Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40664

deci mai joc doua luni si gata :)

Pai spuneai ca nu mai joci pe lumea asta:) ma crezi sau nu de cand am aflat ca te-ai lasat imi pare rau si nici eu nu mai am chef:) oricum am avut o perioada frumoasa ca adversari, asta a fost conjunctura si oricum nu regret. 'ba stii tu cine sunt in persia' parca asta era replica cu care am ramas:)) si injuraturile dintre tine si un anumit domn pe skype:) epic!
 

DeletedUser40664

Tu mereu ai cate ceva de comentat doar aberatii...

Cum sa nu existe asemenea TEMA ? Scrie undeva ca un trib mare nu poate declara un razboi unui trib mai mic ?
Dar voi cand erati 7-8 triburi contra DEO care avea 3 triburi cum era ?

Vezi de ograda ta acolo si apoi comenteaza de altii.

care 8 triburi contra deo? rpt avea la un moment dat razboi cu deo, numai noi, si faceati 'misto' ca ne matura deo de pe harta. pe urma a intra pe 'felie' si inq si brusc a inceput toata harta sa ne acorde atentie. poate tocmai de aceea aveti si voi pe granita cu noi atata defense, ati invatat sa nu ne subestimati din conflictele anterioare:)
 

DeletedUser

ce va mai place sa credeti ca woc e pe locul pe care e doar datorita faptului ca a facut si desfacut diplomatii :)
si tu ce strategie ai fi propus?sa ramanem aliati cu toata harta si sa innobilam sate barbare ?
 

DeletedUser2821

Am mai explicat odata si pentru ex-mason si mai explic odata si pentru tine :) Diplomatia e o arta, nu e pentru oricine, nu toata lumea poate sa o inteleaga...

Si inca o chestie, de ce crezi ca mai avem nevoie acum, de vreo diplomatie inafara de cea care e de la inceputul lumii neschimbata :) ?

@cri - e mai usor sa creada asta decat sa accepte adevarul !

@montecount - nu avem " atat de multa " aparare, nici pe departe, este sprijinita atat cat trebuie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40664

Ati concediat contul cu care ati ajuns pe granita cu noi sa dati bine la statistici?:)) noi nu concediem nici inactivii:) postati ce vreti pe aici:)

Mar1anS Părăsit 04th January 2012 - 21:25 417,565

Respect - batau (243|671) K62 10,301 Mar1anS irinel98 [RPT] 2012-01-04 21:27:19

la 2 minute de la concediere au intrat nobilii, sunteti penibili!!!!:))
 

DeletedUser2821

De ce l-am concediat? Simplu, pentru ca ne permitem sa facem ce vrem noi :) !

Oricum sa va vad dupa data de 10, cati mai ramaneti :)) sau mai bine zis, cu ce mai ramaneti prin sate...
 

DeletedUser26167

Imi pare bine ca te vad pe extern speram ca o sa dai replica:) Este ok, m-am referit la asta si la multe altele in principal la diplomatie cum si-o schimba (change) unii dupa cum bate vantul (wind). Sunteti singurii aliati pe bune ai lor pe lumea asta dar au 2 academii, oamenii se trieaza in timp, un singur trib va ramane, dar ceva da cu virgula.

woc razboi vsall dupa ce au avut alianta
woc razboi nwo dupa ce au avut alianta
woc razboi mason dupa ce au avut alianta
woc razboi rpt dupa ce am avut pna, macar noi am fost cu pna:)

Asa ca in aceste conditii si dupa acest parcurs orice coleg, adversar, forumist care va mai juca cu vreunii din mai sus amintitii pe aceasta lume, cat valoreaza cuvantul lor si setarile diplomatiei?

:) da, de regula postez destul de rar pe extern. Stiu destul de bine motivele pentru care si-au schimbat WOC optiunea din aliati in inamici...colegii din WOC stiu insa si mai bine, iar de faptul ca isi schimba WOC diplomatia cum bate vantul te contrazic...a fost vorba de incalcari ale regulilor stabilite la inceputul aliantei de catre ceilalti, nu vreau sa fac referire la fiecare in parte, am spus la modul general amanunte pot sa ti le dea ei. Iar noi am avut intai razboi si dupa aia alianta:)...virgula poate sa ramana unde e.
 

