Discutii libere(spam) 2011

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
@ olteanca .. te joci cu focul
@ cory ... numele tau era pe un bordel prin germania daca nu ma insel .. kamelia.. doar tu ai zis asa .. de la kamikaze la kamelia e o distanta lunga .. cam cat e de la mine pana in germania .. dar daca tu ai parcurs-o .. poate o parcurg si eu pentru tine .. ca mi-esti draga si stiu ca nu ai pretentii mari

pentru mine tot kamelia ramai, oriunde te-ai duce =))
 

DeletedUser

hai ca e lista deschisa cu cei ce vor sa ma innobileze.pana la inchisul lumii mai e foarte mult.or sa mai apara nemultumiti,or sa se mai formeze cateva triburi mici,care or sa ciuguleasca de la unul,de la altul,de la toti:))

si pt miti..gasesti destule cred,acum depinde de criterii:)))

( poate ma inobilezi tu :p si asa esti posesiva :D )

alti se gandesc la satele tale alti la altele :D

...stii tu cine se cearta des ajung in ... :D acolo se calmeaza nervi cel mai bine nu?

( ma refeream ajung pe harta sa se calmeze, sper ca nu va imaginati...altceva? :D )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34153

eu nu,dar tu asa putin..lasa,ca-ti da clepo un poop si-ti trece:)))
 

DeletedUser

hehe .. hai fata .. eu gaseam pretexte sa il sun pe clepo ca nu stiu ce rezervari au fost facute aiurea? recunoaste ca iti place asa un pic de el .. nebunatico
 

DeletedUser34153

cum ti-ai dat seama?daca as decide doar eu,de maine am fi din nou dusmani..atat de mult imi place:)))
 

DeletedUser3504

clepo lasa gura si muta pe harta, iar bateti pasul pe loc si veniti cu statistici facute in paint:)))
 

DeletedUser18437

trimiteti ma fulluri sa disparem odata si gata.degeaba bagati juma fake-uri ca nu-si au rostul :|
 
Sus