Razboi: MoD vs T.L.S.

  • Autor subiect DeletedUser29985
  • Data de început

DeletedUser40316

j13dl3.jpg

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Sa-i dau un raspuns elegant domnului marshall fara scheme si alte fitze.:D

Biatu!
Esti praf, praf, praf, praf,,,,,,,,,sa mai spun ceva?:D

poze fake stie sa faca oricine :)))
 

DeletedUser40316

Ar trebui sa iti fie rusine pentru ce ai scris aici. Dincolo de orice intepaturi legate de joc aveam pretentii de la tine dar ...

cine vorbeste ... care imediat ii da mesal la IlDuce sa il intrebe daca ii convine razboiul ... adica pe scurt vrei sa vi in MOD ? :)) iti zic eu ca daca venea o persoana feminina de pe la tine sigur venea si nu doar el . veneam tot tribu :p dar pentru alte scopuri
 

DeletedUser

un ultim raspuns celor din r.s : nu e vina noastra ca oamenii vor sa vina la noi... nu e vina noastra ca, desi vati mutat jucatori langa mine timp de o luna de zile ignorand regulile aliantei tot nu reusiti sami luati sate... nu ca ar fi asta o tragedie pentru ca eu tot ce trebuie sa fac e sa trag de timp pana ajung restul colegilor langa mine... e doar o problema de timp...

il duce a fost cel care a cerut pna de la MoD vorbind telefonic cu cnv din conducerea noastra (nu te intereseaza cine) dar dupa cum iam spus si lui claudiu lucru asta nu se va intampla decat daca avem garantia ca el no sa mai intre pe cont

mirceo... da da tu ala ce sta dupa colt si fierbe... tia fost propusa o solutie cand ai cerut concedierea mea.... de catre gerula... ma vrei asa de mult hai si iama.... eu singur , tu singur... ne faceam putin de cap... dar pe de o parte te inteleg... stiu ca puterea r.s-ului nu e in calitatea jucatorilor ci in unitatea lor.... in general... dar nu si pe 24... aici a disparut demult fanatismul pe care te bazezi tu cand faci un razboi... in alta ordine de idei... nu mai plange ca iti pleaca jucatori si nu te mai da cu capu de monitor cand vezi ca nu vrea nimeni sa stea in tribul tau... ma refer la oameni de caracter nu la oameni gen urss...

ursache iti promit in curand ca se va repeta istoria de pe 20... adica iar vei pleca cu coada bagata adanc in locul unde nu straluceste soarele niciodata... tot pe usa din dos... si aici ca pe orice alta lume ai activat tu...

mircea revin iarasi la tine... iti astept vizita promisa... nu promit ca o voi face cu nerabdare ca nu esti o prioritate chiar din contra.. o nulitate... dar sa fi in stare de ce ai promis... pentru ca in caz contrar o sa fie exact pe dos... si am si martori si inregistrare care sa ma scoata din belele in cazu in care patesti ceva... autoaparare se numeste; in ce priveste jocul nu cred ca ai tu, cumparatorul de conturi, ce sa reprosezi liderilor MoD ... mai ales prin prisma faptului ca propaganda in tribul tau continua... sunt curios cati membrii MoD vor intra in r.s? OLBAN? cprneio? nu vrei sa intelegi ca l24 nu e l26? nu toti privesc triburile ca un stil de viata ci mai degraba il iau ca si un joc cum e si destinat; nu de alta dar dai un exemplu prost generatiei tinere de jucatori...

in alta ordine de idei oricine din R.S demonstreaza ca are altceva in cap decat tarate si ca nu e taran de oras e binevenit in academia MoD (locurile din tribul mare sunt rezervate deja de colegi deai vostri) asta vo garanteaza SemperVeritas; este ultimul mesaj in care o sa va raspund voua, scursuri ai lumii 24 pentru ca numi mai permit sa ma cobor la nivelul intelectual al unui analfabet respectiv al unui produs tipic al societatii romanesti (lipsa de caracter, corupt, contopist etc...)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
cine vorbeste ... care imediat ii da mesal la IlDuce sa il intrebe daca ii convine razboiul ... adica pe scurt vrei sa vi in MOD ? :)) iti zic eu ca daca venea o persoana feminina de pe la tine sigur venea si nu doar el . veneam tot tribu :p dar pentru alte scopuri

Lord Adex în data de 06.09. la ora 14:46
ce e cu razboiul asta, ti se pare util ?

