Discuții concurs - Crăciunul în familia triburile

DeletedUser18865

Punctele de suspensie de la concurentul 5 semnifica cumva o alta poezie? Nu m-am mai uitat peste reguli dar parca era voie cu o singura creatie in concurs. Sigur, nu e atat de mare problema si nici nu e cazul sa fim rai, doar pentru curiozitatea mea personala.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eu zic ca e o singura poezie, are legatura...nu stiu care e ideea cu punctele acelea dar cu siguranta nu este vorba de despartit ceva :)
 

DeletedUser

nu trebuie sa dai ci doar sa promiti , n-ai fi primul care promite si uita apoi ;)

Da nu e logic , cum sa fac propaganda la un alt concurentu , sunteti nebuni ma rog . De ce sa nu imi fac propaganda la creatia mea ? :|
Ma rog , un an nou fericit plin de impliniri !
 

DeletedUser

Ti-am mai spus , am vrut sa aflu parerea altor persoane despre creatia respectiva si altele .
Daca rakanishu considera ca este o promovare , stergeam postul / posturile de mult .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hm, s-au sters spamurile de la votare deci mai scriu odata aici

La finalul concursului am dori ( cred ca sunt mai multi care vor acest lucru) sa stim ale cui au fost toate creatiile nu doar cele castigatoare.

Concurentul nr 6 - acel foto nu are nimic deosebit in el si Mos Craciun este cel mai urat dintre Mosi.

este ceva necurat la mijloc de a primit atatea voturi dintr-o data, are 5 voturi consecutive...
 

DeletedUser

roxy daca s-a facut cont special pentru a-l vota suna a pormovare ( hai ba ca te ajut si eu ) , sa vedem ce va descoperi rakanishu
si eu as vrea sa aflam cine sunt participantii ( nu doar castigatorii )
 

DeletedUser

si revin , din cele 5 votari doua sunt cam asa: una la 21:18 si urmatoarea imediat la 21:19...
 

DeletedUser

hm, s-au sters spamurile de la votare deci mai scriu odata aici

La finalul concursului am dori ( cred ca sunt mai multi care vor acest lucru) sa stim ale cui au fost toate creatiile nu doar cele castigatoare.

Concurentul nr 6 - acel foto nu are nimic deosebit in el si Mos Craciun este cel mai urat dintre Mosi.

este ceva necurat la mijloc de a primit atatea voturi dintr-o data, are 5 voturi consecutive...

Vai ce sa spunem ! :(
 

DeletedUser

raspuns

am vazut ca s-a terminat si cu votarea, castigatorii au fost anuntati deja, felicitarile si urarile impartite....insa eu tot nu am primit raspunsul de la plesuv sau raka pentru incurcatura cu povestea mea...
incomodam pe careva?:))

la multi ani!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
am vazut ca s-a terminat si cu votarea, castigatorii au fost anuntati deja, felicitarile si urarile impartite....insa eu tot nu am primit raspunsul de la plesuv sau raka pentru incurcatura cu povestea mea...
incomodam pe careva?:))

la multi ani!

De la mine personal ai primit raspuns in privat, cand revine plesuv vei primi si explicatia din partea lui, nu pot sa vorbesc in numele lui, dar cu siguranta este vorba de o greseala neintentionata.
 

DeletedUser24196

si cu mine???cum ramane nici eu nu am fost bagat in concurs

la multi ani!!!
 

DeletedUser25903

nostradamos a spus:
You better watch out
You better not cry
You better not lag
I’m telling you why
My noble train is coming to YOUR TOWN!

I’ve opened four tabs
I’ve checked them all twice;
I’m gonna find out,
If your sitter is nice.
My noble train is coming to YOUR TOWN!

There’s plenty of fakes,
And plenty of nukes.
I’ve thrown in some axes
In case your snipe flukes.
My noble train is coming to YOUR TOWN!

It knows when you are sniping,
It knows when you are stacked.
It knows if you are off or def
And when your techs are slack

You better watch out
You better not cry
You better not lag
Im telling you why
My noble train is coming to YOUR TOWN!

The nukes have all hit,
The nobles have too,
I beat up your swords,
With a pony or two.
My noble train has conquered… YOUR TOWN!
That mean Christmas in the game!


...
 

DeletedUser15801

Punctele de suspensie de la concurentul 5 semnifica cumva o alta poezie? Nu m-am mai uitat peste reguli dar parca era voie cu o singura creatie in concurs. Sigur, nu e atat de mare problema si nici nu e cazul sa fim rai, doar pentru curiozitatea mea personala.




................................................


felicitari!!!!! uite cineva care a citit pana si punctele deci poezia mai are consumatori da ce spun eu consumatori.....(aceste puncte nu semnifica un alt post)......devoratori!
 
Sus