DEO vs INQ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30525

imi vine sa rad serios
n-a pierdut ca a sprijinit-o tribul sau mai stiu eu ce alte motive
am si eu o intrebare
daca dadea deo 2k atacuri reale si nu lua nici un sat cati din inq erau aici?
:D
hai sa fim seriosi
ne-am felicitat colega pentru ca merita iar prima postare a facut-o un observator al acestui razboi si nu un participant
cat despre sprijin de la trib
dragilor jocul se cheama triburi
cat despre experienta danei: nu e asa vasta ca a unora care posteaza pe aici ceea ce face si mai frumos ceea ce v-a facut cu nobilii :D
si ca sa o mai spun odata chiar daca va suparati
bravo sysylik
2k atacuri de la inq si nimic pierdut
bravo deo
si daca aveti ceva impotriva va rog sa ii repetati voi "performanta"
cu respect

ps: La multi ani tuturor si un an nou plin de bucurii si tot ce va doriti
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
sysylik n-a pierdut pt. ca a sprijinit-o tribul (ptiu... urat din partea noastra ca ne ajutam colegii:D )... iar iulian 1, atunci cand a fost atacat cu 1000 fulluri (ala era nivelul atunci)... n-a pierdut niciun sat pt. ca nu l-a sprijinit tribul :)
cum o dai cum o sucesti tot rau iese pt. inq...

felicitari dana, felicitari DEO!
 
Ultima editare:

DeletedUser40664

Montecount eu cred ca tu nu intelegi...tema asta este DEO vs INQ, nu DEO vs INQ + RPT...deci cand a spus ca voi nu i-ati dat, s-a referit la cei din INQ...nu vad ca acest cuvant "RPT" sa faca parte din titlul subiectului pe care se discuta



Eu cred ca inteleg foarte bine, altii nu inteleg:)
 

DeletedUser30525

'Motiv sa recupereze nu i-ati dat' - tribul pe care il reprezint nu a avut nici o treaba cu jucatorul respectiv, dar nu este greu sa analizezi faptele si sa emiti supozitii pe baza lor, cu unii trebuie sa fii mai clar si mai transant. Ideea este ca nu Deo ar trebui sa-si asume meritele din asta.

scuze daca s-a inteles gresit
nu a fost intentia mea
eu faceam referire doar la inq si atat
 

DeletedUser40664

ce conteaza daca a fost sau nu sprijinit ?
NU a pierdut nici un sat si asta e bine,
si ca sa sti si tu faptul ca nu a pierdut nici un sat asta demonstreaza ca deo este un trib UNIT
presupun ca daca era atacat un membru din oricare trib de pe orice lume nu era probabil asa ajutat de trib
si da este si meritul ei (din cate am inteles este gen feminim) pentru ca a fost on si a facut nobili posta de zid:D

Felicitari inca o data pentru trofeul primit cat si tribului DEO

Conteaza daca a fost sau nu sprijinit la o tema in care se vrea a fi Deo vs Inq din punctul de vedere al fortelor implicate, conteaza pentru ca poate unii dintre cei care citesc aceste randuri isi inchipuie ca Deo are meritele si nu este asa, conteaza pentru corectitudinea postului.

Asta e 'Bullshit' cu unitate. Si sa sustii ca este cel mai unit trib de pe orice lume jignesti indirect toate acele triburi care au fost la un moment dat mult mai unite:)


Felicitari persoanei de gen feminin, cred ca te referi la contul Sysylik si probabil si sitterelor care au mai stat pe acel cont, felicitari pentru trofeu nu vad de ce:), felicitari Deo, pentru anul care a trecut au fost cel mai bun trib din punctul meu de vedere dar sa-ti acorzi anumite merite si sa sustii sus si tare ca esti 'printesa cea mai sofisticata de la bal' este o dovada de aroganta de care multi au dat dovada pe lumea asta si au uitat de unde au plecat.
 

DeletedUser

hai bre lasati cearta si mergeti la cumparat de petrade pentru maine ;)

nu stiu cat de reala e cifra avansata ( 2000 atacuri ) pentru ca cine a organizat atacul nu stie cate s-au dat :):):) in mod sigur insa stiu ca o parte au fost fake , stiu si de unde au plecat o parte dintre aceste atacuri . oricum ar fi sysylik merita felicitata , la fel si deo pentru ca s-au mobilizat in timp util . insa la fel de mult merita si inq felicitari , deo stie de actiunea lor de dinainte de craciun ce rezultat a avut ;)
asteptam cu deosebit interes o noua runda de atacuri comune :D doar in asta consta frumusetea jocului , nu ?
si inca ceva , in deo nu se stie ca maine la ora 18 intra iarasi pacea ? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40664

pentru asta i-am spus ca nu este DEO vs INQ+RPT ca sa nu se mai simta el sau tribul lui dezapreciat...nu vad sa ii fi comentat eu alt post in care isi da cu parerea...ti-a interzis cineva sa comentezi cand WoC isi da cu parerea???...dar tu Zet, "Ygrec" sau cum te-ai numi vad ca iti place sa te bagi in seama...nu te mai agita si enerva atat ca poate ti se face rau;)...


