Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser20252

Cuclici,eu tie nu trebuie sa iti dau absolut nici o explicatie.Faptul ca vorbesc cu tine este prea mult.

Te las sa traiesti in lumea ta plina de fantezii,si faptul ca imi spui ca eu am fugit de granite si de razboaie pe lumea 7 nu poate decat sa ma amuze.

Sanatate,ca ai nevoie.
 

DeletedUser31617

da da cum sa nu ce sa mai spui si tu acum comenteaza tu pe langa subiect ca adevarul se stie de catre veterani.

De sanatate avem nevoie toti,da mai ales acei oameni din conducerea tribului diablo...Dumnezeu nu doarme
da fiecaruia dupa felul lui ca om.
La posturile de mai devreme nu ai nici un comentariu
ca de e adevarul gol golut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

mai cuclici cred ca ar trebui sa te cam abtii cand e vorba de Luci.
Luci a realizat mult mai multe decat tine pe lumea asta.A creat un trib puternic si a fost un conducator stric dar corect.
tu cuclici ce ai realizat?in conferintele de pe skype intrerupeai pe oricine care vorbea pe acolo pana la urma ti-au dat ignor si te-au trecut la margine in conferinte..
pe joc sa ma gandesc ce ai realizat.. cati prieteni ai avut, pe multi i-ai intors impotriva ta mondy,eu poate si altii.
Sa nu vorbim noi cate sate rezervate ai luat si de pe sittere.Altceva ce vrei sa mai zic?
A mai fost un incident cand era parca cu kalistra sau nu mai stiu exact care jucator aveai 2 granite cu el.. pe una din granite te-ai lasat descoperit trimitand pe cealalta granita trupele din a doua granita si nu ai trimis nici o trupa de sprijin pt ati acoperi gaura daca nu vorbeam cu niste colegi din zona pierdeai satele asta inseamna sa stii sa joci?
Cand ti-am atras atentia ca ai gresit ai zis ca te-am jignit imi pare rau ca asa gandesti si nu vezi partea cealalta problemei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31617

crestule e treaba mea ce si cum luam sate asta dovedeste cat m-am implicat eu si cat de activ am fost eu...treaba cu rezervarile de pe sitter e combinatia mea ce iti e ciuda?
Generale ce nu poti sa raspunzi la postul meu bagi de la tine citate de mare jucator zi da sau nu
Plangeai la diablo sa nu o mai atace pe dasimo?

crestule eu cum spui tu am ramas descoperit pe acea granita pt ca chiar din putinul meu deff am dat la altii si eu am ramas descoperit.
Asta nu inseamna dragu meu ca nu stiu sa joc.
"rusinica"daca gandesti asa....
diseara am sa iti explic totul cum si despre jucatorul m0ndy
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

=))cum sa dai la altii cand toate trupele tale erau la tine nu la altii?=))
nu stii sa joci cand te lasi descoperit pe un grup de 20-30 de sate fara nici un suport din spate?
erai numai orbit de lacomie sa iei cat mai multe sate de la individul ala care macar el se putea apara=))
Nu are de ce sa imi fie rusine cand zic adevarul..
Nu ai ca sa imi zici de m0ndy el e un jucator calumea.Sa nu mai zicem ca ti-a gasit si o slujba pentru tine la un moment dat..
cand te ajuta la asemenea lucruri si sa zici atatea lucruri urate mi se pare ca esti cam deplasat.

vezi ca ai facut si dublu post ai nevoie de un mic imbold sa respecti regulamentul forumului?=))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Si tu ai nevoie sa il recitesti! :D

Pe sectiunile de off topic/ spam , nu se penalizeaza post hunting-ul :))
 

DeletedUser

crestule e treaba mea ce si cum luam sate asta dovedeste cat m-am implicat eu si cat de activ am fost eu...treaba cu rezervarile de pe sitter e combinatia mea ce iti e ciuda?
Generale ce nu poti sa raspunzi la postul meu bagi de la tine citate de mare jucator zi da sau nu
Plangeai la diablo sa nu o mai atace pe dasimo?


Habar nu ai ce a fost pe L7 in privinta lui Dasimo.......esti total pe dinafara .In schimb din cite stiu eu ,tipai la fiecare atac primit, ti-am trimis zeci de sate sprijin .Ciudat,eu nu primeam decit doua trei rapoarte pe fiecare sprijin, in rest pace Cuclici.
Mare jucator???Dupa data de 19 mai vorbim Cuclici pe L7,cind va disparea moralul......
 

DeletedUser31617

Habar nu ai ce a fost pe L7 in privinta lui Dasimo.......esti total pe dinafara .In schimb din cite stiu eu ,tipai la fiecare atac primit, ti-am trimis zeci de sate sprijin .Ciudat,eu nu primeam decit doua trei rapoarte pe fiecare sprijin, in rest pace Cuclici.
Mare jucator???Dupa data de 19 mai vorbim Cuclici pe L7,cind va disparea moralul......
Generalule degeaba arunci cu noroi in mine...la 2 zile dupa ce crestu a ajuns in zona lu dasimo ,tu mi-ai dat mesaj ca daca o voi ataca si eu, mi-ai spus ca e grav bolnava si nu poate sta sa apere satele,uiti?
Era vorba sa ma duc si eu acolo in k82
Tu ce faci acum faci pe nevinovaru?

ii dai mesaj pe joc lu maru ?

Generalisimo: Spunei tu lui cuclici totusi sa incerce sa evite discutiile pe forumul extern cu privire la persoana mea si a lui dasimo...nu de alta dar nu pot sa ii intorc cu aceeasi moneda.. A uitat cand vorbea despre orice pe skype inclusiv despre tine

Intrebare:Ce am vorbit eu pe skype despre orice si despre Maru?
te rog sa fii barbat si spune tot
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
 

DeletedUser31617

crestule ai inceput sa vorbesti iar,tu esti singurul care se bate cu pumnu in piept ca eu nu stiu sa joc.
Da pe L19 cati ti-au spus tie ca nu stii sa joci pe forum cand eram eu mod si te faceau ca pe o albie de porci?
Hai sa ne aducem aminte!!!
Vrei?
De cate ori te duceai la maru sa te plangi ca te denigreaza lumea pe forum?
 

DeletedUser33089

crestule ai inceput sa vorbesti iar,tu esti singurul care se bate cu pumnu in piept ca eu nu stiu sa joc.
Da pe L19 cati ti-au spus tie ca nu stii sa joci pe forum cand eram eu mod si te faceau ca pe o albie de porci?
Hai sa ne aducem aminte!!!
Vrei?
De cate ori te duceai la maru sa te plangi ca te denigreaza lumea pe forum?

mai amuzant de atat nu poti sa fii =))
pe lumea 19 existau niste personaje pe aproape varsta de 18 ani care stiau numai sa insulte e normal sa imi exprim nemultumirea=))

cuclici daca nu stii anumite lucruri despre lumea 19 mai bine taci nu mai ai ce subiecte sa mai scrii pe aici?=))

acuma cum de s-a luat moralul la numarul de punctaj la jucatori au crescut atacurile=)) 261 de atacuri frumusele si inca un lucru de subliniat si la sfarsit de lume unii jucatori dau la demolare piata centrala si cladire principala=)) penibil de tot=))

cand ma uit la atacuri parca ma uit la un asemenea video=))
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FylYRAYAyY0#!
 

DeletedUser31617

crestule ca sa nu mai ai ce spune... o sa il rog pe stirbu catalin sa spuna el ce parere are de tn ca jucator...
tu ceri sanctionarea spamului pe sectiune de spam, iti recomand sa citesti regulamentu...
pe spam nu se aplica unele reguli de la 2.2:p:p:p
da tu trebuie sa stii cel mai bine ca de tu esti cel atotstiutor....:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

hai mai ce vrei sa arati acuma?stirbu catalin e mai bun jucator decat tine si poate decat mine faptul ca l-am suparat de cateva ori inseamna ca are o parerea despre mine?=))
cat timp ai fost tu moderator ai reusit sa cunosti jucatorii pe lumea 19?cred ca mai putin de un an ai fost moderator si atat sa fim seriosi. eu am fost din primele zile pe lumea 19 si stiu mai multe decat tine ce a fost pe lumea aceia decat tine mai bine lasate de cunostinte tale despre mine pe lumea 19.
cuclici iti recomand sa te opresti aici ca nu este prea bine sa mai continuam discutiile iesi in dezavantaj.
de generalisimo cu partea cu dasimo devine evident penibila.. nici nu vreau sa o mai discut ca mie greata de tema asta.

o zi placuta.
 

DeletedUser31617

crestule nu pot sa nu iti dau o singura replica si te las in durerea ta....
esti un mare nub si cu asta am incheiat subiectul.... tu in 2 saptamani ai pierdut peste 75%din cont,eu insa am dat replici dure la atacurile venite din diablo
un singur lucru mai mentionez Cristina(issac)a vrut sa imi ia sat cu 1 nobil fara armata asa cum ia luat morphen lu Andi si a avut o surpriza.
Tu insa ......priveai atacurile cum vin si pleaca.
NOAPTE BUNA
 

DeletedUser31617

Generalule....(trecut in rezerva) ce parere ai ma sprijina Maru?
Astept raspuns....
 
Sus