DeletedUser

buna seara WoC si felicitari pentru statistica

:p asteptam de ceva vreme miscarea asta ms ca nu ne-ati dezamagit ... imi pare rau ca nu am avut noi un trib activ ca nu mai era RPT demult dar asta e ne bucuram sa-i vedem acum in situatia unui razboi adevarat cu jucatori activi
 

DeletedUser

Ati concediat contul cu care ati ajuns pe granita cu noi sa dati bine la statistici?:)) noi nu concediem nici inactivii:) postati ce vreti pe aici:)

Mar1anS Părăsit 04th January 2012 - 21:25 417,565

Respect - batau (243|671) K62 10,301 Mar1anS irinel98 [RPT] 2012-01-04 21:27:19

la 2 minute de la concediere au intrat nobilii, sunteti penibili!!!!:))

foarte bine,tineti voi toti inactivii,noua ne place sa jucam alaturi de colegi reali,nu doar alaturi de nick-uri aflate in lista cu membrii ai tribului :))
 

DeletedUser

bine woc!!!tot asaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! va tin pumnii!si va si ajut:D
 

DeletedUser28194

Ati concediat contul cu care ati ajuns pe granita cu noi sa dati bine la statistici?:)) noi nu concediem nici inactivii:) postati ce vreti pe aici:)

Mar1anS Părăsit 04th January 2012 - 21:25 417,565

Respect - batau (243|671) K62 10,301 Mar1anS irinel98 [RPT] 2012-01-04 21:27:19

la 2 minute de la concediere au intrat nobilii, sunteti penibili!!!!:))



Rang: 791.
Nume: k001
Trib: RPT
Puncte: 530,224
Sate: 50


k001k001
Puncte: 508.861
Loc: 806
Inamici învinşi: 5.310.888 (658.)
Trib: ---


http://ro.twstats.com/ro23/index.php?page=player&id=208064
 

DeletedUser

nu stiu daca ati inteles prea bine la inrolare dar aici se joaca triburi
adica mai multi jucatori se aduna sub aceeasi umbrela (ca la Frog) si incearca sa se organizeze si sa se sincronizeze cat mai bine
in faza asta a jocului nu e loc de adormiti, inactivi sau amatori
cine reuseste sa mentina pasul merge cu turma, cine nu ... ramane in urma si il mananca lupii
noi ne ajutam colegii dar cine nu rezista sau se pune contra curentului este "asimilat"
asa ca nu e cazul sa ne ascundem dupa deget, doar cei care demonstreaza ca stiu si pot sa joace raman in "viata"
lumea este dura si doar cei mai puternici rezista
 

DeletedUser24948

Imi pare bine ca te vad pe extern speram ca o sa dai replica:) Este ok, m-am referit la asta si la multe altele in principal la diplomatie cum si-o schimba (change) unii dupa cum bate vantul (wind). Sunteti singurii aliati pe bune ai lor pe lumea asta dar au 2 academii, oamenii se trieaza in timp, un singur trib va ramane, dar ceva da cu virgula.

woc razboi vsall dupa ce au avut alianta
woc razboi nwo dupa ce au avut alianta
woc razboi mason dupa ce au avut alianta
woc razboi rpt dupa ce am avut pna, macar noi am fost cu pna:)

Asa ca in aceste conditii si dupa acest parcurs orice coleg, adversar, forumist care va mai juca cu vreunii din mai sus amintitii pe aceasta lume, cat valoreaza cuvantul lor si setarile diplomatiei?

