Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser18437

prea finutta
LOST Nimeni 01st October 2011 - 19:21:28 11,593,686
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34153

m-au concediat:(.ce vigilent esti,stai cu ochii pe noi mai rau ca pe butelie
 

DeletedUser34153

conform contractului,avem dreptul la 3 zile de greva japoneza,a intrat in prima .alte nelamuriri?nu de alta,dar sa nu mai incerci prin alte parti
 

DeletedUser18437

conform contractului,avem dreptul la 3 zile de greva japoneza,a intrat in prima .alte nelamuriri?nu de alta,dar sa nu mai incerci prin alte parti

atuncea da circulara sa nu ma mai caute ca x a facut asta sau y ataca pe ala :)) eu sunt deschis, si primesc cu draq informatiile noi :)
 

DeletedUser

data viitoare cand mai vrei sa scrii ceva fa te rog un mic efort si scrie citet ... nu vreau sa fac discriminare prin a spune ca esti ungur si nah ... dar esti intr-o tara in care se vorbeste lb.romana , lasati ungureasca in tara ei ... se poate ?

stai calm ca am auzit si alte chestii .. ceva de genu ca iti este foarte greu ca esti la o facultate in care se vorbeste limba romana si pentru tine ii foarte greu ca nu mai merge cu nem nem :D .... mai vrei sa iti zic ca atunci cand jucam in sh imi zicea wild sa ma bag sa iau sate de la **** care in spate ca tu cu razvy sunteti umpluturi cu morcovelu in fund ? :D ... deci vin acele persoane enumerate de tine ce ai mai vorbit cu ei am vazut si eu ;) sau auzit ... tot acolo ii
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
 

DeletedUser3504

of olteanco nici pe forumul asta nu scap de tine, credeam ca te-ai lasat de meseria asta, cat ghinion pot sa am, alt moderator nu exista pe forumul asta extern, tu treaba nu mai ai pe acasa?:))
 

DeletedUser

buna :D
eu sunt acasa acum...de fapt trebuia sa intrebi daca nu am si eu treaba pe la facultate :)))
tu ce mai faci?...esti bine, sanatos? :p
 

DeletedUser

am observat mai repede,dar inainte am incercat sa obtin altundeva informatii :) si in lipsa lor mam decis sa postez aici.
si cu miti0306 ce ii :confused:

ciudat ca .. de pe toata harta o singura persoana s-a interesat de mine .. si nici macar nu ne cunoastem asa de bine
 
Sus