Discuții concurs - Crăciunul în familia triburile

DeletedUser

si premiile mi le dati mie c-am facut cel mai mare scandal pe aici , nu ? :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Eventual da, iti dau tie premiul extra-concurs si tu il dai castigatorilor...daca tot faci atmosfera pe aici :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu am facut mai mult scandal decat tine, n-ai auzit ce a zis imparatul? ca eu fac cat 4-5 :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
in mod normal, asa ar trebui...dar sa nu-mi dea vren ban X4 sau X5 ca ala e mai nasol :)))
 

DeletedUser15801

e prima oara....am emotii

stiu ca frizez cu imbecilitatea dar intreb inca o data.....pentru concurs ma pot inscrie daca abia acum cochetez cu forumul?....am incercat mai demult sa-mi fac cont dar....ceva n-a mers....
 

DeletedUser

stiu ca frizez cu imbecilitatea dar intreb inca o data.....pentru concurs ma pot inscrie daca abia acum cochetez cu forumul?....am incercat mai demult sa-mi fac cont dar....ceva n-a mers....

Imbecilule!!!
Huuuooo!!!
:))
Auzi la tine, esti imbecil daca pui o intrebare. :))
Nu, bre, nu poti participa, dar te poti inscrie la aia mai "speciali", care iau premii speciale.

Special = "imbecil" care nu are contul suficient de vechi pentru a participa la concursul "mare"
 

DeletedUser

Un concurent in plus, deci va fi "batalie " mare pe acele premii:)) speciale .
Succes!
 

DeletedUser

a fi sau a nu fi..postat pentru public..

salut..
habar nu am daca am postat vreun comentariu vreodata pe acest forum insa contul are cu siguranta ceva..vechime!
am participat si eu la concurs, trimitandu-i lui plesuv povestioara!acum va intreb....sensibilizez si eu vreun juriu daca o fac publica?:))

chevyx...o surpriza placuta!
 

DeletedUser

eu gio ? nu eu , tu :p tu esti o raritate printre noi :*

peseu : ai ceva de pierdut ? ;)
 

DeletedUser15801

...

okay...am vorbit...s-a rezolvat...am trimis...
tot timpul am crezut ca forumul exterior e pentru..high society...de aceea m-am multumit sa observ din exterior lucrurile
acum insa m-am dumirit ca pana si eu pot arunca cu vorbe pe aici.....
a nins pe undeva prin tara?.... ca vad ca prin regiunea nord-est vremea asculta rugile celor conectati la teava ruseasca de gaz......
 

DeletedUser

okay...am vorbit...s-a rezolvat...am trimis...
tot timpul am crezut ca forumul exterior e pentru..high society...de aceea m-am multumit sa observ din exterior lucrurile
acum insa m-am dumirit ca pana si eu pot arunca cu vorbe pe aici.....
a nins pe undeva prin tara?.... ca vad ca prin regiunea nord-est vremea asculta rugile celor conectati la teava ruseasca de gaz......

Nu e pentru High Society, dar aici vei vedea multe piese grele. Multi jucatori buni. Multi obsedati, multi oameni cu viteza la net, etc. Si nu-i exclus sa fii privit cu superioritate in primele saptamani de la aparitia pe forum.
 

DeletedUser

cine pune accent pe data nu pe vorbe ori fapte va vedea 01.12.2008 si isi va inghiti ( probabil ) vorbele . si oricum aia-s putini

asa ca spor la spamuiala pustiu ;)
 

DeletedUser15801

...da

daca e sa fiu on-topic vreau sa-mi exprim si eu neancrederea in obiectivitatea modului de premiere
..pot sa-l aduc si pe Mos Craciun cu 1000 de reni putere..ca tot prieteniile inter-conturi vor triumfa...
m-am pus si in pielea celor ce organizeaza si intr-adevar nu pot veni cu solutii combative...de aceea ma multumesc in a gasi companioni pentru barfa mea carcotasa....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

4. Nu sunt acceptaţi la înscriere şi la vot utilizatorii mai noi de 1 luna si/sau cei ce deţin conturi inactive pe forum ( zero postări ) până la începerea perioadei de votare.

ce atata stres ? aveti timp sa postati ;)
 
Sus