Este important sa citesti printre randuri este o calitate pe care nu multi o au, altii trebuie sa le spui clar pentru a intelege dar mai bine nu mai iti bati capul. Daca imi comenteaza cineva postul nu ma deranjeaza atata timp cat este ceva pertinent si nu denatureaza faptele.
 

DeletedUser40664

Cred ca diferenta dintre membrii WoC si tine este ca de la cer la pamant, oricum dupa cum ziceam, tu o sa zbori de pe harta asta de nu o sa te vezi si probabil o sa iti revii cu picioarele pe pamant si pe urmatoarea lume iti recomand din nou, incearca sa te iei in gura cu cei de calibrul tau :) si foarte important SA NU MAI TRADEZI :)

chevyx - vezi ca incurci paharele si tu( ca tot faceai referire ) :)) Amiral e in WoC :).

Oricum sa revenim on-topic, imi place cum unii player isi schimba parerile de la o zi la alta :)) Eu o chestie stiu, ba daca ai o parere, o ti pana " mori " ( zbori de pe harta ), nu tot o schimbi odata la 2 zile in functie de harta.. :) Penibil.De asta si nu prea pot sa respect pe multi, cand vad atata lipsa de verticalitate.

O statistica dintotdeauna pune careva ca mi-e lene sa o caut...

Cand spui despre diferenta este probabil aceea de pe joc sper ca nu te referi la alte calitati pana la urma suntem oameni:) in ceea ce priveste cu zburatul de pe harta s-ar putea sa zboare pe lumea asta sau nu, dar or sa mai fie alte lumi poate acolo rolurile se vor inversa de aceea ma feresc sa fac remarci de genul cu zburat de pe harta, iar replici de genul acesta personal ma motiveaza mai mult.


SA NU MAI TRADEZI - imbraca multe feluri si poate fi interpretabila in multe moduri, tine de caracter si nu neaparat de joc, oricum ai spune fiecare are un punct de vedere si sunt de parere ca sunt multi 'tradatori' pe joc mai mult sau mai putin, cinste acelora care si-au pastrat verticalitatea si nu s-au sucit dupa ureche.


"regia statistica va rog":) nu sunt relevante statisticile din acest moment:)


Iar pentru chevyx, Tiany din woc este amiral.

Apropo nu te cunosc dar imi place stiul tau de a comunica, cel putin in scris:)
 

DeletedUser

doar ti-am spus ca krius nu face referire si la tribul tau asa cum ai dat tu de inteles ca ai crezut cand ai specificat faptul ca nu ati participat si voi(RPT) la organizat...consideri ca am denaturat ceva pentru ca ti-am spus ca krius nu a facut referire la RPT, ci doar la INQ?
 

DeletedUser40664

doar ti-am spus ca krius nu face referire si la tribul tau asa cum ai dat tu de inteles ca ai crezut cand ai specificat faptul ca nu ati participat si voi(RPT) la organizat...consideri ca am denaturat ceva pentru ca ti-am spus ca krius nu a facut referire la RPT, ci doar la INQ?

Nu ai denaturat nimic si iti multumesc pentru asta, scopul era altul de aceea am postat la postul tau, sariserati pe Lordzet si nu ma durea mana sa mai 'indulcesc' un pic situatia:)
 

DeletedUser

Montecount cam care este treaba ta pe forum ca vad ca comentezi la tot ce se scrie ce nu-ti convine ca aliati tai INQ nu a luat sate?
Asta e data viitoare cu mai mult noroc poate reusesc.
Nu mai scrie la fiecare ca nu esti zeu.
Tine altor persoane predeci de joc si tot ce vrei tu nu noua.
 

DeletedUser30525

Conteaza daca a fost sau nu sprijinit la o tema in care se vrea a fi Deo vs Inq din punctul de vedere al fortelor implicate, conteaza pentru ca poate unii dintre cei care citesc aceste randuri isi inchipuie ca Deo are meritele si nu este asa, conteaza pentru corectitudinea postului.

Asta e 'Bullshit' cu unitate. Si sa sustii ca este cel mai unit trib de pe orice lume jignesti indirect toate acele triburi care au fost la un moment dat mult mai unite:)


Felicitari persoanei de gen feminin, cred ca te referi la contul Sysylik si probabil si sitterelor care au mai stat pe acel cont, felicitari pentru trofeu nu vad de ce:), felicitari Deo, pentru anul care a trecut au fost cel mai bun trib din punctul meu de vedere dar sa-ti acorzi anumite merite si sa sustii sus si tare ca esti 'printesa cea mai sofisticata de la bal' este o dovada de aroganta de care multi au dat dovada pe lumea asta si au uitat de unde au plecat.

scuze dar aici ai dat-o rau in bara :D
omu s-a referit zic eu la faptul ca tribul deo e un trib unit in ciuda multor afirmatii contrare
nu cred ca a jignit cu nimic alte triburi cum nu cred ca a pretins ca deo e "printesa cea mai sofisticata de la bal"
daca zicea omul "cel mai unit" atunci poate sa zicem era de comentat
dar asa?
poate daca am citi mai atent posturile fiecaruia ar iesi altceva


si acum sa revin la inq
chevyx mi-a facut placere sa discutam astazi (a trecut ziua la munca mai usor :D )
e exact cum am spus
are si inq oameni cu care poti vorbi in contradictoriu si sa nu iti vina sa arunci tastatura pe geam
cu respect
 

DeletedUser41398

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 1, ~DEO~
Parte 2:
Triburi: .INQ., ~INQ~, =INQ=

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 985
Tabăra 2: 990
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,587,524
Tabăra 2: 9,480,999
Diferență: 106,525

chart
 

DeletedUser40664

Montecount cam care este treaba ta pe forum ca vad ca comentezi la tot ce se scrie ce nu-ti convine ca aliati tai INQ nu a luat sate?
Asta e data viitoare cu mai mult noroc poate reusesc.
Nu mai scrie la fiecare ca nu esti zeu.
Tine altor persoane predeci de joc si tot ce vrei tu nu noua.


Exact genul de comentariu pe care il asteptam:) Da pentru ca inq nu a luat sate nu pot sa dorm la noapte si revelionul o sa-l fac in piata consitutiei:))

Te-ai uitat prea mult la filme gen 'immortals' sau 'clash of the titans'? nici nu am pretins ca sunt zeu. Nu tin 'predeci' nu am dat la teologie daca asta este impresia ta ramai cu ea.
 

DeletedUser

Pai atunci nu imi mai comenta aiurea la ce scriu eu atata timp cat nu jignesc pe nimeni,
si este strict problema mea ce filme urmaresc, iar cele spuse de tine chiar nu ma atrag.
daca tu intelegi altceva din ce scriu eu e problema ta insa nu scrie aici, pastreaz-o pentru tine.

Multa distractie pe joc in noaptea re Revelion:d
 

DeletedUser30525

Parte 1:
Triburi: DEO
Parte 2:
Triburi: ~INQ~

Timeframe: Dintotdeauna





Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 630
Tabăra 2: 561
Diferență: 69

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,156,077
Tabăra 2: 5,286,807
Diferență: 869,270

chart
 

DeletedUser41398

Parte 1:
Triburi: DEO
Parte 2:
Triburi: ~INQ~

Timeframe: Dintotdeauna





Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 630
Tabăra 2: 561
Diferență: 69

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,156,077
Tabăra 2: 5,286,807
Diferență: 869,270

chart

statistica asta este asa din cauza lu miezu ca a peirdut 100 de sate iar lyly 300;)....sczdeti si voi si vedeti c va da;)
 

DeletedUser41398

appp va placut surpriza mea si a lu daff in mijlocul vostru...vetely cum a fost:>?
 

DeletedUser40664

scuze dar aici ai dat-o rau in bara :D
omu s-a referit zic eu la faptul ca tribul deo e un trib unit in ciuda multor afirmatii contrare
nu cred ca a jignit cu nimic alte triburi cum nu cred ca a pretins ca deo e "printesa cea mai sofisticata de la bal"
daca zicea omul "cel mai unit" atunci poate sa zicem era de comentat
dar asa?
poate daca am citi mai atent posturile fiecaruia ar iesi altceva


si acum sa revin la inq
chevyx mi-a facut placere sa discutam astazi (a trecut ziua la munca mai usor :D )
e exact cum am spus
are si inq oameni cu care poti vorbi in contradictoriu si sa nu iti vina sa arunci tastatura pe geam
cu respect

krius, cand cineva scrie asta ce rezulta? ''presupun ca daca era atacat un membru din oricare trib de pe orice lume nu era probabil asa ajutat de trib" nu inseamna ca 'daca zicea omul "cel mai unit" atunci poate sa zicem era de comentat'?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus