Razboi: MoD vs T.L.S.

  • Autor subiect DeletedUser29985
  • Data de început

DeletedUser

in primul rand nu mi-ai dat tu dreptul de conducator...in timp ce tu te bateai cu internele eu faceam fata tribului LZ si celor din spor...praetorian a luat de la interne doar satele fostilor lui colegi din lz...eu raspund doar pentru faptele mele si nu de faptele altora...daca erai in situatia mea poate intelegeai asta...
 

DeletedUser

in primul rand nu mi-ai dat tu dreptul de conducator...in timp ce tu te bateai cu internele eu faceam fata tribului LZ si celor din spor...praetorian a luat de la interne doar satele fostilor lui colegi din lz...eu raspund doar pentru faptele mele si nu de faptele altora...daca erai in situatia mea poate intelegeai asta...

spun de tribul in sine nu ca ti-am dat eu drepturi in trib,.le-ai avut iar internele cu care ma bateam eu erau tradatorii care au fugit de la noi in head pe vremea aia..satele luate de la interne stii f bine ca le-am folosit cum trebuie nu sunt vreo prastie,am cele mai multe trupe moarte si batalii sprijin din tot tribul si inca nu sa organizat ceva la care eu sa nu particip..deci faza cu internele a fost mereu un bonus si stii asta,iar drepturi in trib mi sau dat fortat nu le-am cerut

ce e aia a luat de la fostii colegi din lz? eu am vazut ca scria tls pe ei cand le lua satele? adik atat cat a fost tinut la caldurica si pe interne a fost frumos in tls nu? apoi cand au aparut belelele a fugit si nea atacat,dar faza asta e doar o paranteza ai dreptate nu raspunzi tu pt el
 

DeletedUser29985

Cum este frumos o sa punem o statistica actualizata(statistica celor 10 zile de rezbel): sa nu-l suparam pe Lethalul nostru :cool:

Statistică de război pentru sa oficializam relatia - Messengers of Death contra The Last Shadows

Tribul meu 38 320.447 20.706.279 4.533.780
Inamic 8 59.337 1.748.658 40.542.622
= = = =
Diferenţă 30 261.110 18.957.621 -36.008.842

Statistică de război pentru sa oficializam relatia - Messengers of Death contra The Last Shadowsaa

Tribul meu 9 89.837 234.889 1.378.788
Inamic 1 9.563 617.880 339.081
= = = =
Diferenţă 8 80.274 -382.991 1.039.707

Zic sa va mutati pe harta :),acolo va puteti desfasura si manifesta.Este doar o parere a lui Bisu ;).
 

DeletedUser

ca idee..dragii nostri barcagii de au plecat prin mod au inceput sa simta ca au pariat pe calul gresit sau inca mai trageti sperante ca tribul vostru va rezista?

ce sai faci...cu minciunica e inevitabil la un moment dat sa vi se infunde..si stati calmi..degeaba cautati refugiu in alte triburi..nimeni nu o sa va mai primeasca
 

DeletedUser

cam incepe sa scada mod in jucatori , puncte , sate ... ce se intampla ? :D
 

DeletedUser39708

Ce bine va sta impreuna, ca o nevasta si un sot si mana drepata e copilu:)
 

DeletedUser17004

Iar va certati bre...tre sa vin eu sa fac instructie diplomatica cu voi. Dusmanii nu se ataca, se recruteaza :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Baby, ai plecat tu din MoD si am venit eu acolo...se confirma blestemul...n-o sa fim niciodata coechipieri :(
 

DeletedUser

pai evident ca faci ce vrei dar pana acum ai muncit la el nu? nu vad de ce ti-ai dori coplayer unul care sa iti strice munca
 

DeletedUser17004

bagal coplayer daca vrei sa ajungi barbar mai repede si nu stii cum

Scum****, nu mai judeca playerii atat de pripit. Esti la prima lume si joci decent, nu merge pe un drum care o sa te duca in galeria veteranilor tampiti de pe triburi.

Nu e prima data cand dau stergere din cauza unei decizii a adminilor, indiferent ca e vina mea sau nu. Asa joc eu, nu trebuie sa iti placa tie. Pana una alta nu joc deloc pe 24 si tot ma mai distrez cu fostii colegi pe skype, spre deosebire de alte triburi, ceea ce o sa vezi si tu cu timpul, in care jucatorii nu mai tin legatura odata ce s-au lasat pe vreo lume.

Am respectat TLS , indiferent de ce ai crede tu sau altii. N-am respectat doi jucatori din conducere si catelusii lor. Recrutari,jocuri de culise, mesaje private,amenintari sau insulte, totul faceparte din joc. Daca boxerii sunt prieteni si dupa ce isi dau pumni si stau nas in nas la inceputul partidei, nu vad de ce va suparati voi pentru niste nimicuri.

Pfff..iar romane.

Love and peace.
 

DeletedUser

Scum****, nu mai judeca playerii atat de pripit. Esti la prima lume si joci decent, nu merge pe un drum care o sa te duca in galeria veteranilor tampiti de pe triburi.

Nu e prima data cand dau stergere din cauza unei decizii a adminilor, indiferent ca e vina mea sau nu. Asa joc eu, nu trebuie sa iti placa tie. Pana una alta nu joc deloc pe 24 si tot ma mai distrez cu fostii colegi pe skype, spre deosebire de alte triburi, ceea ce o sa vezi si tu cu timpul, in care jucatorii nu mai tin legatura odata ce s-au lasat pe vreo lume.

Am respectat TLS , indiferent de ce ai crede tu sau altii. N-am respectat doi jucatori din conducere si catelusii lor. Recrutari,jocuri de culise, mesaje private,amenintari sau insulte, totul faceparte din joc. Daca boxerii sunt prieteni si dupa ce isi dau pumni si stau nas in nas la inceputul partidei, nu vad de ce va suparati voi pentru niste nimicuri.

Pfff..iar romane.

Love and peace.

imi place jocul cinstit fara prea multe culise ..de asta nu am cum sa te apreciez

sunt constient ca se mentin prieteniile facute pe alte lumi...dar fiind un joc se poate juca cinstit pana la victorie sau infrangere si apoi se poate incepe pe alta lume

cand am dat prima data log in pe l24 mau intrebat intai cei de la innogames:Esti destul de pervers si parsiv ca sa joci triburile?
am bifat da crezand ca este o gluma...se pare insa ca mi-am gresit cariera.

am jucat alte genuri de jocuri pana acum..cs in general,dar nicaieri nu am descoperit mai multa lume falsa decat pe triburile..continui sa joc doar ca sa nu zica cineva ca vezi doamne am cedat de frica sau cine stie ce..dar credema dupa atata lume falsa gasita pe jocul asta deja il joc in sila
 

DeletedUser

cred ca mai bine ziceai asa:baga-l coplayer daca vrei sa ajung la margine mai repede! :D:D:D:D:D

pe mine sa ma trimta la margine? ne-am mai ciocnit si cand sa barbarizat nu era in avantaj..nu pot sa stiu daca continua ce se intampla...insa nu vad de ce ar trebui sa ma tem
 
Sus