Razboi: MoD vs T.L.S.

  • Autor subiect DeletedUser29985
  • Data de început

DeletedUser40047

atunci ce sa zic de tine care ai fost intemeietor in "Nu fugi" in loc de "Nu fugii" .... mare om esti si tu :D .. macar fi baiat gigel si aprinde o lumanare pentru semper ..

Ursule lasa minciunile sti prea bine ca a fost "nu fugii" dar na acum te cred ca vrei sa pari mai putin "destept" decat esti ;)
 

DeletedUser40316

pai prietenii tai din mod isi bateau joc de tine cu tribul tau "Nu fugi"
 

DeletedUser40316

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=35925

RS vs Nu fugi ca nu ai scapare


uitate la arhive :D ... deci nu are rost sa te mai dai atat in spectacol ca in cazul de fata un trib a fost intemeiat de un analfabet , care pe conferinta a pus odata intrebarea "Mai oameni buni cum ii pana la urma cu "i" sau cu "ii"? .... vezi ... te faci singur de cacao
 

DeletedUser10929

Stimati colegi (de forum),

nu am onoarea sa va cunosc, nu prea stiu in ce triburi activati si sub ce nume, sau istoria fiecaruia pe diferite lumi sau servere si nu doresc sa iau apararea nimanui, de obicei urmaresc ce se intampla pe extern fara sa intervin, in special pentru ca nu ma priveste, dar...

Ce am vazut in acest topic in ultima vreme (a mai fost un episod de genul in urma cu ceva vreme, postarile fiind sterse de moderatori), ma face sa imi exprim umila parere.
Pentru cei cu 2 clase, sau o viata in scoli inalte, masterate si doctorate sau ori ce altceva, topicul asta dovedeste exact ce suntem noi, ca oameni, iar carismatica zicala "S-a dus la Paris bou si s-a intors vaca!" se adevereste pe deplin. Nu conteaza cate sate pierzi sau castigi, ca desfintezi 15 triburi, ca jocurile de culise sunt pe prim plan si mai ales ca in fiecare zi conturi majore sunt vandute/comparate, toate aceste practici sunt permise, mai ales in razboi, dar oriunde privesti in trecut, cei mai mari dusmani se respectau intre ei, daca pentru nimic altceva decat faptul ca au indraznit sa isi asume postura de dusmani. In acest topic, respectul lipseste cu desavarsire, nu doar fata de ceilalti jucatori/dusmani, dar s-a ajuns sa fie implicati parintii, bunicii si alte grade de rubedenie, care, saracii, nici nu stiu probabil cu ce isi ocupa timpul progeniturile lor. Totusi, banuiesc, ca majoritatea celor ce activeaza in acest topic, au depasit varsta de 14 ani, cand incepi sa gandesti pentru tine si realizazi ca nu diplomele din sertar sau de pe perete de fac OM, ci caracterul. Revenind la diplome, am vazut atatea corecturi in acest topic incat imi aminteste de scoala generala, partea tragico-comica este ca cei care corecteaza fac mai multe greseli decat cei care sunt implicit corectati, dar, inca o data, nu discuti cu cineva, nu ai o relatie de prietenie, sau un respectous dusman dupa cum scrie si vorbeste, atata timp cat deficitul lui in diplome nu ii afecteaza caracterul si comportamenul social.
Stiu, ne intoarcem in clasa a IV-a, folosind jalnica scuza "nu eu am inceput...", dar partea cu adevarat nasoala e ca si aceasta scuza tine pana la o anumita varsta, la fel si limbajul, cand ai 3-4 ani, celor din jur li se pare dragut sa auda o injuratura, dar mai tarziu, nu e nimic dragut in folosirea cuvintelor injurioase.
Nu sunt cu nimic mai presus decat altii si nu arunc eu primul cu piatra, iar critica mea, va rog sa o considerati constructiva si sa nu o luati in nume de rau.

In acelasi timp, ma gandesc serios in a trimite un mesaj echipei de administratori ai jocului in care sa le propun ca astfel de postari de pe forumul extern trebuiesc pedepsite pe joc in cel mai drastic mod cu putinta, pentru ca regulile actuale nu sunt destul de eficiente, iar moderatorii prea blanzi! (la fel, o critica constructiva)

Pacat de circul in care s-a transformat acest forum, sau pacat ca incep sa imbatranesc si sa traiesc din amintirele frumoase pe care le am din urma cu cativa ani, unde cei mai inversunati dusmani se "jigneau" intr-un mod inteligent si as putea spune chiar poetic (respectivele ghilimele sunt atentionarea unei subtilitati).

In final va doresc bafta in tot ceea ce doriti sa realizati si un amical sfat: dovediti-va superioritatea (cerebrala sau tribala) pe harta, nu in cuvinte nedemne de un caracter uman!

