Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28194

Tu mereu ai cate ceva de comentat doar aberatii...

Cum sa nu existe asemenea TEMA ? Scrie undeva ca un trib mare nu poate declara un razboi unui trib mai mic ?
Dar voi cand erati 7-8 triburi contra DEO care avea 3 triburi cum era ?

Vezi de ograda ta acolo si apoi comenteaza de altii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu mereu ai cate ceva de comentat doar aberatii...
stai in banca ta imparate

Cum sa nu existe asemenea TEMA ? Scrie undeva ca un trib mare nu poate declara un razboi unui trib mai mic ?
Dar voi cand erati 7-8 triburi cont DEO care avea 3 triburi cum era ?

Vezi de ograda ta acolo si apoi comenteaza de altii.
am zi eu ca nu e voie ? n-am zis asta ci doar ca prea mare e lauda de sine contra unui tribulet , prea multe fite de magheru daca intelegi ce vreau sa spun .
deo ? si daca as fi jucat aici cand se intampla tot ce spui tu tot deo as fi felicitat daca era aceeasi situatie ca voi - rpt . ce vrei acum sa va ridic in slavi ca luati 50 sate ? e si logic ca veti lua 500 nu 50 tinand cont de diferenta de puncte-sate-trupe-activitate .
 

DeletedUser2821

"Tribulet", ma bucur sa vad cat de tare va desconsiderati aliatii =)) Bravo, asta da discurs de incurajare ! Daca erau doar un tribulet, la ce ati mai facut alianta cu el? Montecount - si tu crezi ca te ocupi de un " tribulet " ?

Cat despre ce e de admirat, de exemplu organizatul nostru care o sa fie cel mai mare de pe aceasta lume de pana acum :)
 

DeletedUser

michele nu e vorba de nici o desconsiderare , in comparatie cu voi fie ca le convine fie ca nu asta este diferenta . de apreciat ca la diferenta asta enorma v-au luat si ei 4 sate
 

DeletedUser28194

Vorbesti mult si degeaba, daca nu iti convine, nu te tine nimeni de vorba aici, mergi te rog in tema ta de razboi cu DEO si abereaza acolo pentru ca eu nu m-am bagat peste voi.


Legat de lauda, nu este nici o lauda, daca pozitia 5 din clasament ocupata de RPT ti se pare tribulet esti departe !
Si ce treaba are marele trib WOc cu micutul RPT cand am pus clar statistica in care 1 jucator WOC a cucerit INDIVIDUAL 30 sate din RPT.
Intelegeam, daca postam statistica dupa un atac organizat ce deja ar fi ajuns pe RPT insa atacul nostu organizat ajunge abia peste 1 SAPTAMANA.

Inca o data, te rog sa te abtii, vorbesti mult si prost!
 

DeletedUser

frumoase statistici da' pan' la urma cum ar putea sa fie cand rpt sunt de 30 ori mai mici decat woc ? un astfel de topic nici nu trebuia sa existe .
felicitari rpt pentru cele 4 sate luate in ultimele 48 ore . asta da performanta de admirat

eu credeam ca de 4 ori
WoC F. 473 mil - 46k sate
RPT F. 111 mil. - 11k sate
sau poate vrei sa spui ca suntem de 30 de ori mai buni

eu nu sunt de acord cu tine
dar daca asta e parerea ta despre micul "tribulet" de pe locul 5
eu nu inteleg de ce va incurcati in aliante cu tribulete fara valoare si fara sanse de supravietuire?
 

DeletedUser40664

frumoase statistici da' pan' la urma cum ar putea sa fie cand rpt sunt de 30 ori mai mici decat woc ? un astfel de topic nici nu trebuia sa existe .
felicitari rpt pentru cele 4 sate luate in ultimele 48 ore . asta da performanta de admirat

Un sincer multumim chevyx.


Domnii din woc se lauda cu statisticile dupa ce si-au adus linistititi jucatori in zona noastra cu sute de sate, dupa ce si le-au si blindat iar granita cu ei fiind destul de mare din punctul nostru de vedere. Raportul de trupe si diferenta de forte este evidenta iar ei se lauda cu performanta:). Mi-ar fi placut sa fim si noi cu satele pline de trupe de luni de zile si disponibilitate de a ataca si un singur razboi ca domnii din woc. dar cine stie.
 

DeletedUser40664

Vorbesti mult si degeaba, daca nu iti convine, nu te tine nimeni de vorba aici, mergi te rog in tema ta de razboi cu DEO si abereaza acolo pentru ca eu nu m-am bagat peste voi.


Legat de lauda, nu este nici o lauda, daca pozitia 5 din clasament ocupata de RPT ti se pare tribulet esti departe !
Si ce treaba are marele trib WOc cu micutul RPT cand am pus clar statistica in care 1 jucator WOC a cucerit INDIVIDUAL 30 sate din RPT.
Intelegeam, daca postam statistica dupa un atac organizat ce deja ar fi ajuns pe RPT insa atacul nostu organizat ajunge abia peste 1 SAPTAMANA.

Inca o data, te rog sa te abtii, vorbesti mult si prost!

Actualul jucator Woc este fost rpt:)) si o stiti prea bine!!! va laudati cu un fost jucator rpt:) asta e tare!


Nimeni RPT 24th August 2011 - 22:24:01 629,285
RPT WoG 23rd December 2011 - 21:22:06 1,282,045
 

DeletedUser28194

Asa si? In toata cariera voastra ati avut un singur razboi serios si pe acela la-ti pierdut, restul este cancan.

Te referi la DEO ?



Actualul jucator Woc este fost rpt:)) si o stiti prea bine!!! va laudati cu un fost jucator rpt:) asta e tare!


Nimeni RPT 24th August 2011 - 22:24:01 629,285
RPT WoG 23rd December 2011 - 21:22:06 1,282,045



Surpriza, un jucator vechi din Woc joaca acum pe acel cont :)
 

DeletedUser40664

"Tribulet", ma bucur sa vad cat de tare va desconsiderati aliatii =)) Bravo, asta da discurs de incurajare ! Daca erau doar un tribulet, la ce ati mai facut alianta cu el? Montecount - si tu crezi ca te ocupi de un " tribulet " ?

Cat despre ce e de admirat, de exemplu organizatul nostru care o sa fie cel mai mare de pe aceasta lume de pana acum :)

La actualele schimbari de pe harta am putea folosi diminutivul 'tribulet' avand in vedere ca avem asa putine puncte, dar e ok chevyx nu ne desconsidera, habar n-am de ce dar mi se pare ok tipul, n-am mai vorbit cu el pana acum , doar comentariile pe forum i le-am vazut.:)
 

DeletedUser35377

Un sincer multumim chevyx.


Domnii din woc se lauda cu statisticile dupa ce si-au adus linistititi jucatori in zona noastra cu sute de sate, dupa ce si le-au si blindat iar granita cu ei fiind destul de mare din punctul nostru de vedere. Raportul de trupe si diferenta de forte este evidenta iar ei se lauda cu performanta:). Mi-ar fi placut sa fim si noi cu satele pline de trupe de luni de zile si disponibilitate de a ataca si un singur razboi ca domnii din woc. dar cine stie.

am un deja vu (persia)
 

DeletedUser2821

Un sincer multumim chevyx.


Domnii din woc se lauda cu statisticile dupa ce si-au adus linistititi jucatori in zona noastra cu sute de sate, dupa ce si le-au si blindat iar granita cu ei fiind destul de mare din punctul nostru de vedere. Raportul de trupe si diferenta de forte este evidenta iar ei se lauda cu performanta:). Mi-ar fi placut sa fim si noi cu satele pline de trupe de luni de zile si disponibilitate de a ataca si un singur razboi ca domnii din woc. dar cine stie.

Daca poate aveai un sfert din experienta conducatorilor din WoC ai fi putut spera la asta, dar asa mai ai mult de " mancat " pana sa ajungi pe vreo lume in pozitia in care suntem noi acuma...
Cat despre mutare de jucatori, din nou, care e vina noastra ca suntem cum zicea rook de 30 de ori mai organizati decat voi ?
Nu vad de ce ar trebui sa ne simtim vinovati pentru chestiile astea.
 

DeletedUser24374

cum apare un razboi cu se isca cate o cearta
voi RPT-isti cat credeati ca mai stati la caldurica ? a venit si vremea voastra sa simtiti ce e ala un razboi pe n fronturi
ieseati cu statistici pe extern ca rupeti persia/alpha/deo

cand colo rupeati inactivi ca altceva nu mergea :)))))
 

DeletedUser40664

cum apare un razboi cu se isca cate o cearta
voi RPT-isti cat credeati ca mai stati la caldurica ? a venit si vremea voastra sa simtiti ce e ala un razboi pe n fronturi
ieseati cu statistici pe extern ca rupeti persia/alpha/deo

cand colo rupeati inactivi ca altceva nu mergea :)))))

te inseli, niciodata nu am facut tam-tam pe extern, era treaba voastra cu statististicile si a evei in special.
 

DeletedUser26167

Asa si? In toata cariera voastra ati avut un singur razboi serios si pe acela la-ti pierdut, restul este cancan.

Monte daca ai facut referire la razboiul dintre DEO si H/G(actual WOC) faci o greseala. Daca la statistica, unul din triburi a avut cateva sate in plus, asta nu inseamna ca unii au castigat iar altii au pierdut. A fost un razboi dur poate cel mai dur razboi de pe harta la acel nivel de joc. Iar cand amandoua triburile sau convins ca razboiul dintre ele nu face decat sa ii opreasca din dezvoltare au facut pace, iar din punctul de vedere al amandoura a fost egalitate fara discutie.
 

DeletedUser24374

acum stau si ma gandesc
cat rezistati ? :)))) sa stiu si eu asa ;)
 

DeletedUser40664

Monte daca ai facut referire la razboiul dintre DEO si H/G(actual WOC) faci o greseala. Daca la statistica, unul din triburi a avut cateva sate in plus, asta nu inseamna ca unii au castigat iar altii au pierdut. A fost un razboi dur poate cel mai dur razboi de pe harta la acel nivel de joc. Iar cand amandoua triburile sau convins ca razboiul dintre ele nu face decat sa ii opreasca din dezvoltare au facut pace, iar din punctul de vedere al amandoura a fost egalitate fara discutie.


Imi pare bine ca te vad pe extern speram ca o sa dai replica:) Este ok, m-am referit la asta si la multe altele in principal la diplomatie cum si-o schimba (change) unii dupa cum bate vantul (wind). Sunteti singurii aliati pe bune ai lor pe lumea asta dar au 2 academii, oamenii se trieaza in timp, un singur trib va ramane, dar ceva da cu virgula.

woc razboi vsall dupa ce au avut alianta
woc razboi nwo dupa ce au avut alianta
woc razboi mason dupa ce au avut alianta
woc razboi rpt dupa ce am avut pna, macar noi am fost cu pna:)

Asa ca in aceste conditii si dupa acest parcurs orice coleg, adversar, forumist care va mai juca cu vreunii din mai sus amintitii pe aceasta lume, cat valoreaza cuvantul lor si setarile diplomatiei?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus