declaratii de razboi

DeletedUser5970

ciocu mic si vedem atunci nu?

Am atins vre-un punct sensibil de ai simtit nevoia sa imi raspunzi a doua oara fara ca eu sa mai fi scris ceva ?
Ciocu` mic? Pai voi sunteti aia care spuneti ca faceti si dregeti.

La cum te agiti pe aici, imi pari doar un pisoi in cautarea gloriei pe extern
 

DeletedUser38231

eusebio22 astăzi la ora 17:36
noi ne razboim antre noi ne omoram trupele si laasam pe alti sa se dezvolte eu zic sa luptam an preuna ca sunt multe triburi care au devit foarte puternice





Mai bine la scoala decat pe triburi , baietii din TRANC!
 

DeletedUser

ce sa faca ei la scoala? Asa macar au scuza pentru faptul ca sunt analfabeti. Unii. Nu toti.
 

DeletedUser34078

Am atins vre-un punct sensibil de ai simtit nevoia sa imi raspunzi a doua oara fara ca eu sa mai fi scris ceva ?
Ciocu` mic? Pai voi sunteti aia care spuneti ca faceti si dregeti.

La cum te agiti pe aici, imi pari doar un pisoi in cautarea gloriei pe extern

Si eu sunt leoaica bre ... n-ai vazut ce pisic la intimidare mi-am tras? :p

On: Topicul asta merge si pentru rafuieli personale? :confused:
 

DeletedUser5970

yup, simpatica pussycat :p maraie putin sa ma convingi :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

Topicul asta merge si pentru rafuieli personale? :confused:
:rolleyes:orice fel de rafuieli.aici se defuleaza. deci, folositi cu incredere (e gratis) dar in limita bunului simt (riscati sa primiti ceva bani in cont si va calca fiscul).:p:D;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul este acum în război cu PRIETENII ACADEMY!

Nume război: Din plictiseala!!!

Declaraţie:
"Obosisem. O picatura bere mi se scurgea pe pieptul paros, lucind in lumina soarelui la apus sau de rasarit, cine mai stie. M-am sprijinit in halba, rasufland greu: fusese o zi lunga, interminabil de lunga, si oamenii mei inca mai priveau cu ochii goi masa presarata de sticle si pahare goale. Fusesem mai multi, dar cazuseram unul cate unul: unii sub masa, altii sub scaune, cativa sforaiau incet... Dar incet ne-am cules de pe jos, am mai comandat o halba si cu urlete salbatice ne-am repezit spre grupul advers, GRUPUL SANITAR si de data asta am invins, uraaaaaaaaaaaa..."
(Niste betivi , autor necunoscut)
 

DeletedUser34828

:rolleyes:orice fel de rafuieli.aici se refuleaza. deci, folositi cu incredere (e gratis) dar in limita bunului simt (riscati sa primiti ceva bani in cont si va calca fiscul).:p:D;)

rafuieli care defuleaza nu refuleaza...folositi cuvintele potrivite va rog.altfel voi crede ca am intrat pe un forum de budhisti sau instalatori:)
 

DeletedUser38231

Eveniment
23.12.
12:16 Tribul Tranc*Tranc* (dizolvat) a fost învins.
 

DeletedUser41436

de unde stii ca acest razboi nu a dus la dizolvarea tribului TRANC
 
Sus