Va salut,
huzy85
 

DeletedUser

bai incercm sa facem si noi ceva si sa baga lachita din rs...ba frate lasa-ne...te mai rog odata sa deschizi un topic special:lachita din rs sau academia pici vs mod...lasa-ne frate k ne-ai spart cu replicile astea de 2 lei...apuca-te de ce vrei tu dar nu mai posta aici k esti capra tuturor...si la pici si la tls dar nu uita mod...k te are mereu
 

DeletedUser40316

el nu poate nimic , poate doar in ochii tai ca in resti ii CARNE DE TUN ... cat am avut 1 sitter langa el nu a fost in stare sa imi ia 1 sat din vreo 7-8 incercari , apoi a fost putin demolat pe 2-3 sate... dupa care a intrat proprietaru si a putut veni si don semper sa se laude ca a luat 5 sate :))

un ultim raspuns celor din r.s : nu e vina noastra ca oamenii vor sa vina la noi... nu e vina noastra ca, desi vati mutat jucatori langa mine timp de o luna de zile ignorand regulile aliantei tot nu reusiti sami luati sate... nu ca ar fi asta o tragedie pentru ca eu tot ce trebuie sa fac e sa trag de timp pana ajung restul colegilor langa mine... e doar o problema de timp...


el singur a reusit sa se minta singur , dar ce sa faci stergerea de cont ii varianta lui cea mai scurta , caci sa mai vina cineva langa el nu se poate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40172

ursuletule...daca pana acum nu eram convisa...acum sunt sigura....
suferi de sindromul "vreau sa fiu in centru atentiei,si nu ma baga nimeni in seama"....
si din aceasta cauza te tot bagi in seama...
ca sa nu zic..........ca te bagi ca.....altceva........................
oricum....schimba placa.....esti invechit....
 

DeletedUser40316

sunt clasic doar, iar de sindromul ala nu este adevarat , imi place sa fac asta peste tot pentru a atrage atacuri multe asupra mea , chestie care te tine in joc ... daca nu te plictisesti repede si te lasi
 

DeletedUser40316

deja ii plictiseala ...

Agresor: GoD HaDeS
Origine: 45:87:56 (576|485) K45

Număr: 0 0 515 0 189 206 0 0 41 456 0 0
Pierderi: 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: p1tz1
Ţel(direcţie): {009}***p1tz1 (548|518) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Prada: 3.670 17.949 21.619/21.620
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 16
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 30 la nivelul 19


Daca si cu fake ii demolezi .... vai si amar de steaua lor
 

DeletedUser

Cum a spus si mr huzy mai sus vrem fapte nu vorbe ,ca unii dintre voi stiu sa scrie mult pe extern si pe joc sunt un nimic :) prea multe jigniri si prea putine sate luate ..
 

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=35925

RS vs Nu fugi ca nu ai scapare


uitate la arhive :D ... deci nu are rost sa te mai dai atat in spectacol ca in cazul de fata un trib a fost intemeiat de un analfabet , care pe conferinta a pus odata intrebarea "Mai oameni buni cum ii pana la urma cu "i" sau cu "ii"? .... vezi ... te faci singur de cacao



Caracter specific RS , toţi de acolo aveau mai multe feţe , nu exista jucător de-acolo să nu aive mai multe feţe , ce să mai spunem despre conducători .


Respect faţă de Requiem , am fost în tribul Nu fugii , foarte bine l-a organizat când am fost eu în el.
 

DeletedUser

Caracter specific RS , toţi de acolo aveau mai multe feţe , nu exista jucător de-acolo să nu aive mai multe feţe , ce să mai spunem despre conducători .


Respect faţă de Requiem , am fost în tribul Nu fugii , foarte bine l-a organizat când am fost eu în el.

asa de bine incat nu mai exista
 

DeletedUser

God Hades eu nu prea as comenta , din cate stiu eu si tu ai facut parte din acel trib. Baga capu la cutie si nu-ti uita prietenii adevarati , in RS ai o multime de prieteni falsi , ca sa-si salveze ei "viata" vor renunta la tine oricand , o sa vezi cat de curand.
 

DeletedUser

Respect faţă de Requiem , am fost în tribul Nu fugii , foarte bine l-a organizat când am fost eu în el.
Toata aprecierea pentru acel trib si organizarea de acolo, dar... e istorie, nu mai exista, daca vrei sa te uiti peste statistici iti dau invitatie in R.S si vei remarca ca i-am invins cu modestie si organizare mai buna.
 

DeletedUser

mersi ca m-ai anuntat , pentru asta o sa imi pregatesc satele si intorn tunurile spre ei ca sa ii ucid pe toti inainte sa aibe sansa sa se salveze , este bine asa ? defapt o sa merg in mod alaturi de stai jos 3 care este cel mai bun de pe harta si il iau co-player pe semper ca sa fiu sigur ca nu pierd niciun sat .... mersi de informatie , raman dator
 
Sus