestui Einstein al triburilor cu aceasta poza
Sa-mi spuna cate partide de septica se pot juca intre nobilii lui
:D
Si eu unul de la tine,cum ai reusit sa aduni pleava R.S la tine in trib
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Tu si prieteni tai sunteti mai jenanti,va milogiti de ai nostri sa va dea numerele de telefon sau le scrieti mesaje,care contin de la faptul ca m-am lasat de joc.........pana la faptul ca voi sunteti viitorul triburilor,nu mai zic ca in momentul in care luam sate noi ii bagati in academie sa nu figureze ca ati pierdut sate la noi,e jenant si murdar tot ce faceti,dar evident e ca asta este trasatura voastra de caracter sa vorbiti doar,vi-am tras-o o data,veti pierde si a doua oara in fata noastra

Ar trebui sa iti fie rusine pentru ce ai scris aici. Dincolo de orice intepaturi legate de joc aveam pretentii de la tine dar ...
 

DeletedUser

j13dl3.jpg

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Sa-i dau un raspuns elegant domnului marshall fara scheme si alte fitze.:D

Biatu!
Esti praf, praf, praf, praf,,,,,,,,,sa mai spun ceva?:D
 

DeletedUser40172

j13dl3.jpg

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Sa-i dau un raspuns elegant domnului marshall fara scheme si alte fitze.:D

Biatu!
Esti praf, praf, praf, praf,,,,,,,,,sa mai spun ceva?:D

tata...printscreen-ul vorbeste de la sine...=))))......
:D:D:D:D:D
SCOR!!!!...
tracis:4-->usulache:0
 

DeletedUser

Si eu unul de la tine,cum ai reusit sa aduni pleava R.S la tine in trib


Daca astia sunt pleava voi cum sunteti?
Voi care ati ignorat total problemele triburilor.
Voi vroiati capul unui jucator pentru ca va injurati cu el pe alta lume .
Ala pentru Mod nu a incalcat nimic, ca-l zburam.
Si sa-ti aduc aminte ca acei jucatori au intrat la noi cu conditia ca atunci cand v-ati impacat sa treaca la voi.
Asta a fost in semn de respect pentru ca ne-ati fost aliati si sa nu va spargeti tribul, asa se face.
Sa va fie rusine ca va conduce un fraier care nici macar nu stie sa joace nu mai spun nimic altceva.
Bafta la salau si am sa va mai postez minunatii de agresori a la R.S:p
 

DeletedUser

Tu si prieteni tai sunteti mai jenanti,va milogiti de ai nostri sa va dea numerele de telefon sau le scrieti mesaje,care contin de la faptul ca m-am lasat de joc.........pana la faptul ca voi sunteti viitorul triburilor,nu mai zic ca in momentul in care luam sate noi ii bagati in academie sa nu figureze ca ati pierdut sate la noi,e jenant si murdar tot ce faceti,dar evident e ca asta este trasatura voastra de caracter sa vorbiti doar,vi-am tras-o o data,veti pierde si a doua oara in fata noastra



Ar trebui sa iti fie rusine pentru ce ai scris aici. Dincolo de orice intepaturi legate de joc aveam pretentii de la tine dar ...

Adex, tu ai simtit ceva cand ne-au tras-o? ca eu nu
cred ca o au mica:D:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus