DEO vs INQ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu cred ca aici este un topic in care discutiile sa se invarte in jurul adminilor. Mai degraba ar trebui sa se vorbeasca despre razboi.
V-as multumi daca ati putea sa fiti on topic cu postarile.
 

DeletedUser16966

Toti cu care am avut noi razboi au avut banati cu gramada, pentru ca obisnuim sa punem regulat tickete, daca noi jucam corect sa o faca si restul, asta inseamna ca eu sau altcineva de la noi avem pile la admini :)? Nu, inseamna ca inamicii incearca sa triseze dar nu ii duce si capul sa o faca cum trebuie, deci pe langa trisori mai sunt si penibili :) mai ales cand incep sa acuze, daca accepta, asta este, invata din greseli !

Auzi la el ce expresie: "regulat tickete" :))) Ai uitat partea cu bagatul batului printre gard.
 

DeletedUser35216

Mai termina cu acuzatiile astea nefondate ca ne plictisesti.
Dupa ce ca aveti admin de partea voastra, mai ai curajul sa acuzi pe deo...
Baga capu in perna si plangi pana va refaceti iar atacul.

:) si acuzatia ta e fondata, pe ce?

sa nu ma intelegeti gresit... nu spun ca Chevyx are dreptate... din potriva! si el face niste afirmatii foarte ciudate... si nefondate!
aveti la dispozitie sistemul suport.
puteti deschide tikete acolo. nu trebuie sa acuzati adminii pe extern!
va rog sa va controlati cuvintele!
multumesc pentru intelegere.
Sarbatori fericite! La multi ani!
 

DeletedUser28194

Corect, am vrut sa subliniez faptul ca atunci cand esti cu musca pe caciula, stai in banca ta, eu nu am acuzat si nu m-am plans.
Atata timp cat ne vedem de treaba si respectam regulamentul, poate avea si 100 admini langa el :)

Trebuie sa acceptam ca in unele momente dusmanul poate sa ne fie superior!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ok, cred că trebuie să încetați cu acuzele astea la admini. Dacă aveți dovezi solide atunci faceți un tichet și rezolvați bâlciul.Altfel e doar caterincă.
 

DeletedUser40664

Din moment ce topicul este Deo vs Inq si numai despre asta se vorbeste...poate mai vin ceva jucatori de pe alte lumi, in special de pe l11:) Referitor la admini va bagati in aceeasi mocirla cu fotbalul, arbitrii sunt de vina. daca sunteti buni demonstrati-o cu adversari de calibru, ceea ce pana acum nu ati facut. se stiu ei care.
 

DeletedUser40664

Corect, nu a pierdut nici un sat rezulta ca a fost sprijinit. Daca recupera sau ceva de genul asta merita laude dar asa doar a fost blindat. Acolo se vedea cat de bun este.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu zic că sunt doar invidioși

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 1, ~DEO~
Parte 2:
Triburi: .INQ., -INQ-, =INQ=, ~INQ~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 285
Tabăra 2: 534
Diferență: 249

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 17
Diferență: 18

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 333,658
Tabăra 2: 166,360
Diferență: 167,298

chart
 

DeletedUser30525

Corect, nu a pierdut nici un sat rezulta ca a fost sprijinit. Daca recupera sau ceva de genul asta merita laude dar asa doar a fost blindat. Acolo se vedea cat de bun este.

pai nici motiv sa recupereze nu i-ati dat
si nu a fost blindata chiar peste tot
cum am zis mai sus ati si rupt din ele
ca n-au intrat nobilii asta e partea a doua
 

DeletedUser40664

'Motiv sa recupereze nu i-ati dat' - tribul pe care il reprezint nu a avut nici o treaba cu jucatorul respectiv, dar nu este greu sa analizezi faptele si sa emiti supozitii pe baza lor, cu unii trebuie sa fii mai clar si mai transant. Ideea este ca nu Deo ar trebui sa-si asume meritele din asta.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Corect, nu a pierdut nici un sat rezulta ca a fost sprijinit. Daca recupera sau ceva de genul asta merita laude dar asa doar a fost blindat. Acolo se vedea cat de bun este.

In cazul in care este adevarat, atunci trebuie felicitat tribul din care face parte jucatorul. :)
 

DeletedUser

Montecount eu cred ca tu nu intelegi...tema asta este DEO vs INQ, nu DEO vs INQ + RPT...deci cand a spus ca voi nu i-ati dat, s-a referit la cei din INQ...nu vad ca acest cuvant "RPT" sa faca parte din titlul subiectului pe care se discuta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Corect, nu a pierdut nici un sat rezulta ca a fost sprijinit. Daca recupera sau ceva de genul asta merita laude dar asa doar a fost blindat. Acolo se vedea cat de bun este.

ce conteaza daca a fost sau nu sprijinit ?
NU a pierdut nici un sat si asta e bine,
si ca sa sti si tu faptul ca nu a pierdut nici un sat asta demonstreaza ca deo este un trib UNIT
presupun ca daca era atacat un membru din oricare trib de pe orice lume nu era probabil asa ajutat de trib
si da este si meritul ei (din cate am inteles este gen feminim) pentru ca a fost on si a facut nobili posta de zid:D

Felicitari inca o data pentru trofeul primit cat si tribului DEO
 

DeletedUser

Montecount eu cred ca tu nu intelegi...tema asta este DEO vs INQ, nu DEO vs INQ + RPT...deci cand a spus ca voi nu i-ati dat, s-a referit la cei din INQ...nu vad ca acest cuvant "RPT" sa faca parte din titlul subiectului pe care se discuta

aha si pana acum cum a fost DEO+WoC vs INQ nu vad care e problema ta daca si-a spus si omul punctul de vedere....
Bine ca atunci cand cei din WoC isi dau cu parerea nu zice nimeni nimik
 

DeletedUser

'Motiv sa recupereze nu i-ati dat' - tribul pe care il reprezint nu a avut nici o treaba cu jucatorul respectiv, dar nu este greu sa analizezi faptele si sa emiti supozitii pe baza lor, cu unii trebuie sa fii mai clar si mai transant. Ideea este ca nu Deo ar trebui sa-si asume meritele din asta.

pentru asta i-am spus ca nu este DEO vs INQ+RPT ca sa nu se mai simta el sau tribul lui dezapreciat...nu vad sa ii fi comentat eu alt post in care isi da cu parerea...ti-a interzis cineva sa comentezi cand WoC isi da cu parerea???...dar tu Zet, "Ygrec" sau cum te-ai numi vad ca iti place sa te bagi in seama...nu te mai agita si enerva atat ca poate ti se face rau;)...
 

DeletedUser

Mai termina cu acuzatiile astea nefondate ca ne plictisesti.
Dupa ce ca aveti admin de partea voastra, mai ai curajul sa acuzi pe deo...

ma viteazule , nu vrei sa vorbesti dupa ce euforia produsa de prea multele pahare se va evapora ? reciteste :

n-am zis ca a fost ajutata de x pe baza de prietenii sau ca ar fi vina ei , n-o lua asa ca nu am acuzat-o de asta . daca as sti concret ca are pile la cineva as spune-o fara retinere insa chiar a fost ajutata , poate nici ea ( sysylik ) nu stie asta . nu pot / nu vreau sa spun cum a fost ajutata insa nu acuz pe nimeni pentru ca nu-s convins ca la mijloc exista vreo relatie nelalocul ei intre player si admin .

de ce nu pot spune cum a fost ajutata ? pentru ca tine un pic de bucataria interna a inq ca sa zi asa

asasyn , reciteste si tu ce scrie mai sus si daca mai ai nelamuriri sau impresia ca am acuzat ceva iti pot spune exact despre ce este vorba dar pe privat nu pe forum si nici pe tichete .

cat despre afirmatia viteazului asta :
Baga capu in perna si plangi pana va refaceti iar atacul.
later edit
stai calm , nervii dauneaza grav sanatatii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

aha si pana acum cum a fost DEO+WoC vs INQ nu vad care e problema ta daca si-a spus si omul punctul de vedere....
Bine ca atunci cand cei din WoC isi dau cu parerea nu zice nimeni nimik

Cred ca diferenta dintre membrii WoC si tine este ca de la cer la pamant, oricum dupa cum ziceam, tu o sa zbori de pe harta asta de nu o sa te vezi si probabil o sa iti revii cu picioarele pe pamant si pe urmatoarea lume iti recomand din nou, incearca sa te iei in gura cu cei de calibrul tau :) si foarte important SA NU MAI TRADEZI :)

chevyx - vezi ca incurci paharele si tu( ca tot faceai referire ) :)) Amiral e in WoC :).

Oricum sa revenim on-topic, imi place cum unii player isi schimba parerile de la o zi la alta :)) Eu o chestie stiu, ba daca ai o parere, o ti pana " mori " ( zbori de pe harta ), nu tot o schimbi odata la 2 zile in functie de harta.. :) Penibil.De asta si nu prea pot sa respect pe multi, cand vad atata lipsa de verticalitate.

O statistica dintotdeauna pune careva ca mi-e lene sa o caut...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

contul amiral are 140 pct michelle , n-am de unde stii pe ce conturi joaca el si pe cate
in cazul asta editez postul , nu postez aici pentru ca am chef de scandal cum par sa aiba unii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus