declaratii de razboi

DeletedUser41319

daca TBKM ar fii asa de buni de ce ar trimite pe la toate triburile din k45 sa se alature lor in razboi si incearca prin mesaje patetice sa ia oameni din triburile TRANC hai frate sa fim seriosi din 300 de oameni 200 sunt praf 100 va mananca

in k45 nu mai aveti sanse renuntati voi cat mai puteti ca altfel sunteti praf!
 

DeletedUser

Te uiti prea mult la desene animate. Hai ca mai vorbim momentan trebuie sa plec la un chef . :D
 

DeletedUser38231

daca TBKM ar fii asa de buni de ce ar trimite pe la toate triburile din k45 sa se alature lor in razboi si incearca prin mesaje patetice sa ia oameni din triburile TRANC hai frate sa fim seriosi din 300 de oameni 200 sunt praf 100 va mananca

asa este...sper sa mai apara cateva triburi in k45 sa le propun si lor sa se alieze cu noi....va multumim ca ne purtati de grija!


ca oameni vor sa faca performanta cu apararea

si cand mai pica cate un TBKM dasta in plasa ca pampalai :))

alianta dintre TBKM si BURN este ca lui TBKM ii e frica de BURN de pe clasica


exact asa este!


Bravo mai omule , imi place ca le gandesti perfect...exact asa este , cum spui tu....nu vrei sa vii la noi?..te pun conducator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma mir ca tribul Burn a facut alianta cu voi, din cate stiam jucau cu o diplomatie agresiva, dar ma rog...
 

DeletedUser

tu crezi ca triburile astea ,mai au aceiasi conducatori cu caracter de pe alte lumi? hm...

imi cer scuze pt offtopic, nu vreau sa deschid o discutie despre tribul Burn, insa ca raspuns pentru Ludacrisss pot spune ca vad in acest trib un nume cu care incepe tribul Burn, unul din conducatorii vechi a acestuia si anume Flik ( nu mai stiu exact cum este scris )....; inca odata , nu vreau sa supar pe nimeni cu postul meu doar ca m-au surprins.
As vrea sa revina triburile de altadata gen =nbz=; TLB ( trebuiesc rechemati de pe .net ), menthor; multi membrii TRX; mason etc... - asta doar ca o dorinta personala. :)
Si.... da! Ludacriss - as vrea sa ii revad sa rejoc alaturi sau impotriva lor.

O zi placuta va doresc.
 

DeletedUser41319

bai fratilor pana nu apare TBKM sau BURN cu un raport calumea sa zica da ba uite facem legea vorbele sunt degeaba se vede clar cine domina in trupe si cine da din gura dati fratilor rapoarte cum au cei din tranc cu sutele pe zi

si dovada cea mai clara este una singura nu stiu daca au cerut 5 6 insi sprijin pana acuma din familia TRANC deci puteti sa va dati si cu capu de pereti si sa dati din gura cat vreti sunteti incapabili sa duceti un razboi

BURN TBKM ati fost cineva aici sunt numai niste copii de pe alte lumi sau daca sunt aia adevarati inseamna ca nu sunteti in tema cu noile structuri de joc si ati ramas la comunismul de pe lumea unu bafta !
 

DeletedUser

sa dus spiritul jocului care era odata ... cat despre TRANC ,bravo lor au reusit sa isi aduca pe lumea asta ,prieteni de pe alte lumi ...poate unii sunt invidiosi,altfel nu imi explic de ce atat de devreme ati inceput cu tot felul de discutii la adresa loc...

nu sunt din TRANC ,dar intotdeauna mi-a placut sa respect celelalte triburi si mai ales adversarul
 

DeletedUser29146

imi cer scuze pt offtopic, nu vreau sa deschid o discutie despre tribul Burn, insa ca raspuns pentru Ludacrisss pot spune ca vad in acest trib un nume cu care incepe tribul Burn, unul din conducatorii vechi a acestuia si anume Flik ( nu mai stiu exact cum este scris )....; inca odata , nu vreau sa supar pe nimeni cu postul meu doar ca m-au surprins.
As vrea sa revina triburile de altadata gen =nbz=; TLB ( trebuiesc rechemati de pe .net ), menthor; multi membrii TRX; mason etc... - asta doar ca o dorinta personala. :)
Si.... da! Ludacriss - as vrea sa ii revad sa rejoc alaturi sau impotriva lor.

O zi placuta va doresc.


Cred ac toti vrem sa vedem iar Talibanii pe aici :)
 

DeletedUser38231

BURN TBKM ati fost cineva aici sunt numai niste copii de pe alte lumi sau daca sunt aia adevarati inseamna ca nu sunteti in tema cu noile structuri de joc si ati ramas la comunismul de pe lumea unu bafta !


de pe care lumi?....lumea 27 este prima pe care joc.


am cautat si eu triburi mari si mi s-a parut MISTO cum suna TBKM...si am zis sa dau numele la trib asa.


Scuze ca am raspuns asa tarziu , dar ieri am implinit 14 ani si am fost sa-mi fac poza de buletin :)
 

DeletedUser

restul e cancan :)


Aqu1no astăzi la ora 19:48
salut, am nevoie de cativa vecini peaici si iti propun sa vii in tribul meu.ce zici? astept un raspuns


Corect.....restul e cancan....:)


Daca nu suntem triburi de ferme ...nu avem un nume cu traditie de pe alte lumi....si uite asa toate "bubele" sunt in capul nostru....dar cum ramane cu grija pe care o aveti pentru noi...?

TBKM (cu liniute si briz-briz-uri) , cate invitatii am dat noi la voi ? cred ca asa cum suntem noi am reusi sa fim mai convingatori...

ngbbs450cc0e422b77.gif
 

DeletedUser

din lipsa de ocupatie...daca ai observat gigi iti numara trancurile in fiecare dimineata, chiar si seara la culcare...
noaptea le viseaza iar sambata si duminica iti numara membrii:D
 

DeletedUser38231

Corect.....restul e cancan....:)


Daca nu suntem triburi de ferme ...nu avem un nume cu traditie de pe alte lumi....si uite asa toate "bubele" sunt in capul nostru....dar cum ramane cu grija pe care o aveti pentru noi...?

TBKM (cu liniute si briz-briz-uri) , cate invitatii am dat noi la voi ? cred ca asa cum suntem noi am reusi sa fim mai convingatori...

ngbbs450cc0e422b77.gif


Am uitat sa te anunt ca eu am JUCATORI la mine in trib si ca niciodata nu vor accepta invitatia unui trib (familie de n-spe mii de triburi in cazul vostru) de duzina. Tot ce vor membrii mei de la voi sunt satele si atat.


daca nu esti convins , chiar te rog sa incepi campania de recrutare de la noi la voi..sa te convingi :))

si apropo , ce nu vine de la vreun conducator din TBKM este neoficial.

deocamdata , de situatia externa a tribului ma ocup eu si atat.(apropo de mesajul lui Aqu1no care nu are nici drept de circulara)

Un conducator bun ar stii asta ...dar tu esti mai interesat de cum sa mai faci vreo 4-5 aliante , pace mondiala pe lumea 27 , eventual cateva organizatii care sa o mentina.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am uitat sa te anunt ca eu am JUCATORI la mine in trib si ca niciodata nu vor accepta invitatia unui trib (familie de n-spe mii de triburi in cazul vostru) de duzina. Tot ce vor membrii mei de la voi sunt satele si atat.

Nu ai uitat nici o secunda....din toate postarile tale trebuie sa intelegem ca totul este deosebit la tribul tau...poate asa este....vedem in timp ce poate sa faca ;Malakh....

Mult succes!
 
Sus