Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

Stiind ca au ajuns pe primul loc prin fuziuni si datorita celor din Mason ?

:) nu vad de ce ar trebui sa le fie rusine... nu e primul si nici ultimul trib care recurge la astfel de strategie... dar trebuie sa si stie cum sa se comporte mai departe...
nu e greu de ajuns pe primul loc pe lume... e foarte greu sa ramai acolo... sa iti pastrezi jucatorii activi ;)
 

DeletedUser

De ce as vrea sa joc in tribul WoC ? Stiind ca au ajuns pe primul loc prin fuziuni si datorita celor din Mason ? Lasa , raman la INQ , sa fiti voi sanatosi , laudarosi .. ne bateti , ca sunteti mai multi ... vedem pe parcurs .

pff ce uraciosi suntem;auzi tupeu la noi,am asimilat jucatorii buni din triburile care le-am invins,am facut fuziuni,rusine sa ne fie :D
dar INQ n-a facut nici o fuziune?a cucerit sat cu sat din sud?
ori poate pe L11 INQ a cucerit toti jucatorii din 4FUN sau fosta familie NOI???
 

DeletedUser16966

De ce as vrea sa joc in tribul WoC ? Stiind ca au ajuns pe primul loc prin fuziuni si datorita celor din Mason ? Lasa , raman la INQ , sa fiti voi sanatosi , laudarosi .. ne bateti , ca sunteti mai multi ... vedem pe parcurs .

Bine, bine cred ca e cazul sa "Fugi la dus!"
 

DeletedUser

atat timp ca postezi pe extern, trebuie sa iti asumi raspunderea pentru ce spui si sa fii constient ca vin si replici
asasyn007 nu m-am luat de el pana sa spuna despre toti membrii WoC ca i-ar fi rusine sa joace cu noi...daca se leaga de mine degeaba, era si normal sa primeasca raspuns din partea mea
deja si tu stii finalul, *LaLeagane*dNd ?
 

DeletedUser

a stiut sa isi atraga jucatorii buni si activi ;)
noi nu am iesit pe extern si am dat de pamant cu ceilalti :rolleyes:
aici e marea diferenta!
acelasi lucru l-am facut si noi :D
in ceea ce priveste a doua parte,n-am urmarit externul de pe L11 pe vremea cand jucam acolo,asa ca nu te pot contrazice :)
dar atata timp cat toti adversarii nostri se incapataneaza sa vina cu declaratii care au ca scop defaimarea tribului nostru si a membrilor lui,cred ca si arogantele noastre sunt justificate ;)
 

DeletedUser

a stiut sa isi atraga jucatorii buni si activi ;)
noi nu am iesit pe extern si am dat de pamant cu ceilalti :rolleyes:
aici e marea diferenta!

nu cred ca eu i-am spus primul ca mi-e rusine sa joc in trib cu el...aici e marea diferenta intre a raspunde cuiva la ce spune despre mine, si a incepe eu "sa dau de pamant cu el":rolleyes:
 

DeletedUser35216

atat timp ca postezi pe extern, trebuie sa iti asumi raspunderea pentru ce spui si sa fii constient ca vin si replici
asasyn007 nu m-am luat de el pana sa spuna despre toti membrii WoC ca i-ar fi rusine sa joace cu noi...daca se leaga de mine degeaba, era si normal sa primeasca raspuns din partea mea
deja si tu stii finalul, *LaLeagane*dNd ?

te rog sa reverifici... cine a inceput sa vorbeasca "urat" prima data ;)
 

DeletedUser

Respecta si vei fi respectat ... nu eu am inceput !

michelle a spus parerea lui despre tine, nu tot tribul si-a spus parerea lui...asa ca ** despre michelle daca vrei sa ii raspunzi cu aceeasi moneda, nu spune despre tot tribul...daca vorbesti despre tot tribul, bineinteles ca si ceilalti iti vor raspunde

citatul e unul f bun...dar consider ca inainte sa il pui ar trebui sa inveti ceva din el;)
 

DeletedUser

te rog sa reverifici... cine a inceput sa vorbeasca "urat" prima data ;)

in nici un caz eu...cu riscul de a ma mai repeta...nu eu am vorbit primul "urat", ci michelle...daca are ceva de obiectat sa o faca la adresa lui michelle, nu a mea...si e ultima data cand explic...ori nu vreti sa intelegeti, ori nu puteti:)
 

DeletedUser35216

=))

Esti penibil, da tare de tot =)) Mie mi-ar fi si rusine sa fiu cu tine in trib :))

Nu fura atatia membrii? Unde i-am furat :))??? Tinem pe cineva cu forta? :eek:

domnule Dr.H4os, te rog sa recitesti discutia.
*LaLeagane*dNd doar a intors "vorba" lui michelle...
si crede-ma ca puterea mea de intelegere este foarte mare :rolleyes:
 

DeletedUser

asa da agitatie:)))))hahaha impresionant arsenal de vorbeb....doamne,domni....si domni cu nume de domnite...sa nu uit pe nimeni:p...nu va mai umflati ca va crapa pielea si sar penele...v-ati trezit...e egal...e un joc....e o conjunctura...favorabila ptr voi momentan...iar de Montecount...lasati frate pe omul asta in pace ca are mai mult bun simt decat foooooaaarte multi din partea de nord est a hartii,,,,are caracter...si nu tradeaza nimik...poate a tradat doar ambitiile voastre desarte...un joc se joaca ptr prieteni...dar voi jucati ptr orgolii....nu postam des...nu facem parada de nickuri mult apuse...asa ca,,,usor cu muzica...cantati fals...unii poate vom renunta altii nu...dupa primul ...al doilea ....sau al treilea val....dar egal....jucam ptr noi...nu facem statistici....voi traiti pentru ele....nu ne cantam triumful.....[B]voi il urlati[/B]...nu ne uitam prietenii,,,,,voi i-ati uitat.....asa ca.......puteti sari sa ma comentati sau sa racaiti orgolii desarte...parerea mea e oricum formata....vom lupta...si apoi ne vom lauda ca altii ca existam pe conturile altora :D...succes INQ ...succes Woc...succes Deo....iar noi om vedea:D...bafta la toti

Cu RESPECT
UNUL DE PE HARTA :D
 

DeletedUser

vezi ca mai sunt cateva teme pe care nu ai postat mesajul asta;ai grija sa nu le ratezi :D
 

DeletedUser

domnule Dr.H4os, te rog sa recitesti discutia.
*LaLeagane*dNd doar a intors "vorba" lui michelle...
si crede-ma ca puterea mea de intelegere este foarte mare :rolleyes:

domnule assasyn007...daca mie imi vorbeste "urat" alt membru din tribul tau, inseamna ca eu trebuie sa vorbesc "urat" despre tine?

primul el mi-a spus ca i-ar fi rusine sa joace in trib cu mine fara ca EU PERSONAL sa ii vorbesc "urat"

atata timp cat m-a provocat eu i-am raspuns...nu vad de ce spui ca eu "dau de pamant" cu el, pe extern, atata timp cat el m-a provocat...vad ca amandoi ii bagati pe toti "in aceeasi oala"...raspundetii celui care va provoaca, nu tuturor cu aceeasi moneda...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus