Discuții concurs - Crăciunul în familia triburile

DeletedUser23617

salut!

pot sa particip si eu!? cont am din 14.04.2009,dar nu am postari.
 

DeletedUser40250

Am pus niste reguli mai speciale de data asta, tot ce se poate dovedi ca autoreclama va duce la excludere, plus ca voturile se vor face printr-un post in care se va si motiva alegerea facuta, in caz contrar nu vom valida votul, adica nu vom accepta vot de genul "l-am votat pe x."

Chiar nu putem schimba din mers si nici nu vom renunta la regula cu vechimea conturilor, chiar daca unii sunt bine intentionati si cinstiti, stim cu totii din experienta mai mica sau mai mare pe care o avem, ca exista si un numar destul de mare de "trisori".

Exista,dar voi nu-i prindeti defapt.Castigatorul premiului 1 Decembrie a intrimis la majoritatea un mesaj cu textul:
Voteaza concurentul X(care era el)...
PS:Fetita aceea sincer nu stiu cu ce va impresionat...Sincer gramatical e varza,poate fiindca au cantat pe gratis,dar defapt asta ar trebui sa facem cu toti.
 

DeletedUser

Exista,dar voi nu-i prindeti defapt.Castigatorul premiului 1 Decembrie a intrimis la majoritatea un mesaj cu textul:
Voteaza concurentul X(care era el)...
PS:Fetita aceea sincer nu stiu cu ce va impresionat...Sincer gramatical e varza,poate fiindca au cantat pe gratis,dar defapt asta ar trebui sa facem cu toti.


Fetita, nu a cantat gratis nimanui, si faptul ca pui ETICHETE , nu te face nici mai demn nici mai interesant.
Varza este un aliment sanatos, insa...pentru cei cu probleme la stomac, poate creea , balonare, ai grija , sa nu-ti cad rau la digestie, "domnule".... care esti domn si scrii corect, gramatical.:)) si spui ca "intrimis" e in limba coreeana?..intotdeauna inainte de a blama pe altcineva vezi daca esti perfect, pt ca acum te intreb eu..cine e varza? Intrimisule:)))
Si daca faci o analiza pe text...nene..care esti "domn", destept ,o sa ai surpriza ca esti ori balbait ori incoerent.."sincer, sincer":))) si nu poti spune ca fetita "au cantat"...:))" sincer sincer".
PS. Data viitoare cand iei piatra in mana...sa te gandesti de 2 ori inainte!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa-l miruna , asta n-are oglinzi in casa ca sa se uite mai intai la el ;)
leif : speed master sau cum ii spune
 

DeletedUser

Toata aprecierea insa pentru domnul Adenauer, care , mi-a atras atentia in mod discret, fara a bate toba pe aici, ca nu se poate folosi "tz"..etc, din pacate, nu pot reedita textul si ramane asa.
 

DeletedUser

fara exceptii si schimbari din mers! prefer reguli proaste si respectate decat un cor de plangaciosi sentimentali care judeca doar dupa coarda lor sensibila

felicitari miruna pentru premiul special de la admin :)
 

DeletedUser

fara exceptii si schimbari din mers! prefer reguli proaste si respectate decat un cor de plangaciosi sentimentali care judeca doar dupa coarda lor sensibila

felicitari miruna pentru premiul special de la admin :)

Multumesc frumos blondo:)) Stiam eu ca blondele sunt, solidare.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu fac nici un sondaj ( de genul celor cu care v-ati obisnuit pana acum ), dupa cum scrie si in anuntul concursului, se va deschide o tema noua in care fiecare va posta votul + motivatia, de ex :

Am votat creatia x, din motivul y....( m-a impresionant, m-a atins la coarda sensibila...etc ). Fiecare posteaza o singura data, apoi numaram voturile astfel exprimate, tragem linie, declaram castigatorii si gata, toata lumea e multumita ( sper ) :D

Idem si pentru "premiul publicului"...
 
Sus