Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

cred ca l20 a fost o lume foarte dezechilibrata .. de aceea si prestatia slaba pe forum... singura chestie care ar anima lumea ar fi un razboi crash-burn (a nu se interpreta gresit .. nu cred ca va fi razboi .. spun doar ce ar echilibra) .. dovada si faptul ca in timpul razboiului intre cele doua triburi parca si pe aici misunau cativa .. nu pot sa zic ca e cea mai urata lume .. dar clar si-a pierdut mult din spectaculozitate .. si cateodata devine plictisitoare
 

DeletedUser

Ai dreptate miti , dar la nivelul asta un razboi crash burn ar fi doar un razboi al conturilor de atac si nu al jucatorilor...vremea 'triburilor' pe l20 a trecut.
Nu stiu tu dar eu nu am mai chef sa dau n'atacuri si n' cereri de sprijin ca sa sparg niste trupe-conturi moarte...
 

DeletedUser

asa e .. hai sa inchidem lumea .. in 6 luni ar trebui sa nu mai fie rosu pe harta :p
 

DeletedUser

si cand dispare rosu coloram tot cu albastru si de plictiseala incepem sa ne atacam:D
oricum dureaza pana o sa se inchida...asa ne trece plictiseala
( eu si cristina ne-am rezervat unu pe altu , tot ne iubim noi decand ne-am cunoscut :) ... o sa fie explozie de pasiune :) )
 

DeletedUser

urat urat ... credeam ca eu o voi innobila pe cristina.... asta e .. trebuie sa imi gasesc si eu o iubita pe la voi pe acolo .. recomanzi ceva?
 

DeletedUser34153

hai ca e lista deschisa cu cei ce vor sa ma innobileze.pana la inchisul lumii mai e foarte mult.or sa mai apara nemultumiti,or sa se mai formeze cateva triburi mici,care or sa ciuguleasca de la unul,de la altul,de la toti:))

si pt miti..gasesti destule cred,acum depinde de criterii:)))
 

DeletedUser

pt miti .. nightmare .. ca doar ma stii .. ma faci sa te atac de acum :))

am pus ochii pe 2-3 persoane
 

DeletedUser

fete da ...

galadrial dar nu cred ca vrea 1-1
brunettzzica - oricum e obisnuita cu granita deci banuiesc ca ar iesi ok
mezomix- dar din ce am vorbit e mai pasnica
a stai .. din crash oricum nu? hmmm .. 90ribanna - pare jucausa
sutzux e si ea o varianta

dar daca ma lasa clepo .. ne jucam noi doi ;;)
 

DeletedUser18437

asa e .. hai sa inchidem lumea .. in 6 luni ar trebui sa nu mai fie rosu pe harta :p

daca tot 300. ar da stergere nici atunci nu s-ar incheia lumea mai repede de inca 2ani.
ca o lumea sa fie inchisa 1trib trebuie sa aiba in posesie cel putin 70% din sate de pe lumea respectiva.1 trib,nu o familie,sau 2triburi gen BURN + ~FR~.pe lumea 20 limita de membri in trib ii 100 deci cand o sa se inchida lumea baobao sau altii care vor fi in top 5 vor avea cel putin 3500sate.si pana atunci mai e ... deci bafta tuturor si spor la joc !
 

DeletedUser

ma refeream sa nu mai fie asa mult rosu pe harta .. dupa dispare de tot interesul .. oricum pt mine e aproape inchisa lumea .. acum vreau doar sa ma distrez
 

DeletedUser

p.s. in sfarsit s-a animat putin forumul?
p.s. 2 gabitza .. tu oricum esti o ea .. o mare pa..sare :))
 

DeletedUser

@ olteanca .. te joci cu focul
@ cory ... numele tau era pe un bordel prin germania daca nu ma insel .. kamelia.. doar tu ai zis asa .. de la kamikaze la kamelia e o distanta lunga .. cam cat e de la mine pana in germania .. dar daca tu ai parcurs-o .. poate o parcurg si eu pentru tine .. ca mi-esti draga si stiu ca nu ai pretentii mari
 
Sus