IlDuce de Barbossa în data de 06.09. la ora 14:53
mi se pare idiot razboiul,,da,mi un nr de telefon ca aici nu am sky

Lord Adex în data de 06.09. la ora 14:53
XXX

IlDuce de Barbossa în data de 06.09. la ora 14:55
iti tel in 15 min

Lord Adex în data de 06.09. la ora 14:58
ok

Daca tie ti se pare mesaj de recrutare asta atunci nu esti mai destept decat spun colegii mei. Am fost coleg cu il duce, eram curios cat de normal i se pare ca astazi sa fim aliati si maine sa imi declari razboi ... si vroiam sa mai vorbesc cu el ca tot spunem ca socializam si altele. Obsedatilor =))
 

DeletedUser40316

nu dat conversatia ta in care i-ai propus asta este :)) hai mai adex ca tu chiar esti pampalau mare :D si ce coleg ai facut cu el ? 2-3 zile ? .... in afara de punctele lui nu vedeti nimic la el la fel si de la restu care au fost in r.s si sunt la voi , va dati prieteni cu ei ca sa nu picati voi asa cum trebuia sa se intample in prima faza cand ati picat iar acum ... se va intampla la fel
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
nu dat conversatia ta in care i-ai propus asta este :)) hai mai adex ca tu chiar esti pampalau mare :D si ce coleg ai facut cu el ? 2-3 zile ? .... in afara de punctele lui nu vedeti nimic la el la fel si de la restu care au fost in r.s si sunt la voi , va dati prieteni cu ei ca sa nu picati voi asa cum trebuia sa se intample in prima faza cand ati picat iar acum ... se va intampla la fel

Eu nu i-am propus nimic prietene iar in cele doua saptamani cat am fost colegi am discutat suficient cu el cat sa-mi dau seama ca ai cu cine.
Cat despre picat, probabil ca o vom face o data, sau nu ... dar nicidecum un nimic ca tine nu va fi cauza :)
 

DeletedUser

un ultim raspuns celor din r.s : nu e vina noastra ca oamenii vor sa vina la noi... nu e vina noastra ca, desi vati mutat jucatori langa mine timp de o luna de zile ignorand regulile aliantei tot nu reusiti sami luati sate... nu ca ar fi asta o tragedie pentru ca eu tot ce trebuie sa fac e sa trag de timp pana ajung restul colegilor langa mine... e doar o problema de timp...

il duce a fost cel care a cerut pna de la MoD vorbind telefonic cu cnv din conducerea noastra (nu te intereseaza cine) dar dupa cum iam spus si lui claudiu lucru asta nu se va intampla decat daca avem garantia ca el no sa mai intre pe cont

mirceo... da da tu ala ce sta dupa colt si fierbe... tia fost propusa o solutie cand ai cerut concedierea mea.... de catre gerula... ma vrei asa de mult hai si iama.... eu singur , tu singur... ne faceam putin de cap... dar pe de o parte te inteleg... stiu ca puterea r.s-ului nu e in calitatea jucatorilor ci in unitatea lor.... in general... dar nu si pe 24... aici a disparut demult fanatismul pe care te bazezi tu cand faci un razboi... in alta ordine de idei... nu mai plange ca iti pleaca jucatori si nu te mai da cu capu de monitor cand vezi ca nu vrea nimeni sa stea in tribul tau... ma refer la oameni de caracter nu la oameni gen urss...

ursache iti promit in curand ca se va repeta istoria de pe 20... adica iar vei pleca cu coada bagata adanc in locul unde nu straluceste soarele niciodata... tot pe usa din dos... si aici ca pe orice alta lume ai activat tu...

mircea revin iarasi la tine... iti astept vizita promisa... nu promit ca o voi face cu nerabdare ca nu esti o prioritate chiar din contra.. o nulitate... dar sa fi in stare de ce ai promis... pentru ca in caz contrar o sa fie exact pe dos... si am si martori si inregistrare care sa ma scoata din belele in cazu in care patesti ceva... autoaparare se numeste; in ce priveste jocul nu cred ca ai tu, cumparatorul de conturi, ce sa reprosezi liderilor MoD ... mai ales prin prisma faptului ca propaganda in tribul tau continua... sunt curios cati membrii MoD vor intra in r.s? OLBAN? cprneio? nu vrei sa intelegi ca l24 nu e l26? nu toti privesc triburile ca un stil de viata ci mai degraba il iau ca si un joc cum e si destinat; nu de alta dar dai un exemplu prost generatiei tinere de jucatori...

in alta ordine de idei oricine din R.S demonstreaza ca are altceva in cap decat tarate si ca nu e taran de oras e binevenit in academia MoD (locurile din tribul mare sunt rezervate deja de colegi deai vostri) asta vo garanteaza SemperVeritas; este ultimul mesaj in care o sa va raspund voua, scursuri ai lumii 24 pentru ca numi mai permit sa ma cobor la nivelul intelectual al unui analfabet respectiv al unui produs tipic al societatii romanesti (lipsa de caracter, corupt, contopist etc...)

Nu stiu cine ia jocul mai in serios, eu sau tu, la noi e vorba de echipa, la voi dicteaza doar caracterul. Nu esti tu in masura sa faci o caracterizare a jucatorilor, daca sunt scursuri, tarani sau daca avem tarate :), dar ma bucur ca ai scapat plecand de la noi, dintr-un mediu asa "jegos". Si sa nu uit, caracterul tau s-a vazut cand ai intrat pe L26 cu 2-3 prieteni, fiecare avand 5-6 conturi de sustinere, renuntand in momentul in care ati dat de greu. Probabil asa vei face si pe lumea aceasta, la fel ca prietenul tau H@logen, pretinzand ca ai alte prioritati dar adevaratul motiv e ca nu vei putea sta in fata tavalugului R.S.
P.S. Dar tu nu te-ai lasat de joc?! ....Asta dovedeste instabilitatea ta ....si lipsa ta de cuvant.
 

DeletedUser40316

ursache iti promit in curand ca se va repeta istoria de pe 20... adica iar vei pleca cu coada bagata adanc in locul unde nu straluceste soarele niciodata... tot pe usa din dos... si aici ca pe orice alta lume ai activat tu...

ai uitat ceva ... pe L20 am fost singur contra lor , apoi am fost SH+ORG contra 4 triburi + multiaccounteri ... dar acum se invarte roata o sa fiti singuri , tu la fel ... sunt ultimele tale clipe pe aici ... zic asta pentru ca MOD au ramas singuri ... au vazut si altiatii vostrii niste mesaje cum ii vorbiti pe la spate .. chiar ati ajuns de rasu lumii iar asta se va demonstra zilele care vor urma .. si nu uita ca pe L20 nu am pierdut pe harta , am pierdut ca au fost unii ca tine care nu suporta o infrangere

11x Apărătorul zilei
Ai învins în 26.07.2011, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (11.188.568 de trupe)!

vezi asta ? de 8 ori consecutiv + record .. din peste 7000 atacuri nu ati fost in stare sa luati nimic asta in conditiile in care 500 sate au fost sparte ... si apoi au venit jucatori gen tu sa intre pe cont dupa care am spus si iti spun si tie ; "Din acel moment el calle 13 a fost cont mort" si asa a fost , am renunant la orice lupta ... sa nu mai iti explic si tie tiketele in care au fost banati peste 20 jucatori pe motiv de multiaccount si aproximativ 5000 sate barbare.. le pot trece pe + in dreptul meu ? da le trec.. asa ca ce am pierdut ? nimic

uitate la rezultate:

eu vs crashf
El Calle 13 [nu mai este în trib] 0 0 0 23.396 9.874.205

eu vs burn
El Calle 13 [nu mai este în trib] 25 157 -132 6.018.954 123.676.099

eu vs fr
El Calle 13 [nu mai este în trib] 23 86 -63 1.017.648 80.171.426

eu vs lost
El Calle 13 [nu mai este în trib] 23 9 14 5.927.321 98.781.254

tot ce ii pe minus ii doar de cand ati fost cele 3 persoane pe cont inainte nua ati fost in stare de nimic si asta au recunoscuto si cei care nu erau implicati si au zis ca le este rusine ca sa ajuns la asa ceva dar asta este ... esti patetic

cam asta este penultimu post pe aici , ultimul o sa vine peste putin timp ca sa iti urez bafta pe cand incepe L27 ca aici .. nu prea o sa am "onoarea" sa te vad prea mult timp

si inca ceva ... am revenit de 1 saptamana pe cont si uite : http://ro.twstats.com/ro20/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=19625
ca apoi sa primesc urari de bine :

BlueSweetAngel în data de 08.09. la ora 19:46
lol
cat esti de fraier chiar nu vezi ca iau sate acolo unde ma intereseaza k26 si k25 crezi ca stau in 50 de sate in k46....de aia mai ai cate va puncte ca ai valoare....si te mananca multiconturile razvane,,,,dar na iponenta din viata ta reala de frustrat , marginalizat si maltratat social trebuia refulata undeva
pacat ca atunci cand tu ai fost din greseala facut erau interzise avorturile.....


apropo daca te crezi zorro si eu ala inapt fa te rog un sondaj de opinie pe termen de 1 saptamana intre tu si eu si lasa lumea sa voteze de pe toate lumile , bla bla care ii mai retardat dintre noi 2 in ale jocului asta , poate asa iti vezi si tu prietenii , daca ai asa ceva

bafta sa aveti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fratilor,nu pricep ceva:ce cauta ala din RS pe tema acestui razboi...sa isi faca tema separata k aici ** de un razboi dus pe harta nu cu totii redusii sau frustratii...ba daca tu (urs redus ...) esti atat de terminat lasa-ne frate k m-am saturat sa iti vad postarile fara acoperire...esti un copil frustrat si cred k nu ai avut jucarii la viata ta...deci jucatorule de carton te rugam sa ne lasi...
 

DeletedUser

plange ursu,plange...rog totii membrii MOD sa nu mai bage toti `intelectuali` seama...totusi propun k florin21cs sa isi faca si el cont pe extern...nu de alta dar vreau sa ne distram cu `merletele`
 

DeletedUser

plange ursu,plange...rog totii membrii MOD sa nu mai bage toti `intelectuali` seama...totusi propun k florin21cs sa isi faca si el cont pe extern...nu de alta dar vreau sa ne distram cu `merletele`

cand iti statea siter si aveai atacuri la fel de mult te distra? asa sunt traseistii insa..am mai vazut cativa ca tine

ai un profil f sugestiv,pacat ca acolo iti descrie caracterul tau
 

DeletedUser

cand iti statea siter si aveai atacuri la fel de mult te distra? asa sunt traseistii insa..am mai vazut cativa ca tine

ai un profil f sugestiv,pacat ca acolo iti descrie caracterul tau

vezi k nu stiai k exista forumul extern...tu nu ai dreptul sa ma judeci pe mine...iti spuneam eu cine e traseista dar nu vreau sa ma cobor la nivelul tau...asa ca de jigniri si restul sunt satul de la `merletele` tau..fiecare are dreptul sa isi aleaga tribul si colegii cu care doreste sa joace...
 

DeletedUser40316

j13dl3.jpg

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Sa-i dau un raspuns elegant domnului marshall fara scheme si alte fitze.:D

Biatu!
Esti praf, praf, praf, praf,,,,,,,,,sa mai spun ceva?:D

Agresor: GoD HaDeS
Origine: 46:50:74 (604|457) K46

Număr: 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: caddy21
Ţel(direcţie): stai jos 3 (599|454) K45

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 3751 0 0 14 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/8.000
Adeziune: Scăzută de la 17 la -4

Esti 100 % plastelina
 

DeletedUser40316

fratilor,nu pricep ceva:ce cauta ala din RS pe tema acestui razboi...sa isi faca tema separata k aici ** de un razboi dus pe harta nu cu totii redusii sau frustratii...ba daca tu (urs redus ...) esti atat de terminat lasa-ne frate k m-am saturat sa iti vad postarile fara acoperire...esti un copil frustrat si cred k nu ai avut jucarii la viata ta...deci jucatorule de carton te rugam sa ne lasi...

Parte 1:
Triburi: MoD, AF
Parte 2:
Triburi: R.S, .R.S., T.L.S., T~L~S

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 54
Diferență: 37

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 156,241
Tabăra 2: 514,585
Diferență: 358,344

chart



hai ca sa iti explic si tie ca la tot prostu de rand ... aia din RS posteaza pe unde vor si ce vor ... sti de ce ? .. nu cred ca sti ... am dunga rosie pe buletin si aia ne da acces la orice .. pe scurt .. MOD va deveni un trib de lulele :) defapt este deja ..
 

DeletedUser

vezi k nu stiai k exista forumul extern...tu nu ai dreptul sa ma judeci pe mine...iti spuneam eu cine e traseista dar nu vreau sa ma cobor la nivelul tau...asa ca de jigniri si restul sunt satul de la `merletele` tau..fiecare are dreptul sa isi aleaga tribul si colegii cu care doreste sa joace...

da clar noi intelegem ca cei ca tine au mereu scuze frumose..si cine nu stie felul in care ai jucat poate pune si botul...sunt incepator..normal ca nu am stiut de la inceput ca exista un forum extern

ramane linia de baza a faptelor..ti sa dat ce ai vrut la noi...ai avut conducator,ai fost lasat sa organizezi,sa faci ce vrei dar ai ales sa schimbi barca si sa iti ataci fostii colegi,asta imi da dreptul sa te judec

indiferent ca te intelegeai sau nu cu alti membri nu era necesar sa pleci,mie cand a inceput sa nu imi placa de tine nu am retras sprijinul si de cate ori ai avut o idee buna te-am sustinut

esti un traseist punct

asta e expresia pt cei ca tine care stiu ca se foloseste pe triburi si nu vad de ce te jigneste adevarul
nu am ** doar cu tine din cei care au plecat..si cu nvm si cu pretorian...toti cu scuzele lor frumoase care ar vrea sa para justificate dar nu sunt

alt baiat bun si pretorian..a crescut la noi pe interne apoi a iesit si imd sia atacat fostii colegi..dupa tine cosmine astfel de oameni cum pot fi numiti?
 
Sus