Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser

mai cuclici cred ca ar trebui sa te cam abtii cand e vorba de Luci.
Luci a realizat mult mai multe decat tine pe lumea asta.A creat un trib puternic si a fost un conducator stric dar corect.
tu cuclici ce ai realizat?in conferintele de pe skype intrerupeai pe oricine care vorbea pe acolo pana la urma ti-au dat ignor si te-au trecut la margine in conferinte..
pe joc sa ma gandesc ce ai realizat.. cati prieteni ai avut, pe multi i-ai intors impotriva ta mondy,eu poate si altii.
Sa nu vorbim noi cate sate rezervate ai luat si de pe sittere.Altceva ce vrei sa mai zic?
A mai fost un incident cand era parca cu kalistra sau nu mai stiu exact care jucator aveai 2 granite cu el.. pe una din granite te-ai lasat descoperit trimitand pe cealalta granita trupele din a doua granita si nu ai trimis nici o trupa de sprijin pt ati acoperi gaura daca nu vorbeam cu niste colegi din zona pierdeai satele asta inseamna sa stii sa joci?
Cand ti-am atras atentia ca ai gresit ai zis ca te-am jignit imi pare rau ca asa gandesti si nu vezi partea cealalta problemei.

si eu fugeam de tine pe skyp ce bine esti cracterizat aici in afara afara faptului ca ai fost foarte on departe acest joc de tine tu nu observi ca nu te apreciaza nimeni , toata lumea iti spune mai cuclici este popa tu nu batman batman :D :D :D :D
 

DeletedUser31617

si eu fugeam de tine pe skyp ce bine esti cracterizat aici in afara afara faptului ca ai fost foarte on departe acest joc de tine tu nu observi ca nu te apreciaza nimeni , toata lumea iti spune mai cuclici este popa tu nu batman batman :D :D :D :D
tamina.....uiti cand aveai atacuri pe L14 si te rugai de mn pe skype sa iti stau sitter?
iti recomand sa taci....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu din cate stiu tribul ala al tau (care se numea VEGA la momentul respectiv nicidecum L-ALB) a fuzionat si si-a schimbat denumirea luand fiinta un trib nou(HKA) ,chiar si contul de pe care scrii acum l-ai obtinut dupa aceasta fuziune(cu HoH din care am facut si eu parte) asa ca normal ar fi sa scrie HKA , nu L-ALB, sa scrie asa cat timp s-a denumit asa ,nu dupa si nici inainte.

Asa ca daca trebuie respectat adevarul , L-ALB nu mai exista la momentul acela si atata timp cat eu nu am facut parte din el ci din HKA asa e normal sa scrie .Nu mai denaturati adevarul !

NU MA INTERESEAZA CE SFORI AI TRAS TU CA SA SE FACA CHESTIA ASTA DOAR CA SA-TI MAGULESTI ORGOLIUL DE "MARE INTEMEIETOR",FAPTUL CA AI REINFIINTAT UN TRIB CU ACEEASI DENUMIRE DUPA DESFIINTAREA HK SI HKA NU DA DREPTUL NIMANUI SA SCOATA DENUMIREA DE HKA DIN ACTELE JUCATORILOR SI DIN ISTORIA LUMII.

m-am facut si mai rea:))), wow,asta daca a fi corect inseamna a fi rau,in rest ii salut pe toti care ma stiu , chiar si pe fostii dusmani de pe harta care s-au dovedit mai prieteni decat unii colegi .

teo :-*supravietuiesc si mai fac zile fripte unora .

shau, mi-e dor de tine!:-*

da asa fac eu trag sfori sa iasa cum vreau eu. inca suferiti de mania persecutiilor ca facea lupul numai manarii :). INCREDIBIL
Este logic sa modific si sa fac ce vreau cu HKA devreme ce e tribul creat de mine, crescut de mine etc.
In caz ca nu sti cand modifici numele la trib se modifica tot ce ai facut tu in istoric.

Da inger contul e din HOH, crescut pe spinarea GVL cand a fost razboi cu ei, de mine din proxy sau sitter.

orgoliu de mare conducator :))). am facut asta ca asa am avut chef , sa vad la final numele cu care a inceput acel trib, ptr care mi-am pierdut 8 luni din viata aparandu-l de SW si HS, pe vremea cand era un tribulet amarat care nu vrea sa cedeze la triburile de un K :)

FAPTUL CA AI REINFIINTAT UN TRIB Nu am reinfiintat nimic e acelasi trib. HK s-a dus .... HKA (VEGA Lup-alb ) a ramas.


In fine.... BEBEV a facut parte din HKA ... Happy? .... Duamneee :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ba nu! eu sunt singurul care mai spune ceva coerent si adevarat pe aici...cresto si cuculici abereaza total :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu e nevoie sa o cunosc...e o situatie de **** prea mult dezbatuta pe aici :D

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

astia se cearta mai mult pe timp de pace decat cat au jucat in razboaie... ce face foamea de sate din "oameni" :)))
 

DeletedUser31617

Daca nu eram eu sa arat ce faradelegi face conducerea tribului Diablo nu ma inobilau...
E un joc,asta si am ales sa arat faradelegile lor chiar daca asta insemna sa pierd si munca mea de a lua barbare si inactivi...
---------------Iti recomand Gabyy sa gandesti inainte sa acuzi fara dovezi tw status la mine spune tot ce am inobilat pe L7.
Te rog frumos sa te abtii de la comentarii
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pe twstats ce sa vad? conteaza numele pe care le-ai innobilat? sau ca jucatorii din spatele acelor nume nu mai jucau de ceva vreme? :))
 

DeletedUser33089

crestule nu pot sa nu iti dau o singura replica si te las in durerea ta....
esti un mare nub si cu asta am incheiat subiectul.... tu in 2 saptamani ai pierdut peste 75%din cont,eu insa am dat replici dure la atacurile venite din diablo
un singur lucru mai mentionez Cristina(issac)a vrut sa imi ia sat cu 1 nobil fara armata asa cum ia luat morphen lu Andi si a avut o surpriza.
Tu insa ......priveai atacurile cum vin si pleaca.
NOAPTE BUNA

mai cuclici..sa iti zic un lucru primele atacuri le-am oprit si am omorat si cativa nobili=)) de fapt primi nobili au fost ai lui marusk stia ca sunt on si a trimis cate 100 de cav grea cu nobilul =)) deci se cam explica cat de buna e marusk pe jocul asta..mai ales ca dupa asta a inceput sa ma atace cu full-uri de aparare disperare totala la ea sa faca asemenea lucruri=))
in rest nu am ripostat ca nu avea sens=))cei care ma atacau sunt in mare parte cei care m-au jignit in ultimi ani de joc si se credeau autostiutori si cu dreptatea absoluta.
tu cu ce ai ripostat fratica? trimeteai pe sate din k13 spre sate din k76 cand faceai o groaza de timp pana acolo si erai deja atacat cu nobili pe acele sate..mai taci ca te faci de ras.. cand mai ai si cont in EXE la sfarsit de lume mai vorbesti de mine care are un singur cont?esti penibil cuclici..

ti-am aratat si tie pe tw status de satul de care ma acuza marusk ca i l-am luat, te-ai facut ca ploua si ziceai ca eram cu minciunica si stii ca aveam dreptate despre acel sat(acel sat era la mine de aproape 2 ani cand sa il fi luat cu tot cu rezervarea lui marusk sunt nebun?).sunt doua situatii pe tema asta ori nu stii sa folosesti tw status ori te-ai facut ca ploua una din doua. oricum oricare din variante te acuza nu te scuza dragule.. si mai ales nici pe marusk nu o scuza pentru ce acuzatii mi-a adus nu erau adevarate plus ca stia sa foloseasca tw status sa vada ca am dreptate dar a facut pe incapatanata ca ea are dreptate si eu mint.
mai avea si un oltean cred ca e de partea ei si poate a fost unul din motivele pentru care am fost dat afara.Asta e romania tara tuturor posibilitatilor.
o seara placuta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31617

crestule esti ....penibil in k76 am fost lider cu peste 800 de sate asa ca taci maru te ataca cu aparare sa omoare trupe ca de are aparare la greu.....deci nu face mac-mac aiurea in tramvai
Eu le ripostam din scurt celor ce ma atacau
Vezi ca la noapte se anuleaza moralu si te voi ataca cu acel cont ce il am in exe:):D:p:D:p:)
Esti cel mai maret NUB CE L-AM INTALNIT PE ACEST JOC
 

DeletedUser31617

Ca sa te simti si tu bine, intr-un final imi permit sa-ti si raspund (doar ca e Alex la mine, ca in schimb nu mi-as permite sa intru pe contul sau, dupa cum spuneai tu candva).
Eu am impresia ca tu, te simti nebagat in seama,iar, pentru postul de mai sus al tau, am sa cer sanctionarea deoarece este o discutie privata, si nu prea cred ca ai acordul meu de a o posta, ca nah tot sunt o persoana fara coloana vertebrala.
Sa te citez acum:

cresto a spus:
ha ha ha, ce frustrat sunt eu

Ma abtin, ca nu imi doresc ca Alex sa ia warn, dar noi doi ne vedem pe harta, daca te mananca pielea te scarpin, nu ma doare mana.
Si ca printr-o incheiere legata de tine, retrage-te de pe forum, ar fi mai bine, pentru ca debitezi prostii.

p.s: Gabyy89 - tineam cu Targoviste nu cu Craiova, si ma asteptam la un "scor" mai mare.
p.s 2: acest post nu incalca regulamentul, citatul despre cresto se afla cateva pagini mai in urma, el a spus-o cu gura lui, eu doar am afirmat ceea ce a spus el.

p.s3: by the way, daca eu sunt un om fara coloana, tu ce esti?
Un om care se ascunde in spatele unui nick, si ezita sa vorbeasca cu mine (lasitatea) prin alte mijloace, tinand cont ca eu nu mai detin cont pe extern...ascunde-te dupa deget in continuare si fi cum esti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

mai maru sau cuclici cine esti tu pe contul extern =)) ti-ai satisfacut placerea de ma avertiza de catre moderator :)
dar macar ai confirmat ca stii parola de pe contul lui cuclici =))o bila rosie=))intrebarea se pune ca in regulament scrie in felul urmator:
2.8. Este interzis a se posta copia totală sau parțială a unui mesaj privat primit pe forum, în joc, sau în orice sistem de mesagerie,care conține insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.

eu nu am adus nici o jignire echipei de admini sau moderatori. eu am scris despre o jucatoare care nu are dreptate si se crede dumnezeu pe "pamant"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31617

Iti garantez ca este ultima postare a mea pe aceasta tema, deoarece esti prea "..."

Regulamentul spune asa:

1.9. Distribuirea/postarea de informaţii cu caracter personal (imagini, adrese, numele real, loc de muncă, etc) despre o persoană, fără acordul acesteia este strict interzisă. Acest lucru se aplică atât pentru informaţii proprii cât şi pentru informaţii primite de la terţe persoane.

Acestea fiind spuse, va urez calduros Sarbatori Fericite si La multi ani!
Fie ca Mosul sa va aduca tot ce va doriti :p

Maru :p
 
Sus