Eu vin din VSALL si am fost conducator deci imi permit sa te contrazic cu argumente. Noi am vrut sa le declaram primii razboi dar ne-au luat fata cu cateva zile si ne asteptam ca NWO sa intre cu noi. Iar celor din NWO tot datorita noua (celor veniti din VSALL) le-a fost declarat razboi, o parte pentru ca au fost aliati "buni" si alta parte pentru ca primii fugiti din VSALL s-au dus la ei. De mason nu zic nimic pentru ca nu cunosc situatia dar sincer era razboiul logic pentru cum arata harta la vremea aia. Cu voi... ce sa mai zic, te-ai uitat si tu pe harta, nu trebuie sa iti explic eu de ce, in locul nostru faceai exact acelasi lucru.
 

DeletedUser

de ce te apuci sa aduci argumente reale???nu astea sunt cele cautate si crezute,noi oricum nu avem nici un merit in razboaiele castigate pana acum:ba am "tradat",ba ne-am pus cu triburi prea mici,sau prea mari dar prinse pe "picior gresit";strugurii mereu vor fi vazuti acrii din curtea vecinilor ,iar verticalitatea de a recunoaste un trib bun/lider bun o au prea putini :p
 

DeletedUser15222

mda ... harta se misca mai repede .. decit era preconizat sa se intimple ...
pare-se ca pina in vara o sa fie un singur razboi pe harta lumii 23 .. si anume Woc&Deo versus Inq....


.. de ce naiba nu mai mira nimic habar nu am
 

DeletedUser24948

Ati concediat contul cu care ati ajuns pe granita cu noi sa dati bine la statistici?:)) noi nu concediem nici inactivii:) postati ce vreti pe aici:)

Mar1anS Părăsit 04th January 2012 - 21:25 417,565

Respect - batau (243|671) K62 10,301 Mar1anS irinel98 [RPT] 2012-01-04 21:27:19

la 2 minute de la concediere au intrat nobilii, sunteti penibili!!!!:))

Asa este, voi nu concediati inactivii... pfffffffffffff, bleahhhhhh

Statistici Triburile: Lumea 23: Player
Triburile.ro Profil Jucător: k001 (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni Vrs 22nd February 2011 - 19:15:34 1,490
Vrs LDF 01st March 2011 - 01:21:16 2,166
LDF FRS 30th March 2011 - 02:20:59 4,393
FRS DeviL$ 13th April 2011 - 20:22:43 6,268
DeviL$ Nimeni 09th June 2011 - 12:19:31 103,632
Nimeni DeviL$ 10th June 2011 - 10:20:06 103,872
DeviL$ RPT 25th June 2011 - 19:21:16 108,000
RPT Nimeni 05th January 2012 - 00:24:55 487,244
 

DeletedUser24948

Si ca sa fac un rezumat:

@Montecount, astazi ai aflat ca:
1. razboiele asa se fac (logic vorbind) se trece de la starea de pace (aliat, PNA, neutru), la cea de razboi... ii spune, cred... diplomatie - ma opresc aici cu explicatiile sa nu te derutez prea rau.
2. metodele noastre penibile (ma refer aici la concedierea inactivilor) sunt bune si pentru voi, in concluzie ne poti numi profesorii vostrii ;)
3. e bine sa dai din gura cu argumente, altfel ne amuzi si zau ca ne place :)))
 

DeletedUser2821

Lasati-l pe mountecount sa fure meseria de la noi, a inteles omul ca nu trebuie sa tina inactivii, curand intelege si de ce se rupa aliantele si pna-urile, poate intelege si ca diplomatia nu se face pe prietenii si incet, incet avanseaza.

Eu chiar ma bucur ca nu e incapatanat si intelege unde greseste...
 

DeletedUser16966

Lasati-l pe mountecount sa fure meseria de la noi, a inteles omul ca nu trebuie sa tina inactivii, curand intelege si de ce se rupa aliantele si pna-urile, poate intelege si ca diplomatia nu se face pe prietenii si incet, incet avanseaza.

Eu chiar ma bucur ca nu e incapatanat si intelege unde greseste...

pana acum fura doar curent. asteptam ceva mai inteligent din partea lui...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus