Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser20252

Asta nu e activitate,e doar naratiune de proasta calitate. :)

Scuze ca iti spun cresto dar ar trebui sa iti dai seama si singur de faptul ca scrii niste texte foarte lungi care sunt foarte obositoare pentru ochiul nostru si astfel,asa cum eu am preferat sa nu citesc ce ai scris in mare parte din posturi pentru ca mi se parea teribil de obositor,asa cred ca mare parte din ceilalti au ales sa faca la fel.

Sa nu interpretezi gresit,apreciez faptul ca te zbati sa iti spui un punct de vedere aici,dar scrii mult prea mult si m-am uitat asa in mare si toate ideile ce le-ai expus intr-un text de n randuri scrise de tine puteau fi insiruite intr-un text de nu mai mult de 10 randuri.

Incearca sa nu te mai pierzi in detalii,ca o lungesti si nici nu te faci inteles.

Peace out dude. :D
 

DeletedUser31617

:DGeneralisimo tu uiti...cand plangeai la diablo sa nu o mai atace pe Dasimo in k80..82
??? Te rog nu iti mai da atata valoare.
 

DeletedUser20252

Cine s-a trezit sa vorbeasca,ala care plange ca are atacuri cu nobili de la unu cu un singur sat si reuseste marea performanta de a pierde satul pe care il ataca ala,sat care era in mijlocul tribului :))=))
 

DeletedUser31617

ba poarta ia taci tu ca eu trimiteam sprijin la sitarele conducerii cand tipa ca...va rugam ajutati colegul x si y si eu eram gol la deff si ala a plimbat atunci un nobil la 17-30 min si in max 24 de h l-am recuperat asa ca taci tu ala ce a dat stergere cand a ajuns pe granita
 

DeletedUser31617

Gaby tu esti un no name ai facut tu ceva pe L7 si nu stim noi? te rog abtine-te si nu mai comenta aiurea cum faci tu.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))))))))))))))
:)))))))))))))))))

Da! tu ce ai facut pe 7 ? eu am condus trib de top 5! tu ? ai fost marioneta tuturor, si acum innobilat de propriul trib...deci ...i rest my case! :)))
 

DeletedUser33089

Asta nu e activitate,e doar naratiune de proasta calitate. :)

Scuze ca iti spun cresto dar ar trebui sa iti dai seama si singur de faptul ca scrii niste texte foarte lungi care sunt foarte obositoare pentru ochiul nostru si astfel,asa cum eu am preferat sa nu citesc ce ai scris in mare parte din posturi pentru ca mi se parea teribil de obositor,asa cred ca mare parte din ceilalti au ales sa faca la fel.

Sa nu interpretezi gresit,apreciez faptul ca te zbati sa iti spui un punct de vedere aici,dar scrii mult prea mult si m-am uitat asa in mare si toate ideile ce le-ai expus intr-un text de n randuri scrise de tine puteau fi insiruite intr-un text de nu mai mult de 10 randuri.

Incearca sa nu te mai pierzi in detalii,ca o lungesti si nici nu te faci inteles.

Peace out dude. :D

am inteles Luci dar nu prea ma pot debarasa de lucrul acesta=))
e defectul meu sa scriu foarte mult=)) o sa incerc sa scriu mai putin.
oricum vad ca au intrat si alti oameni in discutie pe aici.:D
 

DeletedUser

:))))))))))))))
:)))))))))))))))))

Da! tu ce ai facut pe 7 ? eu am condus trib de top 5! tu ? ai fost marioneta tuturor, si acum innobilat de propriul trib...deci ...i rest my case! :)))

CE top 5 ma noobule =)))))))))))), pai 5 erau toate dracu :)....
Valorosule
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nume: The Fellowship of the Ring
Creat: Necunoscut
Desfiinţat: Necunoscut
Schimbări de trib: 1623
Cuceriri: 24040 (+21589-2451)
Cea mai bună clasare: 4
14th January 2010
Cele mai multe puncte: 175,448,306
15th January 2010
Cele mai multe sate: 21,769
15th January 2010

noobule, taci si nu mai comenta aiurea...o iei pe urmele lui cuculici si tu? :))
 

DeletedUser

Bv ma , ati fost mai mari ca MIR :), tribu ala izgonit din centru hartii si refacut la margine , felicitari :))...
C.V.-ul ti-a fost respins, revino la anu =)
 

DeletedUser31617

Tu nu ai dreptul sa imi spui poarta ma cuculici.

Uite ma gaby,cum se ajung petardele astea,le lasi sa traiasca si ajung sa se dea la tine :))

Nu ai tu par in cap pe cate granite am jucat si am luat sate de la inamici.Cand am dat stergere aveam cele mai multe sate luate de la cei din vip si anume de la daymo,lukyfer,kalistra si altii care au plecat.

Chiar te invit pe o lume sa joci impotriva mea,sa vedem cine fuge de cine :)




ba poarta sau sa zic Centrala Fukushima (Nervi x3)


tu mare conducator de trib care de dai la cei ce teau ajutat pe L7 am fost inobilat de voi ca ati vrut ami inchide gura.
Am aratat adevarul,de aceea va fost frica sa lasati posturile mele pe forumul tribului.
Sa iti raspund si tie Gabyta ce am facut eu pe L7
am jucat cu prietenii si am ajutat conducerea am mers pe incredere si ei au profitat,conducerea tribului diablo e ..... nu am cuvinte de ocara.
Tinand cont ca suntem pe forum vorbim frumos.:D:D:D:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
slab :))
probabil au avut ei motivele lor sa iti dea eject :)
nu cred ca se ia nimeni de un jucator care isi vede de treaba si respecta strict ceea ce i se cere :)
 

DeletedUser31617

iti spun eu ce motive au avut...ia deranjat ca am aratat cu degetu spre Andi ca inchidea ochii la faradelegile facute de mir.
Adica mir avea peste 100 de rezervari pro jucator si diablo avea 15 de aici a iesit scandalu cu contu cuclici.
Domnule fukusima cu ce conturi ai fost in granita?
Cumva cu sittarele,cum ai luptat ?
Minunata conducere ce era sittar pe granita....dadea circulara,exemplu
Hai sa fim solidari cu jucatorii de pe granita si sa le acordam tot sprijinul nostru

pentru jucatorul x,y trebuie 10 ferme pe satul xxx in 5 ore
cu stima conducerea
Aceasta e o circulara nu trebuie sa raspundeti
al vostru dictator
Portile Iadului
Asa s-au aparat conturile din granita pe L7 in tribul Diablo imi e mila de conducerea care se bate cu pumnu in piept ca ei au aparat conturile de pe granita.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus